1 ayda 10 kilo veriyorum. Hadi sen de gel!

Merhabaaa bende katılmak istiyorum kızlar. Kısaca anlatayım 29 un son demlerindeyim :) hala 30 demiyorum :) 4 sene önce 84 kg dan 64 e düştüm çocuk istediğim için 64 le hamile kaldım ve 93 le doğuma girdim sonra 85 e kadar hızlı gitti. O sırada al ver al ver derken 6 ay önce 83 den 77 ye düştüm sonra ara ara diyet derlen bu sabah 72.5 cıktım. 4 gündür evde leslie 3mile yapıyorum özelliklede sürekli oğlumun peşini topluyorum ki hareket olsun. Hedefe hemen ulaşmak istedemde en kötü ağustosta 58 olmak istiyorum çünkü sünnet düğünü düşünüyoruz pandemi biterse tabi :)
Bu sabah
1 haşlanmış yumurta
1 parça peynir
Öğlen
Bir kase mercimek çorbası
Bir kase tavuk yemeği ve domates salatası
Öğlenden beri yeşil çay ve kayısı çayı içtim.
3 lt su tüketiyorum
Akşama da ya sadece çorba salata ya da yoğurt ve keten tohumu. O biraz açlığıma bağlı :) ilk hedef 1 şubatta 70 olmak :)

Merhabaaa bende katılmak istiyorum kızlar. Kısaca anlatayım 29 un son demlerindeyim :) hala 30 demiyorum :) 4 sene önce 84 kg dan 64 e düştüm çocuk istediğim için 64 le hamile kaldım ve 93 le doğuma girdim sonra 85 e kadar hızlı gitti. O sırada al ver al ver derken 6 ay önce 83 den 77 ye düştüm sonra ara ara diyet derlen bu sabah 72.5 cıktım. 4 gündür evde leslie 3mile yapıyorum özelliklede sürekli oğlumun peşini topluyorum ki hareket olsun. Hedefe hemen ulaşmak istedemde en kötü ağustosta 58 olmak istiyorum çünkü sünnet düğünü düşünüyoruz pandemi biterse tabi :)
Bu sabah
1 haşlanmış yumurta
1 parça peynir
Öğlen
Bir kase mercimek çorbası
Bir kase tavuk yemeği ve domates salatası
Öğlenden beri yeşil çay ve kayısı çayı içtim.
3 lt su tüketiyorum
Akşama da ya sadece çorba salata ya da yoğurt ve keten tohumu. O biraz açlığıma bağlı :) ilk hedef 1 şubatta 70 olmak :)
Çaban muhteşem canım. Doğum da aldığın kilo da muhteşem ayrıca :)) Yediklerine bakılırsa kısa zamanda hedefine ulaşırsın

Çaban muhteşem canım. Doğum da aldığın kilo da muhteşem ayrıca :)) Yediklerine bakılırsa kısa zamanda hedefine ulaşırsın
Evet doğumda rekor kırdım malesef :) ya ben hep balık etli bir insandım ama akşamları eşim beni çok zorluyor pasta getirim bir dilim ye para vericem diyor 😂 ona rağmen çabalıyorum bakalım şimdi chia tohumlu yoğurt yicem son karar ona verdim umarım yatana kadar başka birşey yemem :)

Günaydın herkese. 71.8 çıkmanın verdiği mutlulukla :)
Kahvaltım
1 haşlanmış yumurta 🥚
1 parça peynir 🧀
Sizlerden ses çıkmamış hiç cumartesi sessizliği mi acaba 🤔

Günaydın herkese. 71.8 çıkmanın verdiği mutlulukla :)
Kahvaltım
1 haşlanmış yumurta 🥚
1 parça peynir 🧀
Sizlerden ses çıkmamış hiç cumartesi sessizliği mi acaba 🤔
Günaydın canımm. Bende de 62.7 çıkmanın mutluluğu var :)
Grup sahibinin sınavları vardı en son ondan sessizler herhalde
Bende bugün patates diyetine başladım 2 gün yapıcam bakalım

Yaa nasıl yapıcaksın onu etkileri neler :)
Şok diyet canım bu. Kilo durmalarında yapıyorsun. 3 günden fazla yapmak zararlı zaten. Çünkü gerçekten zor. Aldığımız kalori çok düşük oluyor. Bende 2 gün yapıp pazartesi normal diyetime devam edeceğim
Şu şekilde yapılıyor:

1.gün​

Kahvaltı: 1 adet haşlanmış patates, 4 yemek kaşığı yoğurt
Öğlen yemeği: 1 adet haşlanmış patates, 4 yemek kaşığı yoğurt
Akşam yemeği: 8 yemek kaşığı yoğurt

2.gün:​

Kahvaltı: 4 yemek kaşığı yoğurt
Öğlen yemeği: 1 adet haşlanmış patates, 3 yemek kaşığı yoğurt
Akşam yemeği: 1 adet haşlanmış patates, 8 yemek kaşığı yoğurt

3.gün:​

Kahvaltı: 1 adet haşlanmış patates
Akşam yemeği: 4 yemek kaşığı yoğurt

Şok diyet canım bu. Kilo durmalarında yapıyorsun. 3 günden fazla yapmak zararlı zaten. Çünkü gerçekten zor. Aldığımız kalori çok düşük oluyor. Bende 2 gün yapıp pazartesi normal diyetime devam edeceğim
Şu şekilde yapılıyor:

1.gün​

Kahvaltı: 1 adet haşlanmış patates, 4 yemek kaşığı yoğurt
Öğlen yemeği: 1 adet haşlanmış patates, 4 yemek kaşığı yoğurt
Akşam yemeği: 8 yemek kaşığı yoğurt

2.gün:​

Kahvaltı: 4 yemek kaşığı yoğurt
Akşam yemeği: 1 adet haşlanmış patates, 8 yemek kaşığı yoğurt

3.gün:​

Kahvaltı: 1 adet haşlanmış patates
Akşam yemeği: 4 yemek kaşığı yoğurt
Doğru durduğunda yapmak çok mantıklı bünye şaşırtmak için. Ya ben lahana çorbası diyetine bakıyorum şuan lahana hiç sevmem içebilirmiyim diye kendimi ikna edersem çalışmadığım bir hafta evde denemeyi düşünüyorum çalışırken zorlanırım sanki :KK43:

Doğru durduğunda yapmak çok mantıklı bünye şaşırtmak için. Ya ben lahana çorbası diyetine bakıyorum şuan lahana hiç sevmem içebilirmiyim diye kendimi ikna edersem çalışmadığım bir hafta evde denemeyi düşünüyorum çalışırken zorlanırım sanki :KK43:
Yok yok çalışırken bu şok diyetler asla yapılmaz. Bende hafta içi normal diyetimi yapıyorum. Yapıcaksan evde olduğun zamanlarda yap canım yoksa çok kötü olursun

Kızlar günaydın. Özel döneme girdim gelsin ödemler derken 71.6 ile güne merhaba dedim :) ilk hedef 1 şubatta 70 di ama son 5 gün günde 300gr ile gidermiyim hemde regl zamanı görücez bakalım :)

Kızlar günaydın. Özel döneme girdim gelsin ödemler derken 71.6 ile güne merhaba dedim :) ilk hedef 1 şubatta 70 di ama son 5 gün günde 300gr ile gidermiyim hemde regl zamanı görücez bakalım :)
Günaydın canım. Bu ödemler mahvediyor bizi gerçekten ya neden böyle regl olmak istiyorum bende artık yetti

Günaydın canım. Bu ödemler mahvediyor bizi gerçekten ya neden böyle regl olmak istiyorum bende artık yetti
Of maalesef olsak bi dert olmasak bi dert valla ya. Bakalım tatlı krizi ataklarını iyi atlatırsam 71 le falan biter gibi geliyor bu dönemm :) hadi bence de sende ol da birlikte ödemsiz devam edelim :)

Bu aralar gebe kalmaya çalısıyorum da.. Bir gün 72 çıksam diğer gün 74 çıkıyorum. Ahh ahh. Gebe kalmadan bir 70 altına inebilseydim...

X