1 ayda 20 kilo verdim

Haşlanmış patatesi bir arastirsaniz arkadaşlar bizlerde kendimizi öldürmeye niyetli falan değiliz ve ayrica ben spor hocasiyim, bunun çok daha agirlari yapılıyor eğer herhangi bir yarismaya vs katilacaksaniz ... zaten bu uzun süreli istesende yapilamaz ...

Haşlanmış patatesi bir arastirsaniz arkadaşlar bizlerde kendimizi öldürmeye niyetli falan değiliz ve ayrica ben spor hocasiyim, bunun çok daha agirlari yapılıyor eğer herhangi bir yarismaya vs katilacaksaniz ... zaten bu uzun süreli istesende yapilamaz ...
Patetesin Faydaları
  • İçerdiği yüksek magnezyum oranı sayesinde cilt sağlığına olumlu katkılar yapar ve cildi güzelleştirir.
  • Bol lifli yapısından dolayı bağırsakları iyi çalıştırarak temizler ve bu sayede kabızlık, kolon kanseri gibi hastalıkların önüne geçilmiş olur.
  • Vücuttan toksit maddelerin atılmasında yardımcı olur.
  • Eğer sert bir şey yuttuysanız, patates o sert cismin vücuda zarar vermeden vücuttan atılmasına yardımcı olur.
  • Tiroid bezlerinin düzenli çalışmasını sağlayarak başta guatr olmak üzere birçok hastalığın oluşmasını engeller.
  • Vücuda enerji veren patates vücuttaki halsizliğin ve yorgunluğun atılmasına yardımcı olur.
  • İçeriğindeki B vitaminleri sinir sisteminizi rahatlatmada yardımcı olur.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı koruma sağlar.
  • İçeriğindeki fosfor sayesinde cinsel gücü artırmada oldukça etkilidir

Canım ic tabii ki bende kahvesiz yasayamam haftada 1 gün 1 öğün ödül ver kendine ben onu da yaptim ama abartmadan tabii ki çok öptüm sonuclari sende yaz merak ediyorum :)
ne durumdasın canımm? ben artık bıktım patatesten ama mecbur son 5 kilo vermem lazım :))

İyiyim canım bikmakta haklısın ama ha gayret verdiğin kiloları düşün azmet birde ben patatesin üstüne pul biber ve limon sıkıyorum biraz daha iyi oluyor tadı bi dene istersen

İyiyim canım bikmakta haklısın ama ha gayret verdiğin kiloları düşün azmet birde ben patatesin üstüne pul biber ve limon sıkıyorum biraz daha iyi oluyor tadı bi dene istersen

Aynen öyle zaten ara verdim ya tekrar başlamak zor oldu haberin olsun ben yogurt falan kattım bugun yoksa gitmiyor artık :)))) senin 1 hafta oldu degilmi ?

Aynen öyle zaten ara verdim ya tekrar başlamak zor oldu haberin olsun ben yogurt falan kattım bugun yoksa gitmiyor artık :)))) senin 1 hafta oldu degilmi ?
Evet canım 1 hafta oldu ben 2 kg verdim dün 1 öğün ödül verdim kendime ama pişman oldum midem artık alıştı sanırım ağır yemek kaldirmiyor sende kilo durumu nedir canım 4 kg vermistin değil mi

Evet canım 1 hafta oldu ben 2 kg verdim dün 1 öğün ödül verdim kendime ama pişman oldum midem artık alıştı sanırım ağır yemek kaldirmiyor sende kilo durumu nedir canım 4 kg vermistin değil mi
Evet canım 4 kilo vermiştim...bende ara verdiğim dönemde yediklerim ağır geldi ve çıkardım açıkçası... 2. gün bugün yine başladım pazartesi,salı işte... sen az vermişsin suyu az mı içiyorsun acaba ?

Evet canım 4 kilo vermiştim...bende ara verdiğim dönemde yediklerim ağır geldi ve çıkardım açıkçası... 2. gün bugün yine başladım pazartesi,salı işte... sen az vermişsin suyu az mı içiyorsun acaba ?
Malesef ben fazla su icemiyorum maksimum 1 lt fazlası midemi bulandiriyor gerçi 1 haftada 2 kg benim için gayet iyi bir rakam zaten başlarken de 20 veremiycegimi biliyordum ne verirsen kar yani

Malesef ben fazla su icemiyorum maksimum 1 lt fazlası midemi bulandiriyor gerçi 1 haftada 2 kg benim için gayet iyi bir rakam zaten başlarken de 20 veremiycegimi biliyordum ne verirsen kar yani
Niye ki insulin direncin falan mı var canım ? Bende dayandım bugunde ama açlıktan uzadım resmen :)))

Yok canım benim ki insülin değil kortizon kiloları yapistilar resmen
Anladım canim ilaclari kestikten 1 sene sonra vucudun rahatlar zaten otomatik vermeye başlarsin cok sıkma kendini canim benim.. bende de kist oldu hormon hapi kullandim 4 ay 17 kilo aldim veremedim diyet yapsamda ilaçlar bitti 1 ay gecti sonra vermeye başladım diyetisyenimde demisti zaten ilac kullanirken veremezsin diye vücut attiktan sonra normale donermis

Geçmiş olsun canim

Anladım canim ilaclari kestikten 1 sene sonra vucudun rahatlar zaten otomatik vermeye başlarsin cok sıkma kendini canim benim.. bende de kist oldu hormon hapi kullandim 4 ay 17 kilo aldim veremedim diyet yapsamda ilaçlar bitti 1 ay gecti sonra vermeye başladım diyetisyenimde demisti zaten ilac kullanirken veremezsin diye vücut attiktan sonra normale donermis

Geçmiş olsun canim
Çok sağol canım sanada çok geçmiş olsun gidecek bu kilolar başka yolu yok

lolafb ne yaptın canım hala devam ediyor musun ben birkaç gün yapamadım ama yarından itibaren pazar gününe kadar tam gaz devam sende durumlar nasıl verebildinmi kiloları :KK51:

Patates bir mucize eskiler demiş zaten . Kilonuzu korumak istiyorsanız mutlaka her gün bir haşlanmış patates yeyin

Diyet listeniz çok sağlıksız.kaş yapayım derken göz çıkarmayın tavsiye etmeniz hiç doğru değil bu liste ile iç organlarınızı zedelersiniz. Allah kotusun kolon kanserine kadar yolu var.okuyan bayanlar uzak durun sakın yapmayın

X