Ayrı kalmaktan yoruldum

Beyazmelekugu

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2013
107
8
34
Buraya sadece içimi dökmek için yazıyorum daha 1 saat önce sevgilimi yine uğurladım. Artık o kadar zorlanıyorum ki... Her gidişinde daha fazla üzülüyorum. Tam varlığına alışıyorum gitme zamanı geliyor. Kalbim ağrıyor. Sanki bütün şehir bana dar geliyor. Haykırmak istiyorum gitme diye ama mecbur...
1 sene daha ayrı kalmamız lazım nasıl dayanacağım bilmiyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Buraya sadece içimi dökmek için yazıyorum daha 1 saat önce sevgilimi yine uğurladım. Artık o kadar zorlanıyorum ki... Her gidişinde daha fazla üzülüyorum. Tam varlığına alışıyorum gitme zamanı geliyor. Kalbim ağrıyor. Sanki bütün şehir bana dar geliyor. Haykırmak istiyorum gitme diye ama mecbur...
1 sene daha ayrı kalmamız lazım nasıl dayanacağım bilmiyorum.

Ayrı kalma sebebin farklı şehir mi

İnşallah bir an önce biter:KK43: bu ayrılık yakın zaman da var mı bişeyler

İnşallah tek isteğim. Ben daha okuyorum 1 senem kaldı inşallah seneye evlenmeyi düşünüyoruz ama ailem biraz sorun çıkarıyor bakalım neler olcak anlayacağın önüm karanlık

İnşallah tek isteğim. Ben daha okuyorum 1 senem kaldı inşallah seneye evlenmeyi düşünüyoruz ama ailem biraz sorun çıkarıyor bakalım neler olcak anlayacağın önüm karanlık

Öyle düşünme vardır herşeyde bir hayır.
Yuva kurana Alah yardım eder yeter ki sabırlı ve sakin ol kimsenin gönlünü kırma

Öyle düşünme vardır herşeyde bir hayır.
Yuva kurana Alah yardım eder yeter ki sabırlı ve sakin ol kimsenin gönlünü kırma

İnşallah vardır bir hayır. Kırmamaya çalışıyorum kimseyi ama çok zor bu sefer de ben kırılıyorum. Zaten uzakta bir yandan özlüyorum bir yandan aileme kabul ettirmeye çalışıyorum yoruldum

İnşallah vardır bir hayır. Kırmamaya çalışıyorum kimseyi ama çok zor bu sefer de ben kırılıyorum. Zaten uzakta bir yandan özlüyorum bir yandan aileme kabul ettirmeye çalışıyorum yoruldum

Ailen neden kabul etmiyorki
Ama birşey diyimmi anne babanın rızası olmayan ilişkilerden hayır gelmiyor

Ailen neden kabul etmiyorki
Ama birşey diyimmi anne babanın rızası olmayan ilişkilerden hayır gelmiyor

Erkek arkadaşım doğu o yüzden. Doğu ama okumuş işi gücü yerinde. Rızalarını almadan tabiki evlenmem ama ondan başka da kimseyle evlenmem. Allah büyük ailem çok günahını aldı erkek arkadaşımın doğulu diye demedikleri kalmadı ama yine de onlar benim ailem

Erkek arkadaşım doğu o yüzden. Doğu ama okumuş işi gücü yerinde. Rızalarını almadan tabiki evlenmem ama ondan başka da kimseyle evlenmem. Allah büyük ailem çok günahını aldı erkek arkadaşımın doğulu diye demedikleri kalmadı ama yine de onlar benim ailem

Sen nerelisin.
Ailen şu yönde haklı olabilir. Çocuğun ailesi çok genişse ailesini tanıyosa vs yöre olarak kötü şeyler duymuşsa ön yargılı olabilirler ama tanıma şansı yarat onlara sevgilini ama hiç bi zaman arada kalma
O kadar çok örnek gördümki arada kalıp ayrılanı yada kaçıp evlenip mutsuz olanı Allah korusun

Ah canim benimm cok iyi anliyorum seni:KK5:
5,5 yil ayri ulkelerde yasadik sevdigimle:KK50:

sen en azindan gorusebiliyosundur sk sk biz pek gorusemiyoduk..
olaya iyi tarafindan bak..
cok az bir sure kalmis 1 senecik.. goz acip kapayincaya kadar gecer..:13:

Sen nerelisin.
Ailen şu yönde haklı olabilir. Çocuğun ailesi çok genişse ailesini tanıyosa vs yöre olarak kötü şeyler duymuşsa ön yargılı olabilirler ama tanıma şansı yarat onlara sevgilini ama hiç bi zaman arada kalma
O kadar çok örnek gördümki arada kalıp ayrılanı yada kaçıp evlenip mutsuz olanı Allah korusun

Yok çok geniş değil. Çok genişten kastın kalabalık aileyse babası vefat etmiş 3 ablası var 1 de abisi. Yani bizim aile de kalabalıktır annemler 6 kardeş.

Yöre olarak zaten türkiyenin hepsi doğuya düşman biliyorsunuz az çok. Doğulu ama şivesi bile yok ne onun ne ailesinin okumuş insanlar bi tanışsalar zaten olur gibi. Bakalım nasıl ikna edeceğim tanışmaya.

Ben ne ayrılmak istiyorum ne de aileme sırt çevirmek. Allah içimi biliyor

Sen nerelisin.

Bir de ben eskişehirliyim

Ah canim benimm cok iyi anliyorum seni:KK5:
5,5 yil ayri ulkelerde yasadik sevdigimle:KK50:

sen en azindan gorusebiliyosundur sk sk biz pek gorusemiyoduk..
olaya iyi tarafindan bak..
cok az bir sure kalmis 1 senecik.. goz acip kapayincaya kadar gecer..:13:

Kıyamam size nasıl dayandınız. O kadar büyüyor ki o 1 yıl her gittiğinde sanki dayanamıcakmışom gibi oluyor.

Kıyamam size nasıl dayandınız. O kadar büyüyor ki o 1 yıl her gittiğinde sanki dayanamıcakmışom gibi oluyor.

nasil dayandik birde bize sor :KK50:
cok zor gecti ama bize cok sey katti..
sevgimizi guclendirdi..
guvenmeyi gorendik fedakarligi ogerndik..
kalpten sevmeyi ogrendik..
zor oldu ama iyiki dayandik diyoruz smdi ikimzde. ya pes etseydik:KK30::KK30:
o zaman hayatimin askini kaybetmis olacaktim.. simdi ayni ulkedeyiz ama farkli sehirlerde yine...
inan bana simdi ayni ulkedeyiz ya artik komsu gibi hissediyoruz kendimizi ..

cok daha zorunu yasadik cunku..

dayanmaktan başka çaren yok ne yazıkki canım
bak ben erkek arkadaşımla 4 ylıdır ayrı şehirlerdeydim üniversite dolayısıyla
12 saat uzaklıktaydı..
bu sene bitti okulu daha ama ailesinin yanına memlekete gitti..
çok ağladım ilk yıl ama sonra alıştım.. her ay görüşmeye çalışıyorduk biz..
şimdi bu haftsonu tanışmamız olacak inşallah.. sabır her kapıyı açıyor Allah'a şükür..
şimdi seneye evlilik düşünüyoruz inşallah ama 1 sene daha uzağız..
sen de sık dişini canım.. yeni mi ayrıldınız bilmiyorum ama inan bana zamanla alışıyorsun..
Allah yardımcınız olsun :KK34:

nasil dayandik birde bize sor :KK50:
cok zor gecti ama bize cok sey katti..
sevgimizi guclendirdi..
guvenmeyi gorendik fedakarligi ogerndik..
kalpten sevmeyi ogrendik..
zor oldu ama iyiki dayandik diyoruz smdi ikimzde. ya pes etseydik:KK30::KK30:
o zaman hayatimin askini kaybetmis olacaktim.. simdi ayni ulkedeyiz ama farkli sehirlerde yine...
inan bana simdi ayni ulkedeyiz ya artik komsu gibi hissediyoruz kendimizi ..

cok daha zorunu yasadik cunku..

Aynı ülke farklı şehir ne zormuş sizinki hep ayrı. Alşah kolaylık versin gerçekten zor ama insana çok şey katıyor haklısın.

dayanmaktan başka çaren yok ne yazıkki canım
bak ben erkek arkadaşımla 4 ylıdır ayrı şehirlerdeydim üniversite dolayısıyla
12 saat uzaklıktaydı..
bu sene bitti okulu daha ama ailesinin yanına memlekete gitti..
çok ağladım ilk yıl ama sonra alıştım.. her ay görüşmeye çalışıyorduk biz..
şimdi bu haftsonu tanışmamız olacak inşallah.. sabır her kapıyı açıyor Allah'a şükür..
şimdi seneye evlilik düşünüyoruz inşallah ama 1 sene daha uzağız..
sen de sık dişini canım.. yeni mi ayrıldınız bilmiyorum ama inan bana zamanla alışıyorsun..
Allah yardımcınız olsun :KK34:

Ben de her gittiğinde ağlıyorum ama onun yanında değil o gittikten sonra üzülmesin diye. Resmen istemsiz göz yaşlarım dökülüyor. Yeni ayrıldık ilk gidişi 5 ay önceydi daha alışamadım sanırım.

Ne güzel tanışma olacakmış inşallah hayırlısıyla atlatırsınız. Bir şey merak ettim kaç yaşındasınız acaba.

benimkini 1 aydır görmüyorum ve gelmesine 1 ay kaldı ben deli oldum özleminden yaa sen nasıl dayanıyosun canık Allah dayanma gücü sabrı versin :KK14:

X