01.11.15 Ya Bismillah diyerek başlıyorum :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hanımlar harikasınız :) Yoğunluktan dolayı bakamamıştım başlığa, şimdi fırsatım oldu. 1 Kasımda başlayan serüven tüm hızıyla devam ediyor ama nasıl acı çekiyorum anlatamam :KK70: Sıkıntı yemek konusunda değil ama fazla motive olmuşum sanırım, her gün manyak gibi spor yapıyorum ve ayak tabanımdan çiğneme kaslarıma kadar her yerim ağrıyor :KK70: Çok şükür ki bu ay hastanede yoğun değilim, sadece yenidoğan yoğun bakımdayım yoksa bu kadar zorlayabilir miydim, bilemiyorum... Şimdi sizlere bir teklifim olacak. Zayıflamak isteyenlerle birlikte bir Skype grubu oluştursak? Oradan haberleşerek birbirimizi motive edebiliriz..

Hanımlar harikasınız :) Yoğunluktan dolayı bakamamıştım başlığa, şimdi fırsatım oldu. 1 Kasımda başlayan serüven tüm hızıyla devam ediyor ama nasıl acı çekiyorum anlatamam :KK70: Sıkıntı yemek konusunda değil ama fazla motive olmuşum sanırım, her gün manyak gibi spor yapıyorum ve ayak tabanımdan çiğneme kaslarıma kadar her yerim ağrıyor :KK70: Çok şükür ki bu ay hastanede yoğun değilim, sadece yenidoğan yoğun bakımdayım yoksa bu kadar zorlayabilir miydim, bilemiyorum... Şimdi sizlere bir teklifim olacak. Zayıflamak isteyenlerle birlikte bir Skype grubu oluştursak? Oradan haberleşerek birbirimizi motive edebiliriz..
bana uyar,skype ım hep açık zaten mesai saatlerinde.akşamları açamam sadece.telefondan açılır mı ki ?

Ben en geç akşam 7 de yiyiyorum o da en en geç. Genellikle 6 yı buluyor ama evde yemek yoksa yapıp yiyene kadar 7 oluyor :KK70: Daha sonra da spor yapıyorum zaten, spordan sonra da sadece su, maden suyu ve adaçayı içiyorum.
O zaman hadi katılmak isteyenler mail adreslerini yazsın bakalım, vakit kaybetmeden grubumuzu oluşturup anca beraber kanca beraber diyelim :) :) :)

ben yarından ıtıbaren bı hafta ızne cıkıyorum skyp olmaz sanırım telden napsak bılemedm

Bende hic diet yapmadım zaten kilolu bi çocukluk genç kizlik derken. .80 kiloyla gelin oldum. .82 kiloyla ilk oğluma dogum yaptım 7ci ayda 84 kiloyla 2.ci ogluma hamile kaldim..dogumdan sonra 84 kiloya geri döndüm emzirirken 88 oldum..iki hamileligimin verdigi kilo 6 kilo diyip kendi kendime avunuyordum..taki erkek kardeşim beni asagilayana kadar..ogun Şubat 1di..ve basladim faceden karatay gruplarina uye oldum..okudum araştırdım kaybetcek hic biseyim yokdu..ornek menu yayinlayanlarin porsiyonlari hicde diet gibi degildi..15 gun yapip tartilcak ona gore yol haritasi yapicaktim..15 gun sonra en fazla kilo alirim dedim bu kadar yiyerek :) ve 15 gun sonra 6 kilo vermiştim inanmadim hemen dr gittim ve tum degerlerimi olcdurdum hersey iyiydi gayet saglikli degerlerim cikti..ve mayis sonuna kadar hic bozmadan dewam ettim..gorenler taniyamiyor kisa zamanda bukadar kilo verdigine inanamiyorlardi..ve eylul başına kadar 57 kilo dolastim..progtalin hormonum yuksekdi ve kadin hastaliklarina bagli ilac kullanmaya basladim..birden tartida artilari gördüm. .ve artik diete uymadigim icin kilom yukselise gecti..insanin verecek az kilosu kalinca biraz gevsetiyor yani bende oyle oldu..kendimce simardim. .ve bugun yine başladım. .hergun iki yunurtayla ve sinirsiz salata 10 zeytin avuc icim kadar peynir..Bir kase corba..bir kase yogurt ve ek olarak kavrulmamis kuruyemis yiyorum bir ince belli bardak..gun icinde sekersiz cay turk kahvesi bitki cayi..2 litrede su tüketmeye çalışıyorum. .aksam 6 gibi gilisemiks indeksi düşük yiyeceklerden doyana kadar yiyorum..patates bezelye nohut pirinç kizartma unlu mamuller yasak..haftada bir gun 3 kasik bulgur pilavi hakkim var...yani simdilik aklima bunlar geliyor..kalori hesabi yapmaksizin..doyana kadar yenile biliyor. .iki öğün yiyorum sabah cok kuvvetli yedigimiz icin aclik ve bas agrisi olusmuyor...10da kahwaltim bittiyse aksam 6da yiyorum..burdaki amac iki ogun arasi en az 5 saat olmali ve kesinlikle cigneme hareketi olmamalı sakiz bile yasak..eger 3 ogun yaparsam..10da yersem 3 gibi yogurt ve meyve yiyorum..aksam 7de aksam yemegim oluyor..cok kilosu olan bel cewresi karaciğeri yagli olanlar meyve yemiyor..illla yicem derseniz..sabah kahwaltiya yada ara ogune eklemelisiniz..
Merhabalar benim konum var bilirsiniz 160kg topigi:-(45 kg verdim klasik diyetisyen diyetiyle tam birakmasamda az dikkat edince 1yılilda 20kg geri aldim Karatayla geri döndm 6günde 3kg gitti bile devam beraber devam kızlar

Kizlar benim facem yok...:KK76: bugun ayin 7si 61.40dan sabah itibariyle 58.700 idim..whatsap grup olabilir ama numarami degistircem ama çoğunluk katilirsa beden olmasın skype yok ama yuklerim artik napayim:110:

yurtdışındayım bu yüzden face yasak ..Ama whatsapp a varım hem de her dk kontrol edebiliriz :)

Merhabalar,
Bende şok diyet yaptım. Verdim geri aldım..Klasik hikaye.
Mutfagımı değiştirdim.
Spora başladım.
Hem tok oluyorum ,hem sıkılaşma var , hem kilo kaybı ( cüzi olmakla beraber mutlu edecek türden ) var.
Zamana yayıyorum.Sizler gibi.
Face grubu olursa bende katılabilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X