1 aylik gebeler buyrun

benimde ara ara oluyor canım aynen tarif ettiğin gibi.
kızlar aranızda benim gibi progestan kullanan varmı ?yaa doktor bide iğne yaptırdı dün akşam uyuyamadım vallaa acaba fazlamı ilaç kullanıyorum düşük tehliksei varda demedi sadece tedbir dedi ama herşeyin fazlasının zararı yokmuiğne yapıldı diye akşam ilacı içmedim

Günaydın arkadaslar. Ben bu sabah tekrardan kan verdim.aksamustu alicam sonucu.bu sanırım son kan alisimiz olucak. Cunku en son kan degerim yukselmeyince dr muhtemelen kimyasal gebelik demisti ve suan degerin dusup dusmedigine bakilmasi icin kan verdim.:-(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım sen dün kan tahlili vermeyecek miydin ben Çarşamba diye hatırlıyorum
Belkide yükselmiştir canım umudunu yitirme dua ediyorum senin için

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım hemen aklına kotu seyler getirme inşallah degerlerin yukselmştr RABBİM bebeginizi size bagişlasn aksm ustu sonucları aldıgında mutlu haberlerle donursun inşalllahhh doktor guzel seyler soyler umarım

Dün belimin ağrısına ne oturabildim ne yatabilfim çok kötüydü ama bugun bişeyim yok dizinde dayanılmaz bel ağrınız oldu mu hiç

kalbini ferah tut canım bol bol dua et rabbim hayırlısıyla mutlu haberler nasip eyler

ben günde 4 litre su içiyorum ona ramen ben de biraz kabızım bol su iç kayısı falan ye canım bi de yürüyüş imkanın varsa günde yarım saat falan yavaş yavaş o da iyi gelir ben öyle yapıyorum
Artik oyle yapayaim canim cunku kaniyor bide aci cekiyorum

yeni gibi 5+5 gunluk
Kizzzzzz neresi yeni kocaman olmus kalbi bilem var taaaam mi

Canim benim insallahhhb biliomusun bu sayfa cok ugurlu buraya giren hamis oldugunu ogrenioo kac kre sahit olduk

Aynn ama degerlern baya yuksek cikmş ikiz istiyorsn sanırm inşallah doktr sana ikiz der :)
Kizlar doktor bana ikiz mi acaba dedi ama ben ikizden korkuyom nasil olur diye

Benm ki 7 mart senn satn kac
Kizlar sayfamizin basinda herkesin sati yaziyor ordan bakabilirsiniz sirayada soktum ohhh missss

Bende hamile oldugumu yeni ogrendim araniza katildimmm

Hosgeldin canum kendinden bahsedermisin senide eklwyelimmi listemize ama ayrilamazsin artik burdan simdiden deyim

hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Wooooooaaawwww bakk ben sana ne demistim buraya gelen hamule kaliyor demiatim cok sevindim senin haberini bekliyordum valla hayirlu olsun bebem

Benimde dislerimi fircaladiktan sonra agzimi yikarken ogurecek gibi oliyorum

Insallah hayirli sonuclarla donersin bize canum

Son düzenleme:

canım bel ve kasık ağrısından uyuyamıyorum zaten iş yerinde oturmak eziyet gibi şuan belim sırtım acayip ağrıyo göğüslerden bahsetmiyorum bile

Benim sadece sürekli açlık hissi oluyo içimde içim kıyıl kıyıl hep :) öyle huzursuzluk yapacak bi durum yok bende canım dün kü bel ağrım hariç çok kötüydü ya

Eger doktor duşuk tehlikesi var demedyse niye igne tedbir olarak vurmuş ki peki ilk gebelik mi yoksa daha once dusuk yasadnz mı eger daha once dusuk yasadysanz doktor onu goz onunde bulundurarak igne yapmış olabilir. Eger aklınızda bi sorun varsa doktoranza bi sorun dusuk tehlikesi var mı diye

günaydın canım aynı şeyleri az önce kocama söylüyordum kahvaltıda böyle bi huzursuzluk var karnımda dedim gece bile çok huzursuz uyudum dön dön bi sıcak bastı bi soğuk sonra dediğin gibi ishalmişim gibi ama değil ağzım sulu sulu açlığım var ama iki lokmayla doymuş gibi oluyorum bi garibim ya.. bebeklerimiz biraz edalı galiba :)

Cok tesekkur ederim herkese güzel dualariniz icin. Hayirlisi artik su belirsizlik gecsin tek istegim o

canım bel ve kasık ağrısından uyuyamıyorum zaten iş yerinde oturmak eziyet gibi şuan belim sırtım acayip ağrıyo göğüslerden bahsetmiyorum bile

Benimde kasıklarım tatlı tatlı ağrırdıda dün kü belim beni bitirdi valla göğüsleri hiç sorma sütyeni çıkardım teyze sütyenleri olurya ondan takıyorum :)))))) öne doğru sarkmaya başladılar :)))

OO aclık bendede var doymak bilmyorm :) benm bel agrm olmuyo kasık agrılarm var

Aynn bugun beni bebgm uyandrdı ya o şikayetlerden dolayı :) bizi aliştırıyo sanrm şimdiden uyandırmaya :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…