Eşinizde en sevdiğiniz ve en sevmediğiniz huylar, davranışlar

eşimin en çok merhametli olmasını seviyorum:) en sewmediğim yönüde ailesine hiç toz kondurmuyo ..ayrı kaldıgımız zamanlardada telefonda konuşmayı sewmedıgını söylüyor sinir oluyorumm

sabrı..ve kucuk cocugumuza olan ılgısı..
sevmedıgım yonu..bırşey ıstedıgımde soyledıgımde ıllakı uzatır..
o an tamam der beklede yapsın yaptırsın..
alışverışte sabırsızlıgıda eklendı 20 yıl sonra:)

eşimin en çok merhametli olmasını seviyorum:) en sewmediğim yönüde ailesine hiç toz kondurmuyo ..ayrı kaldıgımız zamanlardada telefonda konuşmayı sewmedıgını söylüyor sinir oluyorumm

Aynen bizde ayrı kaldığımız zamanlarda telefonda sevmiyorum konuşmayı diye uzaklasiyoruz birbirimizden ama sevgisi çok hoşuma gidiyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynen bizde ayrı kaldığımız zamanlarda telefonda sevmiyorum konuşmayı diye uzaklasiyoruz birbirimizden ama sevgisi çok hoşuma gidiyor

keşke telefonda konuşmayıda sewseler bende kendımı kötü hissedıyorum çünkü azcık konuşunca

Yeni evli olduğumdan olacak şimdi sevdiğim yönlerini yazmaya kalksam ayran budalası gibi bir sayfa saydıkça sayarım.
Aklıma gelenler;
Cömert, merhametli, yatakta/dışarıda bencil değil, mantıklı, "Bikini giymek istiyorum" da dahil yapmak istediğim şeylere karışmaz hatta destekler, "canımın çektiği" her şeyi elinden geldiğince karşılamaya çalışır, temizdir, hiç bi kötü alışkanlığı yok, muhteşem yüzyılda, arka tarafta dikilen bi paşayı merak edip sorsam üşenmez 45 dakika anlatır, öğretmen olmasına rağmen maddi olarak sağlamdır(ailesinin durumu iyi), spor yapar, yazdan yaza karın kası oluyor(karın kası kış uykusuna yatan bişiymiş), o bi yere gidince gecenin bu saatinde kendini özletir(okul gezisinde, yarın dönecekmiş), Ve tabiki bazı ayıp şeyler...

Sevmediğim/olumsuz yanları;
- Sakin ve merhametli biri olmasına rağmen "Ne kadar sinirlenirse sinirlensin; kendine hakim olur" diyemiyorum. Geçmişinde ilginç vukaatları var.
- Haklı olduğuna inanıyorsa gene de alttan alıp barışır ama özür felan dilemez. Muhtemelen yalvarmaz.
- Hiç bir şeyi ikinci sefer duymak istemiyor. Yani hiç sağlamca tartışmadık ama tartışma sırasında aynı şeyleri bi kaç sefer söylersem ne tepki verir hiç bilmiyorum.
- Hiç denemedim ama, kısıtlamaya/zorlamaya kalksam arıza çıkartacak sanırım(onun mantığına uyan bi etkinliğe; gidemezsin, yapamazsın, görüşemezsin... filan desem).

Hem olumlu hem olumsuz yanları;
- Bazen hem iltifat hem de hakaret içeren "Göğüslerin, dandik patates kızartmanı bile affettiriyor" gibisinden alaylı laflar ediyor. Çoğu hoşuma gidiyor ama bazısı patavatsızca geliyor.
- Yatarken bana sarılmasını çok seviyorum ama bazen elinden kurtulup tuvalete gitmek için adamı uyandırmak gerekiyor.
- Romantizm konusunda bazen çok odun oluyor(öyyle beklentinle kalıyorsun), bazen de şaşırtabiliyor.

Hem olumlu hem olumsuz yanları;
- Bazen hem iltifat hem de hakaret içeren "Göğüslerin, dandik patates kızartmanı bile affettiriyor" gibisinden alaylı laflar ediyor. Çoğu hoşuma gidiyor ama bazısı patavatsızca geliyor.
- Yatarken bana sarılmasını çok seviyorum ama bazen elinden kurtulup tuvalete gitmek için adamı uyandırmak gerekiyor.
- Romantizm konusunda bazen çok odun oluyor(öyyle beklentinle kalıyorsun), bazen de şaşırtabiliyor.

sesli güldümm :))) burcu ne eşinin canım çok merak ettim benimkine benziyo da..benimkide geçen benzer bi espiri yaptı :)

Sevmedigimmm,,,,,,kusmesii....sevdigimmmmmmm,,,,,,,bulamadim.

vardır mutlaka sevdiğin yönü canım..yeni evlimisin?bazen ben de diyorum kendi kendime şu adamın bi tane elle tutulur yanı olsaydı diye...sonra diyorum abartma umitli okadar da değil.. :)

Tam bende olediyorummmm.iyi huyunuuuu buluncaa.tartisiyoruzz.hahahahahah

cok duygusal ama sevmiyorum hemen gözleri doluyor yahu:)eeee o ağlayınca bende ağlıyorum ki hiç sulugölü degilim.☺️sevdiğim huyuna gelince muhteşem bir vicdan sahibi.ben mutfakta iş yaparken illa gelıp bana yardım edecek temizlik yapılıyorsa mutlaka o da birsey yapacak.benden daha titiz devamlı arkamı toplar.tartışma ortamı hiç olmaz sakın sakın anlatır.ama bu konularda kv ile kp in elini öpmek lazım aile içleri de öyle :):)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sevdiğim yönleri adil merhametli sevgi dolu olması sevmediğim yönleri alışverişde hastalıklı tavuk gibi kaçması konuşulanı duymaması asla hediye alamaması

eşimin her yönünü çoooook seviyorummmm :KK16::KK16:
Belki hala cicim aylarındayız ondanda olabilir ama

EN Sevdiğim Yönleri : Merhametli olması, haklı da haksızda olsa alttan alması, sinirli olduğum anlarda şirinlik yapıp beni güldürmesi

Sevmediğim tek yönü: Çok çabuk sinirlenip öfkesini kendi içinde yaşaması paylaşmaması o anlarda yanına bile yaklaştırmayıp kendi kabuğuna çekilmesi

ama iyiki evlenmişim üç cemreden sonra kalbime düşen dördüncü cemrem o benim :KK16::KK16:

Esim Yuruyus yapmayi sevmiyor,sinirlendiginde bazen ne olsa konusyor,lafinin sonrasini dusunmuyor bu huylarini sevmiyorum...

Son düzenleme:
cok duygusal ama sevmiyorum hemen gözleri doluyor yahu:)eeee o ağlayınca bende ağlıyorum ki hiç sulugölü degilim.☺️sevdiğim huyuna gelince muhteşem bir vicdan sahibi.ben mutfakta iş yaparken illa gelıp bana yardım edecek temizlik yapılıyorsa mutlaka o da birsey yapacak.benden daha titiz devamlı arkamı toplar.tartışma ortamı hiç olmaz sakın sakın anlatır.ama bu konularda kv ile kp in elini öpmek lazım aile içleri de öyle :):)

Okurken düşündüm sanki siz erkek o kadın gibi

Esimin en sewdigim huyu ben alisweris yaparken saaerce bekleyebilir hic sikayet etmez cok iyi niyetli temiz kalplidr kirsa bile hemen ozur diler en sewmedigim ozelligi cok ani fikir deistiriyo oyle boyle diil cileden cikiyorum hemen karar werio hemen wazgecio adam oynatir gibi

Ben de yazıyım.....ehemmmm....
Iyi huyu:hoşgörülü,alttan alan, sürpriz yapmayı seven,neşeli,pozitif,temizliğe önem veren.....
Kötü huyu:aceleci, herzaman dürüst değil-kolay yalan söyler, bazen çok bencil, kadınlarla rahat diyalog kurmasına da sinir oluyorum,bide dışarıda espri makinası gibi olup evde robot gibi olunca kıl oluyorum, ataerkil yapısını da hiç sevmiyorum

X