rahim filmi çektirenler var mı?

bende 15.12.2010 da rahim filmi çektirdim inannılmaz bir acıydı çığlık çığlığa bağırdım bir daha isteseler asla yapmam normalde çok dayanıklı ve dirençli olduğum halde buna dayanamadım kendime inanamadım çok ağrılı bir işlem olmasa ben bu kadar etkilenmezdim 10 dk sürüyor en fazla ama bitmek bilmeyen bir 10 dkydı. işlemden hemen sonra ağrılarım geçti tabiii yani tüm gününüzü etkilemiyor ama psikolojik etkisi çok fazla daha film çekilirken bana kanalların ve tüplerin açık olduğu için canın çok yanıyor dediler tek tesellim sonucun iyi olması ...

doktor bana rahim filmimden sonra doğum kontrol hapı verdi anlayamadım ben çocuk isitoyrum bu kadar eziyete onun için katlanıyorum neden doğum kontrol hapı kullanım ki anlamadımmmm

kızlar bende cok korktum tansıyonum dustu ama korkulcak bısı deıl 250 ye anestesısız cekıldı..cektırdırdıgım ay hamıle kaldım bebek ıcın 5 dakıkalık bı ısleme razı olıunmazmı...

arkadaşım ben de rahim filmi çektireceğim nerde çektirdin ?

çok korkulacak bir şey yok ben 2 kere çektirdim hemde canlı canlı hiç uyuşturmadan sadece sıvıyı verirken biraz sancı oluyor kenerlardaki demirleri sıkın atlatılıyor:) o yüzden sakın korkmayın o anlık acı sonrası hiç bişey hissetmiyorsun.

Bende rahim filmini cekerlerken cok agri hissettim ve kalkinca cok kan kaybettigim icinde bayildim...mutlaka anestezili yaptir derim isini sansa birakma....

2 sene çektiremediğim filmi çektirdim .Hiç korktugum gibi değilmiş.Doktora baglı tabiki ankara sincan lokman hekim hastanesi doktoru AHMET BELKIZ TURP' A tesekkürler.Benim tüpler kapalıymıs bir de actı doktorum ilacı verince rahim doluyor patlıyacakmıs gibi hani cok wc gelir ya okadar inanın netde okudugunuz gibi degilmiş ne ayılıyon ne bayılıyon ne aglıyon narkoza gerek yok normal muayene olabiliyorsan cok basit bir film inanın ben cektirdiysem herkes cektirir.:KK1:

bende 5 kere falan çekildim rahim filmini ilkini anestezi almadan diğerleri anestezili.ilkini hastanede çektirmiştim başıma gelmeyen kalmadı masaya yattığımda spekulum denilen aleti fazla tuttular oda rahimin içinde biyeri kesti kanamadan gidiyodum az kalsın hemen dikiş atıldı 3 yıl falan oldu ama daha hala etkisindeyim kontrole bile giderken hep tedirginim bişeymi olacak diye.ama tabiki herkesin ağrı eşiği farklıdır benim başıma bunlar geldi diye senin aynı olcak değil tamamen benim şasnsızlığım.ama genel anestezili yaptırmanı tavsiye ederim arkadaşım...hiç bişey hissetmezsin..........benimde bugün transferim var dua edin inş olumlu olur...

kesinlikle çektirecek olanlara tavsiyem anestezi altında yaptırın çok felaket bişeydi özelde çektirdim bide hala hatırlamak istemem. Zatende boşuna çektirmişim,

arkadaşlar ben her yıl rahim filmi çektiren biriyim, sayısını unuttum dersem abartmış olmam. ama her seferinde rahatça çektirdim, anestezi hiç almadım, başta aletlerin girişinde biraz kasıyorum kendimi ama sonrasında dayanılmaz acı sancı asla olmuyor. tüp bebekte embriyo transferi gibi. ancak o denli şeyler hissediyorum, rahim filmi pek çok şeyi ortaya çıkaran bir yöntem korkarak yaklaşmayın, belki çeken kişiden belki kullanılan teknolojiden kaynaklı farklı yorumlar yapılıyor olabilir, ama inanın asla korkulacak birşey değil. sıvı verilincede adet sancısı benzeri sancı oluyor. ama inanın adet sancısı bile çok daha hissedilir.

bende çok korkuyordum rahim filminden ben tedavide bile kasılanlardanım ama hiçte korkulacak bişey değilmiş ben çektirebildiysem herkes çektirir ben 1 sene önce fındıkzadede çektirdim çok rahattı sadece birazcık baskı hissediyosun o kadar Allaha şükür bişey çıkmadı çektirecek olanlar kendinizi boşu boşuna korkutmayın eğer istanbuldaysanız ve imkanınız varsa fındıkzadyi tavsiye ederim sıfır ağrısız biz o gün akşama kadar gezmiştik hatta.

Merhaba canım
bende geçen hafta radyomar fındıkzadede dijital hsg yöntemiyle çektirdim
anlatamam size bumuymuş dedim hiçbirşey anlamıyorsunuz gerçekten hiç düşünmeden gidin derim ben çok memnun kaldım yazmak istedim hiçbirşey hissetmiyorsunuz... en son sistem kullanılıyor orda benim doktorum yönlerdirdi...
ÇOK ŞÜKÜR RABBİME SONUÇLARIMDA TERTEMİZ ÇIKTI... DİLERİM RABBİMDEN HEPİMİZİN SONUÇLARI TERTEMİZ ÇIKARRRR... RABBİM SAĞLIKLA SİHATLE HAYIRLISI İLE SAĞLIKLI SİHATLİ HAYIRLI EVLATLAR NASİP EDER SAĞLICAKLA DOĞMALARINI ANALI BABALI OLARAK SAĞLICAKLA BÜYÜTMEYİ ONLARINDA SAĞLICAKLA BÜYÜMELERİNİ NASİP EDER AMİNNNNNNNNNNNNN......
inanın hiçççççççç amaa hiçççççççç korkulacak birşey değillllllllllllllllllll...

Merhaba canım
bende geçen hafta radyomar fındıkzadede dijital hsg yöntemiyle çektirdim
anlatamam size bumuymuş dedim hiçbirşey anlamıyorsunuz gerçekten hiç düşünmeden gidin derim ben çok memnun kaldım yazmak istedim hiçbirşey hissetmiyorsunuz... en son sistem kullanılıyor orda benim doktorum yönlerdirdi...
ÇOK ŞÜKÜR RABBİME SONUÇLARIMDA TERTEMİZ ÇIKTI... DİLERİM RABBİMDEN HEPİMİZİN SONUÇLARI TERTEMİZ ÇIKARRRR... RABBİM SAĞLIKLA SİHATLE HAYIRLISI İLE SAĞLIKLI SİHATLİ HAYIRLI EVLATLAR NASİP EDER SAĞLICAKLA DOĞMALARINI ANALI BABALI OLARAK SAĞLICAKLA BÜYÜTMEYİ ONLARINDA SAĞLICAKLA BÜYÜMELERİNİ NASİP EDER AMİNNNNNNNNNNNNN......
inanın hiçççççççç amaa hiçççççççç korkulacak birşey değillllllllllllllllllll...
ben de fındıkzade RADYOTOM da çektirdim ve hiççç bişi anlamadım.(radyotom ve radyomar aynı yer)
gerçekten ben de tavsiye derim. fiyatıda 330 liraydı.

mrb ben aranıza yeni katıldım dün doktora gittim v erahim filmi çekilmesi gerekiyo.araştırdım kimisi çok acı çekiyormuş kimiside hiç acı çekmiyormuş.çok korkuyorum birde pko var bende.bundan dolayı acı değişirmi bilmiyorum.ben acıya çok dayanamam.allahım yardım et nolur :KK19:

valla bende gecen ay gıttım doktormu becerıksızdı hastanedemı yeterlı alet yoktu bılemeedım ama kesın olan bısı vardı ki canımmm cooook yandıı doktorr rahım agzın dar dogum olmadıgı için rahmın acılmamıs ve canın yandı dedı vee beceremedı de bu sekılde cekemem dedı canıın cook yanar dedı ztenn cokkk da yandı sımdı haftaya bıdaha cektırıcem ama anestezılı ve ozel baska bı hastanede jimer de ıstıyorum bursa..

Merhabalar, 2 gün önce fındıkzade radyomarda rahim filmi çektirdim, muayeneden hic farkı yoktu. Bunun gibi bir kaç yer daha varmış aynı teknolojiyi kullanan, ama radyomarı kesinlikle tavsiye ederim, bir arkadasım daha çektirdi orada o tavsiye etti bana da zaten... bu teknoloji kullanıldıgı sürece kimsede agrı yapmaz dedi oradaki dr, yani tüpler kapalı da olsa açık ta olsa agrı olmuyormuş. 310 TL tuttu, bilginize...

fındıkzade radyomar hıc acı duymadım doktorum superdııı nerde olursanız olun kesınlıkle ıstanbula gelın ve cektırın.hıc agrı sızı yokk.benden fazla korkan yoktur ama ınanın hıc acı hıssetmedım.c kollu makınesıyle acısızzzzzzz bayanlarr baska turlusune kalkısmayın derım

evet radyomar fındıkzade diyorum başka bişey demiyorum uykularım kaçmıştı nasıl olucak diye normal doktor kontrolünden bile daha kolay..

5 gun once bende hsg cektırdım.ama duyduklarımdan ve okuduklarımdan dolayı cok korkuyodum.konyada baskent hastanesınde 8 ytl ye agrısız cektırdım.doktorla konusa konusa cektırdım.anestezı fılan olmadım sadece cekılmeden 4 saat once antıbiyotık aldım 1 saat kala da vermıdon ıctım o kadar...içiniz rahat olsun korkmayın sakın..

meraba ben aranıza yeni katıldım benim 7 yaşında 1 oğlum var ve 2. çocuğu düşünüyoruz rahim filmi istediler daha 1. çocuğum olmadan öncede çekinmiştim çok kötü olduğunu biliyorum ve korkuyorum maddi durumum iyi olmadığı için özele gidemiyorum haydarpaşa numune hastanesine gidiyorum orda çektiren varmı tşkler

Arkadaşlar, Ank. özel Akay hastanesinde pazartesi rahim filmini çektireceğim. inşaAllah hayırlı atlatırız. sonuç da hayırlı iyi çıkar inşaAllah. bende aneztezili mi yok sa normal mi çektiriyim kararsız kaldım. Korkuyorum doktorların hepsine sorsam ağrı olmaz az olur yok şöyle böyle diye konuşuyorlar ama insan korkuyor işte. bana akıl verin arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum. birde Akay hastanesine gidip çektirenler varsa cevaplarınızı bekliyorum..:KK52:

X