Saç Bakım Ürünleri Mecitefendi Sa bakm rnn kullananlar var m ?

mecitefendinin bende 1,5 yıldır ısırgan otlu şampuannını kullanıyorum süper bişey saç dökülmesini engelliyor bana çok iyi geldi

evet canım ya..mecitefendi ısırganlı şampuan bir harika..saçlarım super ve kreme bile gerek kalmıyor..:90::90:

saçı sertleştiriyor mu yani?benim saçlarım aşırı yumuşak.ama az,:KK59: bu yağdan almayı düşünüyorum gürleştirsin diye.bi de bu yağın değdiği yerde mesela yüzde kıllanma oluyomuş öyle mi?kullanırken dikkatli mi kullanalım,sizin başınıza öyle bişey geldi mi?

saçı sertleştiriyor mu yani?benim saçlarım aşırı yumuşak.ama az,:KK59: bu yağdan almayı düşünüyorum gürleştirsin diye.bi de bu yağın değdiği yerde mesela yüzde kıllanma oluyomuş öyle mi?kullanırken dikkatli mi kullanalım,sizin başınıza öyle bişey geldi mi?

yok canım ,değdiği yerde kıllanma falan olmadı..neden olsun ki?
sonuçta hormon değil ki yağ,elimize yağ bulaşsa kıl çıkıyormu ..bu da aynısı :KK61::KK61:

benim saçlarıma iyi geldi,ama şu aralar bıraktım..saçlarım zaten yağlı,bu yağ biraz yağlandırmasını artırdı..bende ara verdim..

ben bu yağı 2 sene önce aktarda görüp almıştım. bir cam kaba az miktarda koyarak (saç boyası sürmeye yarayan fırçalardan alıp) saç diplerime sürüp bone takıp bekleyebildiğim kadar bekliyordum arkdaşlar. yıkamadan öncede fön makinesiyle saçlarıma ısı veriyordum. yağı saçımdan daha rahat arındırmak içinde, maşrabaya kullandığım şampuandan biraz döküp üzerine sıcağa yakın su koyup saçımı ıslatmadan önce maşrabadaki şampuanlı sıcak suyu döküp saçlarımı bununla çalkalıyordum sonrada şampuanlıyordum. aklınızda olsun eğer yağ bakımı yaptığınız saçlarınıza önce su değdirirseniz o yağ saçınıza yapışır ve çıkarmakta zorlanırsınız. bu çok pratik bir çözüm. (kuaförümden öğrenmiştim) birde eğer omzunuzdaki yada varsa boynunuzdaki falan tüylerin kalınlaşıp gürleşmesini istemiyorsanız mutlaka saçınızı öne eğip öyle yıkayın yağın vucudunuza temasını önleyin. ben önceleri haftada 2 sonra 1 e düşürerek birkaç şişe bu yağdan bitirmiştim. kesinlikle saçları çok hızlı uzatıyor. sanırım saça bakım yaptığımız için saçlar daha çabuk uzuyor. saç dökülmesi sorunu yaşamadığım için önlermi bilmiyorum. ama saça bakım yapan bir yağın mutlaka böylede etkileri varıdr. saç tellerini güçlendirdiği kesin. sonuç olarak ben çok memnun kalmıştım.bazıları sevmeyebilir ama benim kokusuda çok hoşuma gidiyordu, kullanmak denemek isteyenler gönül rahatlığıyla kullansınlar derim.:KK34:

ben de kayısı çekirdeği ve masaj yağını aldım. memnun kaldığımı söyleyebilirim. mecidefendi ürünlerini almak için bu siteyi tavsiye ederim xxxxxxxxxx ben sorun yaşamadım en azından...

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar bu yagı bende kullanıyorum
tek kelimeyle harıka düzenli kullanım gözle görülür sonuclar verıyor ilk kullanımda bile:KK64:

merhaba, ben de aldım bugün mecitefendi yağını..kullanıcam bakalım..yorumları da okudum,genel itibariyle oldukça olumlu..bazı arkadaşlar fısfıslı şişede kullanıyolarmış ama bu yağ koyu kıvamlı bişey değil mi?..şişe tıkanmıyor mu yahu..şayet sorun çıkarmıyorsa fısfıslı şişe en pratiği galiba..zor uzayan ,düz cansız ve uçları kırık saç tipine sahibim...diplerle birlikte uçlara da sürsem fayda eder mi acep?

Son düzenleme:
bende bu ürünü merak ediyorum en yakın zamanda alıcamda şey :26: hafta bir kullanmak yeterliyse başka günlerde kullandığınız şampuan nedir ?

bende kullanıyorum mecit efendi saç bakım yağını..fena değil ama harika diyemiyorum.. Bariz bir değişiklik olmadı..Biraz parlaklık veriyo.. Dökülmeyi kesmiyo..Yani bende öyle oldu

ben ilk defa bakım yağı kullanıcm :26: uzasnlar istiyorumm :KK8: ama bu saç diplerine nasıl uygulnck hiç bilmyrmm :KK17: bni biraz bilgilendirirmsnzz acabaa :93:

bende kullaniyorum. 15-20 gun oldu. haftada 1 ya da 2 kez kullaniyorum. ilk kullandigimda saclarim elime geldi. zaten dokulme problemim var korktum ama devam ettim. dun dokulmedi. sampuan olarak ta ducray anaphase diye dokulme onleyici bir sampuan kullaniyorum. bir de vitamin. su an saclarim cok daha iyi durumda. ayrica yikadiktan sonra fon cekmis gibi duruyor. yaglarin etkisi oldugunu dusunuyorum. bence deneyin. bisey kaybetmezsiniz

kızımın saçları çok dökülüyordu,ROZİTA SAÇ BAKIM YAĞI aldık.çok çok çok memnun.
inanır mısınız her gün odasının halısının üzeri saç dolardı,şu an açok az.

ben sarımsak şampuanın almayı düşünüyorum dökülmeler için pek çok aktara baktım bulamadım istanbul'da satış noktasını bilen var mı?

kızlar sarımsak şampuanı denilen şeyi evde kendiniz yapabilirsiniz, bütün şampuanların içerikleri birbirisiyle aynıdır. hatta sıvı sabunlarında aynıdır, inanmazsanız gidin kontrol edin, alın sıvı sabun ve şampuanı içeriğinin %95 aynı olduğunu görürsünüz, illa sarımsaklı şampuan istiyorsanız, marketten en ucuz şampuanı alın %3 ü kadar yani diyelim ki 400 ml şampuana 12 gram sarımsağı mikserden çekip ilave edin, alın size sarımsaklı şampuan. paranızı heba etmeyin boşuna, eğer saç dökülmesinden ve zayıflığından şikayetçiyseniz. sülfat ve tuz içermeyen şampuanlar kullanın...

X