1. Evlilik yıl dönümü

zeynones2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2016
9.266
14.259
Akşam yemeğine değil kahvaltıya gidin o zaman :KK70: illa ki gece kutlayacak değiliz ya.

Biz de normalde gezeriz gezeriz evlilik yıldönümünde ikisinde de arabamız olmadı mahalledeki mekanlara gittik. Kayınvalidemlerde kutladığımızı bilirler. Arabalarını vermeyi lutfetmeseler de. Onların araba bozulsa yada başka bir işleri olsa bizimkini rahatça alırlar ama bizim işimiz olunca hep işleri olur.

(şehrin en iyi mekanları bizim caddede öyle olunca da çok gözümüze gelmedi kula minnet eylemem modu ile :KK70:)

İlişkilerinizde içinizden geldiği gibi davranın.

Ama eşinizin evlilik yıldönümünü kutladığını bilsinler bu çok önemli bir şey.

Bir de siz ona gidip o dışarı çıkarsa abes bir şey olmuş olur.

idildil

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2011
652
1.041
Kizlar merhaba biraz uzun yazdığım için öncelikle çok özür dilerim. Sıkılmayıp dinlediğiniz için de teşekkür ederim. Konuya şöyle basliyayim. Benim kaynım subay ve izne geldi 20 yaşında kayınvalidem de geçen biz onu görmeye kv gittik. Tek olduğu için kaynımın canı sıkılıyor sanırım. Galiba birde aşk meşk işleri var arada arabamızı alıp 1 saatliğine kaçıyor. Tabi arabayı alıp gitmesi bizim için asla bir sorun değil. Kendisinin de katkısı oldu arabayı alırken. Herneyse kaynım pazar günü eğitime geri dönüyor ve artık operasyon zamanı geldiği için sıklıkla gelemicek tekrar bu tarafa. Eşime dün mesaj atıp hafta sonu gelip gelemicegimizi sormuş. Fakat bizim pazar günü evlilik yıldönümümuz ve ilk yıldonumumuz eşim biraz çekingen bir insandır. Oda kalkıp bunu soyleyememis iş yerinden cagirabilirler gelirsek haber veririz demiş. Bizim evimizle kv evi 1 saat sürüyor. Kaynimda abi sikisiksan arabaya benzini ben atarim demis. Tabi çok şükür söz konusu o degil. neyse eşimde Gelip bana söyledi böyle böyle bir durum var pazar günü ben seni yemeğe cikarticaktim bugün yemeğe çıksak yarin annemlerin oraya gidebilir miyiz dedi. Kardeşimi son kez göreyim dedi ugurlayalim dedi. Şimdi arada çok kaldım asla anlayışsız bir insan değilim söz konusu kardeşi ve operasyona gidecek Allah muhafaza bir şey olsa çok vicdan azabı çekerim gorusturmedim diye. Eşimde kardeşini görmek çok istiyor. Bende olur sorun değil dedim bugün yemek teklifini kabul ettim yarın ve yıldönümüz olduğu günü kv geciricez. Sizce doğru mu yaptım fikirleriniz nedir 😔
Eşiniz çok olumlu ve ılımlı orta yol bulmaya çalışmış..
Sizde onu kırmayın bence, kardeşini de keyif için görmek istemiyor. Eşiniz sizi de kırmak istemiyor, kardeşini de görmek istiyor, sizde ona kolaylık sağlayın. Evlilik yıldönümünüz de kutlu olsun 🌸

mybiglove

ich deins, du meins, wir eins♡🥂
Pro Üye
22 Kasım 2020
747
8.585
Esiniz guzel bir teklif yapmış. Hem sizin hem kardeşinin gönlünü etmenin yolunu bulmuş. Şimdi sıra sizde. Olgun davranın ve küçük şeyleri kafaniza takmayın.

Luthientr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2014
886
2.441
36
Bence hiç takılacak bir durum değil ama ben zaten hiç özel gün kavramını anlayabilmiş biri değilim :p evlendiğim günün üstünden dünya 1 tur güneş etrafında döndü diye niye kutlamamız gerektiğini çok kafamda çözemiyorum. 1. yıldönümümüzü arkadaşın düğününde kutladık. 2.3.4.de yıldönümümüz kutlu olsun demiştik birbirimize :p Bu seferkini ikimiz de unuttuk :p eltimler de aynı tarihte evlenmişti, onlar kutlamak için bir yere gitmiş instagramdan gördüm 5 gün sonra. Dedim aaa bizimki de gelmiştir o zaman diye düşünürken 5 gün geçtiğini farkettim 😂😂 eşime de dedim öyle 5 gün rötarlı kutlu olsun dedik.

Canımız dışarıda yemek isterse zaten yeriz. Hediye almak isterse alırız. Çok takılmayın dünyanın güneşe göre konumlarına :) önemli olan huzur.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-03-2022

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 58 gün kaldı.

Bebeğinizin saçı artık uzuyor. Sizin ve bebeğinizin babasının aile genetik eğilimlerine bağlı olarak, bebeğiniz doğduğu sırada ya tam saçlı olarak yada seyrek saçlı olarak doğacak. Her iki durumda normaldir. Doğum konusunda endişeli ve huzursuzluk yaşıyor olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Alys

Nirvana
Pro Üye
6 Aralık 2010
28.883
76.156
Bence hiç takılacak bir durum değil ama ben zaten hiç özel gün kavramını anlayabilmiş biri değilim :p evlendiğim günün üstünden dünya 1 tur güneş etrafında döndü diye niye kutlamamız gerektiğini çok kafamda çözemiyorum. 1. yıldönümümüzü arkadaşın düğününde kutladık. 2.3.4.de yıldönümümüz kutlu olsun demiştik birbirimize :p Bu seferkini ikimiz de unuttuk :p eltimler de aynı tarihte evlenmişti, onlar kutlamak için bir yere gitmiş instagramdan gördüm 5 gün sonra. Dedim aaa bizimki de gelmiştir o zaman diye düşünürken 5 gün geçtiğini farkettim 😂😂 eşime de dedim öyle 5 gün rötarlı kutlu olsun dedik.

Canımız dışarıda yemek isterse zaten yeriz. Hediye almak isterse alırız. Çok takılmayın dünyanın güneşe göre konumlarına :) önemli olan huzur.

Aaa bu ben 😜

Ama acikcasi ben ozel gunlerde sebepsiz mutlu olan bir insan olmak isterdim. Fazla mantik da iyi degil. Bak ne guzel o gun ekstradan mutlu olacak konu sahibi. Kotu bir sey degil, iyi bir sey bence.

Maviannesi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2021
1.628
2.394
35
Kizlar merhaba biraz uzun yazdığım için öncelikle çok özür dilerim. Sıkılmayıp dinlediğiniz için de teşekkür ederim. Konuya şöyle basliyayim. Benim kaynım subay ve izne geldi 20 yaşında kayınvalidem de geçen biz onu görmeye kv gittik. Tek olduğu için kaynımın canı sıkılıyor sanırım. Galiba birde aşk meşk işleri var arada arabamızı alıp 1 saatliğine kaçıyor. Tabi arabayı alıp gitmesi bizim için asla bir sorun değil. Kendisinin de katkısı oldu arabayı alırken. Herneyse kaynım pazar günü eğitime geri dönüyor ve artık operasyon zamanı geldiği için sıklıkla gelemicek tekrar bu tarafa. Eşime dün mesaj atıp hafta sonu gelip gelemicegimizi sormuş. Fakat bizim pazar günü evlilik yıldönümümuz ve ilk yıldonumumuz eşim biraz çekingen bir insandır. Oda kalkıp bunu soyleyememis iş yerinden cagirabilirler gelirsek haber veririz demiş. Bizim evimizle kv evi 1 saat sürüyor. Kaynimda abi sikisiksan arabaya benzini ben atarim demis. Tabi çok şükür söz konusu o degil. neyse eşimde Gelip bana söyledi böyle böyle bir durum var pazar günü ben seni yemeğe cikarticaktim bugün yemeğe çıksak yarin annemlerin oraya gidebilir miyiz dedi. Kardeşimi son kez göreyim dedi ugurlayalim dedi. Şimdi arada çok kaldım asla anlayışsız bir insan değilim söz konusu kardeşi ve operasyona gidecek Allah muhafaza bir şey olsa çok vicdan azabı çekerim gorusturmedim diye. Eşimde kardeşini görmek çok istiyor. Bende olur sorun değil dedim bugün yemek teklifini kabul ettim yarın ve yıldönümüz olduğu günü kv geciricez. Sizce doğru mu yaptım fikirleriniz nedir 😔
Bence doğru yapmışsınız, ne olacak ki

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-05-2022

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 95 gün kaldı.

Bebeğinizin akciğerleri hızla büyüme devam ediyor. Hamileliğinizin son üç ayına girdiğiniz bu günlerde fazladan günlük 300 kaloriye daha ihtiyacınız vardır. Bebeğinizin tutuşu inanılmaz kuvvetli. Bu hafta hamileliğinizdeki üçüncü ve son trimester dönemine giriyorsunuz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sandriyon

6.takim 🌼🌼🌼🌼🌼🌼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2012
6.164
10.972
Gunlere cok takilmayin
Bende ozel tarihlere cok onem veririm
Ilk evlilik yildonumumuzu 1 hafta sonra kutladik. Onemli olan huzurlu mutlu olmaniz
Allah muhabbetinizi bozmasin nice yillariniz olsun insallah

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 556 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 158 cm. Başlangıç Kilom :78.3 Kg. Şimdiki Kilom :66.1 Kg.

Muhtelif Evhamli Hatun

Nirvana
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
8.730
30.920
Çok doğru yapmışsın

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 173 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

Dahliadivin

Ayar saniyenin peşinde koşmaktır 🕑
Pro Üye
21 Ocak 2018
5.511
13.666
29
Gunlere cok anlam yuklemeyin bir hafta sonra kutlayin ne olacak hicbisey degismezki

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 233 gün geçti.

sunsea

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2011
4.326
5.227
Evlilik yıldönümümuz iki gün önce idi Kayınvalidem de bizde misafir şu an . ( bize uzak bir sehirde yaşıyor ) Yemeğe falan gitmedik bir yerimize de birşey olmadı 😀Önce ya da sonra kutlamissiniz ne olacak ki.

mehlika_

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2011
1.812
4.038

aynı fikirdeyim. iki yıldönümü arasında geçen günler çoğunlukla "iyi ki" ise, sevgi saygı devamsa gerisi boş.
yalnız eltinin aynı gün evlenmesi üzerine açılabilecek bdv senaryolarını düşünmeden edemedim :KK8: