01.11.15 Ya Bismillah diyerek başlıyorum :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Whatsapp zayıflama kulübümüz an itibariyle kurulmuştur, katılmak isteyenler için mailimi tekrar yazıyorum numaranızı buraya gönderebilirsiniz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende yeni çıkıyorum o donemden:KK49:
Süre belirleyelim .. nette bakındim bi bayan günlük 120 dk ile 15 günde 10 cm incelm:KK55::KK55::KK47: fazla mi olur yeni başlamış ken o_O pazar gününe kadar 60 dk da olur sonra tempo artırıriz. .sana uyarsa yapalım En Büyük TÜRKİYE

BU GÜN 60 DAKİKA YAPTIM KARIN AĞRIM VAR SABAH DAHA HALAM GELMEDEN TARTILMIŞTIM TAM 69 KİLOYUM SABAH EKMEKSİZ BİR KAHVALTI YAPTIM ÖĞLEDEN SONRA 2 GİBİ HAMSİ IZGARA YEDİM AKŞAM 5 GİBİ BİR LAVAŞ VE 4-5 SIKIM ÇİGKÖFTE YAPTIGIM EN BÜYÜK HATA GÜN İÇİNDE 3FİNCAN ŞEKERSİZ NESKAFE VE AZ ÖNCE BROVNİ YEDİM PAKETTE OLANLARDAN NAPİİM CANIM ÇOK ŞEKERLİ ŞEYLERDEN ÇEKİYO BU ARADA AŞIRI KABIZ DURUMUNDAYIM 3 GÜNDÜR YEDİKLERİM RESMEN DEPO OLDU BAGIRSAKLARIMDA :KK43:

BU GÜN 60 DAKİKA YAPTIM KARIN AĞRIM VAR SABAH DAHA HALAM GELMEDEN TARTILMIŞTIM TAM 69 KİLOYUM SABAH EKMEKSİZ BİR KAHVALTI YAPTIM ÖĞLEDEN SONRA 2 GİBİ HAMSİ IZGARA YEDİM AKŞAM 5 GİBİ BİR LAVAŞ VE 4-5 SIKIM ÇİGKÖFTE YAPTIGIM EN BÜYÜK HATA GÜN İÇİNDE 3FİNCAN ŞEKERSİZ NESKAFE VE AZ ÖNCE BROVNİ YEDİM PAKETTE OLANLARDAN NAPİİM CANIM ÇOK ŞEKERLİ ŞEYLERDEN ÇEKİYO BU ARADA AŞIRI KABIZ DURUMUNDAYIM 3 GÜNDÜR YEDİKLERİM RESMEN DEPO OLDU BAGIRSAKLARIMDA :KK43:

Hata kahvaltıyla başlamış Ayla Hanım... Aşırı abartmamak şartıyla kahvaltını sağlam yapmanız gerekiyor çünkü zaten gün içinde yakma şansınız var. Nescafe içiyorsanız da 2 si 1 arada olanları tavsiye etmiyorum içindeki coffee mate dediğimiz kahve beyazlatıcı madde damar duvarlarında birikerek zamanla tıkanmaya neden oluyor ayrıca kalori kaynağı. Bunun yerine sade kahve içebilirsiniz Nescafe gold tarzı herhangi bir beyazlatıcı eklemeden.
Ben örnek olarak bugünkü menümü paylaşayım:

SABAH:
1 dilim tam buğday ekmek
1 adet haşlanmış yumurta
3 dilim peynir
Domates yeşil biber
7-8 zeytin
Şekersiz çay
1 çay bardağı taze sıkılmış nar suyu
1 adet kuru incir ve 1 adet ceviz
Azıcık ucundan tahin pekmez :)

Arada su ve sade kahve çok az da sarı tuzsuz leblebi

ÖĞLEN:
1 kase tarhana çorbası
Sulu köfte
Fırında Beşamel soslu makarna vardı ama o kadar az yedim ki :KK43: çatalın ucuyla 1-2 aldım :KK43:
1 tabak yağsız salata (genelde yağsız yerim)

Arada 1 adet orta büyüklükte mandalina ve biraz leblebi

AKŞAM:
1 kase yoğurt
1 porsiyondan biraz fazla ıspanak (evdeki yemekler hep z.yağlı ve yağ miktarı olabildiğince düşük)
Yarım dilim tam buğday ekmek

1 saat 15 dk kadar spor ve ardından 1 fincan sade kahve 1 şişe sade soda ve su

Akşam 7 den sonra zorda kalmadıkça yemek , meyve vs yemiyorum; sadece su soda bitki çayları bazen de sade kahve

Merhaba ,
Dün uzun zamandan sonra bisiklet kullanmaya başladığım için sadece 15 dk yaptım. Bugün 20 dk hedefim.yavaş yavaş artiracagım. Geçen yıl birden günde 70 80 dk yaptım faydasını da gördüm ama dizlerimde bağ problemi oldu. Pazar gününe kadar 60 dk olur. Ayrıca Düzenli 40 dk fitness yapıyorum. 10 gün oldu. Sıkılaşma var. KG 67. Yalnız ben eskisi gibi hızlı veremiyorum. Haftada 1 ancak gider olsun sıkılaşmaklada kg kaybı gibi zayıflamiş görünüyorum. ..

günaydın arkadaşlar bu grup benim için önemli aynı gün başladık takip ediyorum zaman buldukça whatsap ada mail attım olmadıysa haber edin biraz beceriksizim bu konularda:) ben tam 4kg verdim bu süreçte ben sizin canınızı sıkabilirim bu konuda hep sizden çok vericem diğer zamanda öyle oluyordu ayda 9 verdiğim bile oldu neden mi tabiiki en ağır benim diiye:KK43: çok kg olunca çok çok gidebilio ha duraksamalarda oluyor ama biliyorum kendimi bazen 15 gün vermeyim ertesi gün küt 3 kg gittiğini bile gördüm bende varımmm

burayı ihmal etmişiz kızlarrr

Son düzenleme:
Merhaba Hanımlar,

Bismillah deyip Kadınlar Kulübü'nde arkadaş olduğunuz insanlarla başka alanlarda grup kuruyorsanız lütfen bunu topiklerden ve profillerden değil özelden yapınız.

mrb arkadaşlar. 1.60 boyum 76 kiloyum
sabah ac karnına ve aksam yemeğinden yarım saat önce 1 bardak limonlu suya bir çay kaşıgı sandaloz sakızı tozu karıştırıp içiyorum.Karatay diyeti ve dukan diyeti karışımı kendime uyarladığım diyeti yapıcam.Haziran ayında başlamıştım 3 ayda 10 kilo verdim.2 ay ara verip bugün yeniden başladım.haftalık olarak verdiğim kiloları sizinle paylaşıcam.

sabah ac karnına ve aksam yemeğinden yarım saat önce 1 bardak limonlu suya bir çay kaşıgı sandaloz sakızı tozu karıştırıp içiyorum.Karatay diyeti ve dukan diyeti karışımı kendime uyarladığım diyeti yapıcam.Haziran ayında başlamıştım 3 ayda 10 kilo verdim.2 ay ara verip bugün yeniden başladım.haftalık olarak verdiğim kiloları sizinle paylaşıcam.

Merhabalar, 3 aylık bir süreçte 10 kilo gayet sağlıklı görünüyor. Yeni hedefinize sağlıkla ulaşabilmeniz dileğiyle, bol sabır ve azim diliyorum :)

Merhaba benim başlama tarihinde aynı ben de 26.gün itibari ile 8kilo verdim :) hedefin toplamda 18kilo

Herkese merhaba :)
21 yaşında tontirik bir fizyoterapist adayıyım, boyum 1.70 kilom ise 76 civarında.
Yıllaaaaar önce ergenlik dönemiyle başlayan kilo alma serüvenim bu zamana kadar sürdü.
Lisedeyken de takıyordum kafama ama üniversitede daha bi farklı takmaya başladım.
Taktım da noldu? İcraat yok ki :KK43:
Defalarca denedim, türlü çeşitli yöntemlerle gaza getirmeye çalıştım hep kendimi ama ne yazık ki devamlılığı sağlayamadım...
Bu siteye de yaklaşık 2 yıldır üyeyim, ara ara kilo vermek için gaza geldiğimde açıp başarı öykülerini okuyorum ama hiç bir topic açıp da kendimi anlatayım demedim.
An itibariyle ben de aranızdayım :) Tarih 01.11.2015, saatler 17.22 yi gösterirken ben de bu gruba dahil oluyorum :)
65 dakikalık eliptik bisiklet ve arkasından 60 squat ve 40 mekikle Allah bereket versin diyerek ilk adımımı attım bugün :)
Zayıflama arkadaşı bulabilir miyim acaba buralarda :)[/QUOTE

Herkese merhaba :)
21 yaşında tontirik bir fizyoterapist adayıyım, boyum 1.70 kilom ise 76 civarında.
Yıllaaaaar önce ergenlik dönemiyle başlayan kilo alma serüvenim bu zamana kadar sürdü.
Lisedeyken de takıyordum kafama ama üniversitede daha bi farklı takmaya başladım.
Taktım da noldu? İcraat yok ki :KK43:
Defalarca denedim, türlü çeşitli yöntemlerle gaza getirmeye çalıştım hep kendimi ama ne yazık ki devamlılığı sağlayamadım...
Bu siteye de yaklaşık 2 yıldır üyeyim, ara ara kilo vermek için gaza geldiğimde açıp başarı öykülerini okuyorum ama hiç bir topic açıp da kendimi anlatayım demedim.
An itibariyle ben de aranızdayım :) Tarih 01.11.2015, saatler 17.22 yi gösterirken ben de bu gruba dahil oluyorum :)
65 dakikalık eliptik bisiklet ve arkasından 60 squat ve 40 mekikle Allah bereket versin diyerek ilk adımımı attım bugün :)
Zayıflama arkadaşı bulabilir miyim acaba buralarda :)
Merhaba ben de aynı tarihte başladım diet ve günlük 1.5saat yürüyüşle 8kilo verdim hedefin toplamda 20 165 boy 86ilkilo ile başladım sun 78im buradan paylaşalım hadi bakalım kolay gele :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X