Bebek İkinci El 1-1.5-2 yaş hepsi birarada...

tamamdır 1-1,5 yaş civarı varsa bunlar haricinde olur.dönence varmıs ende tiny love ? konu açtım belki görmüşşündür.

valla yorumları tek tek okuyamadım, fiyatları da topluca yazmamışsınız daha önce yazdıysanız kusura bakmayın ama barbie siyah ayakkabı ve hello kitty sweat beden ve fiyat bilgisi alabilir miyim, birde 2-3 ürün alınca kargoyu siz ödüyor musunuz?

cnm selamlar,
son ekledigin kelebekli sapkali takim, yanindaki turuncu katli elbise, sac kurutma makineli oyuncak seti, kot sort, kot sortun yanindaki pembeli cicekli ust, onun yanindaki sari takim, minnieli kisa kollu tee, sari kelebekli alti yesil takim, kedili takim icin beden ve fiyat bilgisi alabilir miyim ?
new balace ayakkabinin durumu nasil ?

tmm cnm not alıym yazıyorum hemen sana

kot elbise kot gömlek ve penguenli çantanın beden ve fiyatları nedir

kot elbise guess 20 tl 45 tlye aldığım için 2.el olarka pahalı gelebilir ama yarı fiyatınında altında yazdım zara h&m gibi mağazalarda da kot elbiseler 40tlden aşağı değil ztn
kot gömlek yurtdışından 15 tl
penguenli çanta claries 15 tl

Son düzenleme:

birde beden yazarsan canım

Baby gap etek 18-24 ama daha uzun süre giyileblir 15 tl yurtdışından yağmurluk 15 tl92 beden 2 yaş

birde beden yazarsan canım

24 ay etiketli kot elbise 18aydan itibaren 2.5 yaşına kdr giyilebiliyor sadece kolları kısa geliyordu biraz kıvırarak giydrdim ben.
kot gömlekte aynı beden 2.5 yaşa kdr giyiliyor bunun kolları 2.5 yaşta kısa gelmiyor biz tarz olsun diye kıvrdık :)

canım sana özelden msj attım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…