1 yaşındaki oğlum ve sıkıntılarım

Betnovate iyi geldi ama bırakınca tekrar çıkıyor.ketoral şampuan kullandım ama bırakınca gene oluyor.doktor babe konak şampuanı önerdi.ona başladım.1 defa kullandım.inşallah kalıcı olarak geçer..birde ardıç katranı sabunu alacağım.geçmezse iyice yaylılırsa diye çok korkuyorum..😕kesin çözümü yok mu bunun

Bilmiyorum, bebekken olmadı şimdi oldu. Hatta başka sağlık sıkıntıları yaşadık. Ben ilk başta egzama filan sandım çok korktum. Hemen gittik doktora konak dedi, içim ferahladi. Acaba stres tetikler mi?

Kızımı yıkanınca azalıyor. Her gün yikasam geçecek sanki ama artık kış da geldi.

Bilmiyorum, bebekken olmadı şimdi oldu. Hatta başka sağlık sıkıntıları yaşadık. Ben ilk başta egzama filan sandım çok korktum. Hemen gittik doktora konak dedi, içim ferahladi. Acaba stres tetikler mi?

Kızımı yıkanınca azalıyor. Her gün yikasam geçecek sanki ama artık kış da geldi.
Bizimde şubatta başladı..hergün yıkasam da orada kepeklenme oluyor..bence hergün yıkamaktan ziyade ya losyon ya şampuan birşey kullanmak gerek...bırakınca gene çıkıyor.kısır bir döngü 😕

X