Doğuma Hazırlık 09/09/09 bebeğimi kucağıma alıyorum...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

cmr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
378
4
bugün artık son kontrolüme gittim, çarşamba günü 41. haftam doluyo, büyük ihtimalle sezaryen olacağım, bu 2 gün içinde gelmezse kuzucum. :CüvCüv:

ama benim hala bi ümidim var, belki kızım kendisi gelmek ister diye.

kızlar bana dua edin lütfen, kızım kendisi gelsin. :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

bugün artık son kontrolüme gittim, çarşamba günü 41. haftam doluyo, büyük ihtimalle sezaryen olacağım, bu 2 gün içinde gelmezse kuzucum. :CüvCüv:

ama benim hala bi ümidim var, belki kızım kendisi gelmek ister diye.

kızlar bana dua edin lütfen, kızım kendisi gelsin. :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Canım Allahım yardımcın olsun sağlıkla bebeğini kucağına al canım.

amin canım inşallah, darısı tüm hamişlerin başına

canım hayırlsıı senin kız gelmeye niyeti yok yeri rahat anlaşılan inşallah normal doğum ile kendisi gelir canım nereye gidiyorsun doktora doğumu nerde yapcaksın canım.hayırlı haberlerini bekliyoruz

hayırlısı olsun gelsin artık cimcimede nasıl olursa olsun :)))) dile kolay 41 hafta
hayırlı doğumlar diliyorum sağlıkla kucağına al bebişini

canım hayırlsıı senin kız gelmeye niyeti yok yeri rahat anlaşılan inşallah normal doğum ile kendisi gelir canım nereye gidiyorsun doktora doğumu nerde yapcaksın canım.hayırlı haberlerini bekliyoruz

canım bizde ırsi galiba, ablamda dün 41 haftasını doldurdu, bugün doğuma aldılar artık onuda,

ben avcılar hospital'da yapıcam doğumu, kendi doktorum gelecek doğuma, Ferhat Uysal,
doğumdan sonra deneyimlerimi paylaşırım artık :emir_bebek:

hayırlısı olsun gelsin artık cimcimede nasıl olursa olsun :)))) dile kolay 41 hafta
hayırlı doğumlar diliyorum sağlıkla kucağına al bebişini

teşekkür ederim iyi dileklerin için,

valla sadece dile kolay malesef, bana o kadar zor geliyo ki anlatamam, kaç gündür sinirlerim bozuldu artık. dayanmicam valla daha fazla, aslında suyu falan iyiymiş ama gerçekten sabrım kalmadı,

nst de sancılarım çıktı biraz, bakalım belki çarşambaya kadar kendi gelir inşallah

canım bizde ırsi galiba, ablamda dün 41 haftasını doldurdu, bugün doğuma aldılar artık onuda,

ben avcılar hospital'da yapıcam doğumu, kendi doktorum gelecek doğuma, Ferhat Uysal,
doğumdan sonra deneyimlerimi paylaşırım artık :emir_bebek:

canım allah kolaylık versin düşünyorum durmunu psikolojin tabikide bozulmutr neyse az kalmış sezeryan yaptr canım ne yapcan artık .ablana çok geçmiş olsun .sağlıklı olsunlarda az kalmış

Allah yardımcımız olsun canım benım gnumde cumartesi belli olacak hayırlı dogumlar olsun ınsallah

saolun kızlar desteğiniz için,

darısı sizlerin başına artık, Rabbim hepimizi kolaylıkla kurtarsın

canım allah gönlüne göre versin inşallah istedigin gibi kendisi gelir kızın ama saglıkla kucagına al da sekle cokta fazla takılmıcaz artık
hayırlı dogumlar olur inşallah:Saruboceq:

şimdiden hayırlı bir doğum diliyorum Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.

Benim de doğumum yaklaştığı için mi nedir, böyle haberleri duyunca çok heyecanlanıyorum. ınşallah normal doğumla kucağına alırsın bebişini ama olmazsada çokta dert etme. Sağlıklı gelsinde nasıl gelirse gelsin.
Ayyy!! çok kısa bi süre sonra meleğin kollarında olacak, kokusunu içine çekeceksin bundan daha büyük bir mutluluk varmı. Allah sağlıklı , mutlu, analı babalı büyütmeyi nasip etsin.

Canım hayırlı ve sağlıklı doğumlar. Yalnız 09.09.09 süper bir tarih olmuş :KK66:

aslında başından beri aklımda olan tarihdi, bi bakarmışım o gün normal doğururmuşum :))) ne sevinirim ama kaydirigubbakcemile3

bugün ablam doğum yaptı, o kadar tatlı bi bebeği olduki anlatamam, bembeyaz yumuk yumuk bişey, onu o halde görünce daha da heyecanlandım, o küçücük dudakları annesinin göğsüne nasıl da yapışmıştı.

çok sabırsızlanıyorum çoookkk

benim doğum günümdeee opuyorumnanaktan

inşallah hayırlı bir başak burcu bebişi olur.. Allah sağlıkla büyütmeyi iyi günlerini nasip etsin a.s.

canım allah hayırlısıyla kurtarsın inşallah seni, doğumda bizler içinde dua et ne olur....
seni o kadar iyi anlaya biliyorum kiiiii, benim de yakın bir arkadaşım doğum yaptı bir hafta önce, bebeği görünce nasıl heyecanlandım, nasıl sabırsızlandım, benimki de gelsin bir an önce diye anlatamam :ecrin_bebek: ama daha 121 günüm var dktorumun verdiği tarihe göre... senin bebişin 4 aylık olunca gelecek benimki... hayırlısıyla inşallah. allah gönlünden geçeni versin canım a.s.

canım allah hayırlısıyla kurtarsın inşallah seni, doğumda bizler içinde dua et ne olur....
seni o kadar iyi anlaya biliyorum kiiiii, benim de yakın bir arkadaşım doğum yaptı bir hafta önce, bebeği görünce nasıl heyecanlandım, nasıl sabırsızlandım, benimki de gelsin bir an önce diye anlatamam :ecrin_bebek: ama daha 121 günüm var dktorumun verdiği tarihe göre... senin bebişin 4 aylık olunca gelecek benimki... hayırlısıyla inşallah. allah gönlünden geçeni versin canım a.s.

amin canım, valla inan zaman nasıl geçiyor anlamıyosun bile, bi bakmışsın son günlerin, ama en zoru o son günler, işte o günler bi türlü geçmiyor,

ben hepinize dua edicem kızlar, lütfen sizde bana dua edin, :Saruboceq:

Rabbim senide kurtarır inşallah zamanın gelince bi avazda :Saruboceq:

hayırlı doğumlar canım inşaallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin allahım.

X