01.11.15 Ya Bismillah diyerek başlıyorum :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bu arada yaptıklarım leslie ile 3 mil ..Yeşil çay,lahana suyu,tarçınlı su ,bir de limon kürü ..Kombo yapmışım resmen :KK70: Eeee ne yapıyoruzwhatsapp grubu kurulacak mı ?

merhabalar
02.11.2015 98.6 ile başladım bu sabah 96,9 1 haftada 1,7 gr vermişim ama hafta sonu dikkat edemedim tabi eşimin annesi ve babası trafik kazası geçirince denge tamamen bozuldu su içemedim unuttum hep :)

yanı bu haftaya 96,9 ile başladım pazertesi tekrar yazacağım

benide alın aranıza iki gün oldu başlayalı başlama kilomu bilmiyorum korkudan tartıya çıkmadım ama kilo vermeden ziyade sıkılaşmakta önemli tahmini 69-70 arasındayım geçen hafta bu aralarda gezdim 2 gündür 1 er saat bisiklet sürüyorum ama gece çok acıkıyorum :KK43: yine 5 yıl önce yaptığım gibi yapacam herşeyden yiyip yavaş kilo verecem bol spor ypacam 1 buçuk yılda 28 kilo vermiştim son bir yılda 8-9 kilo aldım yedim ama çoooook yedim biliyorum

benide alın aranıza iki gün oldu başlayalı başlama kilomu bilmiyorum korkudan tartıya çıkmadım ama kilo vermeden ziyade sıkılaşmakta önemli tahmini 69-70 arasındayım geçen hafta bu aralarda gezdim 2 gündür 1 er saat bisiklet sürüyorum ama gece çok acıkıyorum :KK43: yine 5 yıl önce yaptığım gibi yapacam herşeyden yiyip yavaş kilo verecem bol spor ypacam 1 buçuk yılda 28 kilo vermiştim son bir yılda 8-9 kilo aldım yedim ama çoooook yedim biliyorum

Merhaba ,
Bende o civardayim kg olarak :KK12:
Aynı şekilde yediklerimden küçük kisintilar yaparak sporu one çıkarıp vermek istiyorum.
Beraber bisiklet kullanma süresini ayarlayalım. Bisikletin vücud sikilastimasina bayılıyorum ..:KK50:
Ne dersin ???

Herkese merhaba :)
21 yaşında tontirik bir fizyoterapist adayıyım, boyum 1.70 kilom ise 76 civarında.
Yıllaaaaar önce ergenlik dönemiyle başlayan kilo alma serüvenim bu zamana kadar sürdü.
Lisedeyken de takıyordum kafama ama üniversitede daha bi farklı takmaya başladım.
Taktım da noldu? İcraat yok ki :KK43:
Defalarca denedim, türlü çeşitli yöntemlerle gaza getirmeye çalıştım hep kendimi ama ne yazık ki devamlılığı sağlayamadım...
Bu siteye de yaklaşık 2 yıldır üyeyim, ara ara kilo vermek için gaza geldiğimde açıp başarı öykülerini okuyorum ama hiç bir topic açıp da kendimi anlatayım demedim.
An itibariyle ben de aranızdayım :) Tarih 01.11.2015, saatler 17.22 yi gösterirken ben de bu gruba dahil oluyorum :)
65 dakikalık eliptik bisiklet ve arkasından 60 squat ve 40 mekikle Allah bereket versin diyerek ilk adımımı attım bugün :)
Zayıflama arkadaşı bulabilir miyim acaba buralarda :)
Evet ben varım ✋✋ bende 94 kg ve 163 boyunda ve doktor adayıyım bence uyumlu bir ikili olabiliriz sadece ikili olmayalım diğer arkadaşlar nerdelerrrr :KK19:

Evet hanımlar madem whatsapp grubu diyenler çoğunlukta o zaman e-mailimi vereyim herkes numarasını mail olarak atsın, buraya yazmayalım :KK70: Bu arada kilolar da verilmeye başlanmış, harikasınız :21::KK73:

Mail adresim :KK39:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ,
Bende o civardayim kg olarak :KK12:
Aynı şekilde yediklerimden küçük kisintilar yaparak sporu one çıkarıp vermek istiyorum.
Beraber bisiklet kullanma süresini ayarlayalım. Bisikletin vücud sikilastimasina bayılıyorum ..:KK50:
Ne dersin ???

tabiki neden olmasın ben bu gün bisiklet süremedim baş ağrısı ile geldim eve yarın sabah tartılıp tam kilomu da yazarım bu arada regl dönemine girmek üzereyim ama devam edecem sıkıntı değil

tabiki neden olmasın ben bu gün bisiklet süremedim baş ağrısı ile geldim eve yarın sabah tartılıp tam kilomu da yazarım bu arada regl dönemine girmek üzereyim ama devam edecem sıkıntı değil

Bende yeni çıkıyorum o donemden:KK49:
Süre belirleyelim .. nette bakındim bi bayan günlük 120 dk ile 15 günde 10 cm incelm:KK55::KK55::KK47: fazla mi olur yeni başlamış ken o_O pazar gününe kadar 60 dk da olur sonra tempo artırıriz. .sana uyarsa yapalım En Büyük TÜRKİYE

Hanımlar hani nerelerdesiniz yahu o_O bir tane numara geldi hadi bakalım sizleri de bekliyorum kuralım şu grubu :KK45: bu arada Allah ım nazarlardan saklasın ben gayet iyi gidiyorum ama iki gündür yemekte pilavlar mı brownie ler mi beşamel soslu fırın makarnalar mı çıkmıyor amma ve lakin hepsi cısss :KK17: sizler neler yapıyorsunuz nasıl gidiyor çalışmalar :KK25:

Ay
Ben 5 ay karatay dieti yaptim..88den 57 indim..yaklasik 4 aydir herseyden yiyorum kilo almiyorum derken..ilac kullanmaya başladım hormonal. .ve neticesinde birden 60 kiloya geri ciktim başladım basliyorum derken bugun tartildigimda 61.400 geldim ve bugun tekrar başladım hedef 50 :) boyum 1.62cm..
inanmıyorum tebrikler size biraz açarmısınız ?

arkadaşlar bende haziran ayından eylül ayına kadar kendi çabalarımla 6 kilo verdim sonra diyetisyene gidip 4 haftada 4 kilo verdim şimdi vermem gereken 5 kilo daha var ama ben bir türlü motive olamıyorum herseyi yiyorum diyete devam edemiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X