1 ayda 20 kilo verdim

Selinoks yani konuyu açan arkadaş geri almamış ki yaptıgım arastırmalar sonucunda kilo alınmıyor ve haşlanmış patates faydaları hakkında araştırma yapmanızı öneririm arkadaşlar. Ciddi anlamda çok faydalı oldugunuda göreceksiniz.
sevgiler :)
Canım sanada çok teşekkür ederim ilginden dolayi sorulan sorulara karşı:KK74: başlarsam bu diyete senin sayende olucak

20 kilo vermek ile yağ yakmak arasındaki farkı umarım kısa süre sonra anlamazsın.
Sen 20 kilo kaybettin ama bu 20 kilonun büyük bölümü kas ve ödemdi.
Vücut enerjiyi sadece yağ olarak değil ayrıca glikojen olarak depolar.
Glikojen kaslarda ve karaciğerde depolanan kolay enerjiye çevrilen şekerdir.
1 gram glikojen için 3 gram su tutar vücut.
Sen karbonhidratı kesince vücut glikojeni öncelikli yakar ve su atmaya başlar.
Bu yüzden ilk bir iki haftada düşük kalori diyetlerinde hızla kilo verilir.
Sonra vücut yağ ve kas yakmaya başlar. Kası enerjiye çevirmek daha kolay olduğu için hızla kas yakarsın.
Özellikle senin gibi hemen hemen hiç protein almayanlarda vücut katobolik döneme girer kendini yıkar.
Sana açıkça söylüyorum ki kas yaktın, bir daha kilo alırsan ki diyeti bıraktığın anda almaya başlayacaksın yeni kilon 79 barajının üzerine çıkacak.

Canım sanada çok teşekkür ederim ilginden dolayi sorulan sorulara karşı:KK74: başlarsam bu diyete senin sayende olucak
Rica ederim canim :) asla.sağlıklı olduğunu kabul etmiyorum ama hizli kilo vermek için mantikli bu arada yarim yagli süt ile nescafe iciyorum arada .. :)

20 kilo vermek ile yağ yakmak arasındaki farkı umarım kısa süre sonra anlamazsın.
Sonra vücut yağ ve kas yakmaya başlar. Kası enerjiye çevirmek daha kolay olduğu için hızla kas yakarsın.
Özellikle senin gibi hemen hemen hiç protein almayanlarda vücut katobolik döneme girer kendini yıkar.
Sana açıkça söylüyorum ki kas yaktın, bir daha kilo alırsan ki diyeti bıraktığın anda almaya başlayacaksın yeni kilon 79 barajının üzerine çıkacak.

Selinoks üzerinden 1,5 sene.gecmesine ragmen kilo almamis ve ayrica ender Saraç patates diyeti de var onda da 1 haftada 5 kilo veriliyor bu sok diyetler zaten benim bildiğim her zaman yapilamaz 1 ay cok uzun bir süre mi inan fikrim yok ben henuz 1 hafta icindeyim ve acilen kilo vermem gerekiyordu ve benim toplam 4 haftam vardi :)

Arkadaşlar yarin 7. Gunum ve su ana kadar 4 kilo verdim bugun regl oldum muhtemelen dahada veririm regl kanamam normal seyrinde 1 hafta sonra tekrar yazacagim kaç kilo.daha kaybettigimi :)

Arkadaşlar yarin 7. Gunum ve su ana kadar 4 kilo verdim bugun regl oldum muhtemelen dahada veririm regl kanamam normal seyrinde 1 hafta sonra tekrar yazacagim kaç kilo.daha kaybettigimi :)
Supersin canım 4kg 1 haftada harika bende yarın başlıyorum 1 hafta sonra ne kadar verdigimi söyleyeceğim

Hadi bakalım kolay gelsin acıktıkça su içmeyi unutma canım :)
Sağol canım sanada kolay gelsin acıktıkça su içErim bide şekersiz kahve içmeyi düşünüyorum inşaallah diyete zararı yoktur kahvesiz uyanamayanlardanim malesef

1 ay boyunca sadece patates yediniz ve bunu burada başarı olarak mı paylaşıyoraunuz??? Bu ne biçim bi sağlıksız beslenme? Pataes boş karbonhidrat. Ne vitamin ne protein ne de minerLler var bu listede. Bunu okuyan bir sürü ergenlik döneminde genç kız var. Lütfen ne kadar sağlıksız olduğunu belirtelim.

Sağol canım sanada kolay gelsin acıktıkça su içErim bide şekersiz kahve içmeyi düşünüyorum inşaallah diyete zararı yoktur kahvesiz uyanamayanlardanim malesef

Canım ic tabii ki bende kahvesiz yasayamam haftada 1 gün 1 öğün ödül ver kendine ben onu da yaptim ama abartmadan tabii ki çok öptüm sonuclari sende yaz merak ediyorum :)

1 ay boyunca sadece patates yediniz ve bunu burada başarı olarak mı paylaşıyoraunuz??? Bu ne biçim bi sağlıksız beslenme? Pataes boş karbonhidrat. Ne vitamin ne protein ne de minerLler var bu listede. Bunu okuyan bir sürü ergenlik döneminde genç kız var. Lütfen ne kadar sağlıksız olduğunu belirtelim.

Sağlıksiz bilginize...

Tebrik ederim sizi. Fakat 1 ayda 20 kilo çok fazla değil mi?
Hızla geri alma ihtimaliniz var. dikkat edin derim

Canım ic tabii ki bende kahvesiz yasayamam haftada 1 gün 1 öğün ödül ver kendine ben onu da yaptim ama abartmadan tabii ki çok öptüm sonuclari sende yaz merak ediyorum :)
Ben 1 ayin sonunda tartilmayi düşünüyorum ödem felan olursa moralim bozulur bırakırım diye korkuyorum canım ama sen bildir olur mu gelişmeleri takipteyim senin sonuçların benim için çok önemli

Ben 1 ayin sonunda tartilmayi düşünüyorum ödem felan olursa moralim bozulur bırakırım diye korkuyorum canım ama sen bildir olur mu gelişmeleri takipteyim senin sonuçların benim için çok önemli

Merhaba canım,

Ben iki gündür aksatamak zorunda kaldım diyeti dışarıda ve çok yogundum yine de abartmadım ama yarın sabah yine 7 gün tam bu diyeti yapacagım zayıflamaya başladıgına eminim çünkü ben cidden zayıflıyorum aslında bu 2 günü çokda dert etmedim çünkü bünyeyi şaşırtmak için aslında mantıklıda

bol şans hiç bir şey yazmamıssın nasıl gidiyor :)

Merhaba canım,

Ben iki gündür aksatamak zorunda kaldım diyeti dışarıda ve çok yogundum yine de abartmadım ama yarın sabah yine 7 gün tam bu diyeti yapacagım zayıflamaya başladıgına eminim çünkü ben cidden zayıflıyorum aslında bu 2 günü çokda dert etmedim çünkü bünyeyi şaşırtmak için aslında mantıklıda

bol şans hiç bir şey yazmamıssın nasıl gidiyor :)
Sıkma canını dediğin gibi vücudu şaşırtmak lazım canım bende biraz halsizlik oldu diyetten dolayi olabilir ve dayanamayıp tartıldım 83 ile başladım bugün 81 2kg gitti bile 4 günde senin toplam kaç kg gitti canim

Sıkma canını dediğin gibi vücudu şaşırtmak lazım canım bende biraz halsizlik oldu diyetten dolayi olabilir ve dayanamayıp tartıldım 83 ile başladım bugün 81 2kg gitti bile 4 günde senin toplam kaç kg gitti canim

Şu anda 5 kilo toplam (ama ben bu diyetten önce de bir 6 kilo vermiştim spor ve farklı diyetle 1 ayda ) toplam 11 kilo oldu....
2 gün ara verdim işte yarın tam gaz devam sende çok iyi vermişssin maşallahhh :)

Şu anda 5 kilo toplam (ama ben bu diyetten önce de bir 6 kilo vermiştim spor ve farklı diyetle 1 ayda ) toplam 11 kilo oldu....
2 gün ara verdim işte yarın tam gaz devam sende çok iyi vermişssin maşallahhh :)
Tebrik ederim canım bir ayda 11kg süper vermişsin
Devam canım durmak yok 1 ay disimizi sıkacağız inşaallah vericez bu kiloları

Arkadaşlar yetersiz ve dengesiz beslenmenin ne olduğunu internetten bi araştırın derim,hani haşlanmış patatesi yere göğe sığdıramadınız ya :)
Kilolar giderken iyi niyetli olup kol bacak popo karın kaslarını eritsin diye dua edin derim,iç organ çevresi kaslarından giderse durum vahim olur çünkü..

Çok yanlış. Tek Protein kaynağı peynir olan bir diyet. Ayrıca bu kilolar en kısa zamanda geri alınır bir ömür böyle beslenemezsiniz. Bunu 3 ayda 3 tam öğün yiyerek 10 kilo vermiş birisi olarak söylüyorum.

X