10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

Tüm mesajları okudum konu sahibinden başka 8 kilo veren olmamıs en yuksek gördüğüm 3kg civarı zaten hangi diyet olursa olsun yeni baslanmışsa verilir o kadar kilo yani mideniz kaldırmayacaksa hiç yormayın üzmeyin kendinizi.

Kizlar merhaba size guzel bir diyet yazicam Ben dogum sonrasi kilo aldim ve Azerbeycana memleketime gittim ailem sasirdi ve acil kilo vermen lazim deyince is cok ciddi anladim ve hemen bir rus diyetisyene gittiim ve baha 10 gunluk muhtesem diyet yazdi bu diyetden sonra ben tam 8 kilo verdim arti diyet sonrasi da vermeye devam ettim

cogunuz diyet cok sacma dersiniz ama ben neticesini gordum inanin ve ablalarima paylasmak istedim ...

diyeti yazmadan once yazmam gereken seyler puf noktalar oncelikle unutmamalisiziz ki diyet yapacaksaniz mutlaka adet doneminden sonra nekadar etkileyici diyet de olsa adet oncesi asla ve asla kilo veremezsiniz cogu diyetlerde tuzu kesin diyorlar bu da kesinlikle sacma
benim verecgim rus diyetinde ozel bir sey yok sadece yemeniz ve yememeniz gereken seyeler var

Yemeniz gerekenler

her sabah 2 yumurta haslanmis tuzlu
istediginiz kadar sebze ( beyaz lahana , havuc disinda )
ispanak haslanmis
et , tavuk , balik istediginiz kadar sadecee kaslanmis ve ya izgaza seklinde ( kizartma asla)
Mantar
salam yagsiz
yesil cay istediginiz kadar
su istedigniz kadar
cay istediginiz kadar
kahve istediginiz kadar

asla yememeniz gerekenler

Sut ve sut urunleri
beyaz ve kepek ekmek
meyve asla bu diyetde asla yok
tursu asla yok
seker bal ve tatlandiricilar asla yok
tatli cikolata asla yok

diyetin puf noktalari --- ne kadar cok yerseniz o kadar cok kilo verirsiniz bunu unutmayin
yemekten 30 dk once su icilmeli ve ya yemekten 30 dk sonra asla yemekle su ayni anda icilmemeli
aksam 8 00 dan sonra asla yemek yememeli sadece ice bilirsiniz istediginiz kadar hemde
gunde en az 5 ogun yememelisiniz caniniz cekmese bile bu diyetde ne kadar yerseniz o kadar kilo verirsiniz

bu diyet yaptiktan sonra asla yeniden tekrarlamayin 2 ay aradan sonra aynisini yapa bilirisiniz eger diyeti bozduysaniz ve yeniden baslamak istiyorsaniz 1 hafta aradan sonra baslayin ...

Kizlar bu diyet size sacma gele bilir ama ben o haldeydim ki yapacak baska seyim kalmadi diyet cok zor gerekirse kusduracak tiksindirecek her gun haslanmis yumurta ve tavuk yemekten ama inanin ki annem sayesinde bunu basardim 10 gun benim icin bu sebzelerden cesit cesit yemekler hazirladi ki men bunalmim yapim diye ve her gun tartiya cikmadim bir basta bir de sonra ciktim inanin ki tam 8 kilo diyet esnasinda verdim ve diyeti yapali 1 sene oldu 1 kilo bile almadim diyet sonrasinda da vermeye basladim yapmadigim halde ... sadece 10 gun dayanacaksiniz ve sonuc inanin muhtesem ben ne diyetisyenim ne de uzman yani musteri toplamak icin reklam fln etmiyorum ben denedim faydasini gordum sizde deneyin istiyorum

Insallah faydasini gorursunuz sorulariniz olursa lutfen ozzelden yazin

Sağlıksız diyetler diye not aldım tşk ederim

Merhaba 2 gun once bu diyete basladim 67.6 ile bugun itibariyle kacamaklar yaptigim halde 66.0 kilodayim.
suan beni cok fazla yormadi ama bilmiyorum sonraki gunler nasil gecicek :)
dogum sonrasi cok zorlasmisti kilo vermek.. arti hipotiroidim oldugu icin kilo almaya daha musait bir yapim var..denemek isteyenler icin bilgilendirme yapmak istedim :)

Kızlar bu diyeti şuan uygulayan yok mu? Salatalara ve yapılan yemeklere zeytinyağı katabiliyor muyuz?
Ben başlayalı bugün 6. gün.Ben salatalara zeytinyağı kattım ama yanlış mı yaptım bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Selam Kızlar ben geçen sene bu diyeti 8 gün yaptım ve 3.5 kilo verdim ve gerçekten o kiloları geri almadım.Cumartesi günü yeniden başladım ve bugün 3. günüm. 61.9 kg ile başladım bugün sabah tartıldım ve 61 kg çıktım.Gün ve gün ayrıntıları size mutlaka yazarım.Haftaya bugün son günüm olacak.ben 8 kilo veremem belki ama 5 kilo versem bile çok mutlu olurum.sizlere 2 günde bir kilomu yazarım.

Kozlae bugün 9. Günüm daha tartılmadım.yarın 10. Gün olacak.yarın diyet bitiyor.ertesi gün tartılıp sonuçları yazacağım.ama kıyafetlerimden bile inceldiğim anlaşılıyor.bakalım kaç kilo verdim.

bu diyetten sonrada çorba diyeti yapacağım.5 gün sadce çorba içeceğim bakalım kaç kiloya düşeceğim.

Kizlar merhaba size guzel bir diyet yazicam Ben dogum sonrasi kilo aldim ve Azerbeycana memleketime gittim ailem sasirdi ve acil kilo vermen lazim deyince is cok ciddi anladim ve hemen bir rus diyetisyene gittiim ve baha 10 gunluk muhtesem diyet yazdi bu diyetden sonra ben tam 8 kilo verdim arti diyet sonrasi da vermeye devam ettim

cogunuz diyet cok sacma dersiniz ama ben neticesini gordum inanin ve ablalarima paylasmak istedim ...

diyeti yazmadan once yazmam gereken seyler puf noktalar oncelikle unutmamalisiziz ki diyet yapacaksaniz mutlaka adet doneminden sonra nekadar etkileyici diyet de olsa adet oncesi asla ve asla kilo veremezsiniz cogu diyetlerde tuzu kesin diyorlar bu da kesinlikle sacma
benim verecgim rus diyetinde ozel bir sey yok sadece yemeniz ve yememeniz gereken seyeler var

Yemeniz gerekenler

her sabah 2 yumurta haslanmis tuzlu
istediginiz kadar sebze ( beyaz lahana , havuc disinda )
ispanak haslanmis
et , tavuk , balik istediginiz kadar sadecee kaslanmis ve ya izgaza seklinde ( kizartma asla)
Mantar
salam yagsiz
yesil cay istediginiz kadar
su istedigniz kadar
cay istediginiz kadar
kahve istediginiz kadar

asla yememeniz gerekenler

Sut ve sut urunleri
beyaz ve kepek ekmek
meyve asla bu diyetde asla yok
tursu asla yok
seker bal ve tatlandiricilar asla yok
tatli cikolata asla yok

diyetin puf noktalari --- ne kadar cok yerseniz o kadar cok kilo verirsiniz bunu unutmayin
yemekten 30 dk once su icilmeli ve ya yemekten 30 dk sonra asla yemekle su ayni anda icilmemeli
aksam 8 00 dan sonra asla yemek yememeli sadece ice bilirsiniz istediginiz kadar hemde
gunde en az 5 ogun yememelisiniz caniniz cekmese bile bu diyetde ne kadar yerseniz o kadar kilo verirsiniz

bu diyet yaptiktan sonra asla yeniden tekrarlamayin 2 ay aradan sonra aynisini yapa bilirisiniz eger diyeti bozduysaniz ve yeniden baslamak istiyorsaniz 1 hafta aradan sonra baslayin ...

Kizlar bu diyet size sacma gele bilir ama ben o haldeydim ki yapacak baska seyim kalmadi diyet cok zor gerekirse kusduracak tiksindirecek her gun haslanmis yumurta ve tavuk yemekten ama inanin ki annem sayesinde bunu basardim 10 gun benim icin bu sebzelerden cesit cesit yemekler hazirladi ki men bunalmim yapim diye ve her gun tartiya cikmadim bir basta bir de sonra ciktim inanin ki tam 8 kilo diyet esnasinda verdim ve diyeti yapali 1 sene oldu 1 kilo bile almadim diyet sonrasinda da vermeye basladim yapmadigim halde ... sadece 10 gun dayanacaksiniz ve sonuc inanin muhtesem ben ne diyetisyenim ne de uzman yani musteri toplamak icin reklam fln etmiyorum ben denedim faydasini gordum sizde deneyin istiyorum

Insallah faydasini gorursunuz sorulariniz olursa lutfen ozzelden yazin
meyvesız sekersız tatlısız balsız dumduz sıfır seker .. glıkozsuz nasıl yasanıyor beyının enerjısı glıkoz zaten 10 gun saglıklı degıl kı bu?? bence meyve sadece sabah olsada yenmelı bıraz gec olur ama vucut hem zarar gormez hem bıraktıgın gıbı kıtlıktn cıkmıs gıbı depolamaz... boyle kılo vermeyı bende ısterım de ..

Yapamadim 3. Gunde biraktim.rengim filan hep gitti dizlerim cok agridi.ayaklarim burkulur gibi bastim.haslanmis sebzeden tavuktan tiksindim.sekersiz ekmeksiz meyvesiz olmuyo.

Ben bu diyeti yapmıştım burdan görüp 9 kilo civarı vermiştim 72 ile başladım 63-62 arası bişi oldum . Yarın yine başlayacağım sırf yorumları okudum cevap vermek için kayıt olup yazdım kendi deneyimlerimide yazacağım çok kısa sürede verip uzun süre kilo almıyorsunuz cidden ☺️ Öncelikle her sabah 2 yumurta yenecek kusacak hale geliyorsunuz sürekli haşlanmış şeyler yemekten yumurtadan tiksiniyorsunuz ama inanın değiyor sonuca ben günlük 1 saat tempolu yürüyüşte yapmıştım o zamanlar çalışmıyordum midem bulandıkça uyumuştum ev hanımları daha kolay yapabilir o yüzden 78,6 ile başlıyorum yarın bu arada 4 sene önce yapmıştım ben bu diyeti sonrasında boşanma vs çok sıkıntılı süreçlerden geçtim sonuç bana 20 kilodan fazlasına mal oldu 🥲 benimle başlayacak arkadaşlar varsa çok sevinirim bu arada destek oluruz birbirimize

herkese merhaba hanımlar, seneler sonra konuyu diriltmek istedim. 30 sayfa boyunca tüm yazılanları okudum, bazen hayretler içinde kaldım. bu kadar basit bir diyeti yapamamak çok saçma geldi yorum yapmak için girdim. bazı hanımefendiler öyle şeyler demiş ki şok oldum. mesela aç kaldım diyen var, tavuktan bıktım diyen var, daha proteinin ne olduğunu bilmeyip bu diyette protein yok diyen var, ekmek yemezseniz böbrekleiniz iflas eder diyen var, içli köfteyi haşlayıp yesem olur mu diyen bile var. bu kadar garip yorumlara ne denir bilmiyorum. öncelikle dünyada bir çok yaptığı sıfır karbonhidrat diyeti bu. tabi sıfır değil ama bilerek yememek gerekiyor. baklagil olmadığı için lif yok diyen var ama bir çok sebze lif kaynağıdır, mesela brokoli ve enginar. meyve olmamasını dert etmiş bazı hanımlar ama şekersiz beslenme de çok popüler ve yine şeker içeren sebzeler var, mesela en bilinen domates. yani bu diyetin olumsuz hiç bir tarafı yok. tam tersi yumurta. et ve tavuktan gelen yüksek protein var. avakado yiyip sağlıklı yağ alabilirsiniz. somon balığı da mükemmel olur, en az 3 çeşit et, 20 çeşit sebzeyle bu diyete tek tip beslenme demek garip. sadece sabah yumurta bıktırabilir. onu da haşlama, ıspanaklı, soğanlı, mantarlı, kabaklı, maydanozlu olarak 5 çeşit yiyebilirsiniz. yanında bol salatalık, yeşillik ile tıka basa doyarsınız. keto ya da dukan benzeri bir diyet bu, daha önce denediyseniz daha kolay adapte olursunuz. ben neredeyse tüm diyetleti denedim. gerçekten kilo verdiren, zayıflatan tek diyet protein ağırlıklı olanlardı. çünkü karbonhidratı kesip protein ve sağlıklı yağlar ile beslenilğinde vücut daha önce depoladığı şekeri enerji kaynağı olarak kullanıyor. daha önce bilinmiyordu belki fakat 2023 yılında birçok kişi biliyor bunları.

şimdi kendime geleyim, ben 10 ay önce doğum yapmış 155 boyunda 70 kiloda biriyim. 58 kiloda evlendim, 63 kiloda hamile kaldım, 73 kiloda doğum yaptım. emzirdiğim için çok yedim ve 70te takılı kaldım. şimdi 55 olmak için araştırma yapmaya başladım ve bu konuya denk geldim. dediğim gibi daha önce dukan ve keto yaptığım için gayet mantıklı ve kolay geldi bu diyet bana.

kurallara göre adet döneminden sonra başlayın dediği için 2 gün sonra başlayacağım. yani 7 mayıs 2023 tarihinde başlayacağım ve yediğimi içtiğimi yazacağım buraya. menü firi herkesin kafasını karıştırmış. çünkü bazı kişiler sabah tost, öğlen hamburger akşam pizza, aralarda da çikolatalı pasta ve kola olsun istiyor gibi görünüyor. ya da bir hap olsun hop yediğimiz börekleri kekleri eritsin istiyor. maalesef öyle bir dünya yok. sağlıklı ve fit bir vücut için hamurişi ve şekeri bir süre kesmek gerek ve 10 gün hiç bir şey. yapamadım dayanamadım demek garip.

ben diyete başlamadım ama bugün yani 5 mayıs günü bir deneme yaptım, fikir oluşturdum.

sabah
uyanınca 2 bardak limonlu su içtim 30 dk bekledim
sonra 2 yumurta 1 salatalık yarım demet maydanoz yedim. yine 30 dk bekledim termosa kahve yapıp bebeğimle yürüyüşe çıktım, markete gittim 1 saat dışarıda geçirdim.

eve gelince kocaman bir bardakla su içtim. 0,5 lt kadar alıyor. marketten 40 liraya aldığım 6 parça somonun 3 tanesini ve 4 parça mantarı fırına verdim. hemen marul, salatalık, domatesten oluşan bir salata yaptım. bol limon sıktım. ben normalde yağ ve tuz kullanmam o yüzden zorluk çekmedim. 30 dk sonra tekrar yarım lt su içtim ve maydanozlu form çayı yaptım. şu an tıka basa doluyum ama acıkırsam 2 salatalık dilimleyip yerim.

akşam için karnabahar ve mantar haşlama ya da yine fırına verme fikri var aklımda. ama akşam oturup tek tek menü yazacağım. değişiklik olursa aklım karışmamış kontrollu gitmiş olurum. inanın onlarca çeşit çıkıyor sadece kararlı olup kafa yormak gerekiyor. pazartesi günü tekrar görüşmek üzere, umarım uzun diye sıkılan olmaz :) herkese hayırlı cumalar..

herkese merhaba hanımlar, seneler sonra konuyu diriltmek istedim. 30 sayfa boyunca tüm yazılanları okudum, bazen hayretler içinde kaldım. bu kadar basit bir diyeti yapamamak çok saçma geldi yorum yapmak için girdim. bazı hanımefendiler öyle şeyler demiş ki şok oldum. mesela aç kaldım diyen var, tavuktan bıktım diyen var, daha proteinin ne olduğunu bilmeyip bu diyette protein yok diyen var, ekmek yemezseniz böbrekleiniz iflas eder diyen var, içli köfteyi haşlayıp yesem olur mu diyen bile var. bu kadar garip yorumlara ne denir bilmiyorum. öncelikle dünyada bir çok yaptığı sıfır karbonhidrat diyeti bu. tabi sıfır değil ama bilerek yememek gerekiyor. baklagil olmadığı için lif yok diyen var ama bir çok sebze lif kaynağıdır, mesela brokoli ve enginar. meyve olmamasını dert etmiş bazı hanımlar ama şekersiz beslenme de çok popüler ve yine şeker içeren sebzeler var, mesela en bilinen domates. yani bu diyetin olumsuz hiç bir tarafı yok. tam tersi yumurta. et ve tavuktan gelen yüksek protein var. avakado yiyip sağlıklı yağ alabilirsiniz. somon balığı da mükemmel olur, en az 3 çeşit et, 20 çeşit sebzeyle bu diyete tek tip beslenme demek garip. sadece sabah yumurta bıktırabilir. onu da haşlama, ıspanaklı, soğanlı, mantarlı, kabaklı, maydanozlu olarak 5 çeşit yiyebilirsiniz. yanında bol salatalık, yeşillik ile tıka basa doyarsınız. keto ya da dukan benzeri bir diyet bu, daha önce denediyseniz daha kolay adapte olursunuz. ben neredeyse tüm diyetleti denedim. gerçekten kilo verdiren, zayıflatan tek diyet protein ağırlıklı olanlardı. çünkü karbonhidratı kesip protein ve sağlıklı yağlar ile beslenilğinde vücut daha önce depoladığı şekeri enerji kaynağı olarak kullanıyor. daha önce bilinmiyordu belki fakat 2023 yılında birçok kişi biliyor bunları.

şimdi kendime geleyim, ben 10 ay önce doğum yapmış 155 boyunda 70 kiloda biriyim. 58 kiloda evlendim, 63 kiloda hamile kaldım, 73 kiloda doğum yaptım. emzirdiğim için çok yedim ve 70te takılı kaldım. şimdi 55 olmak için araştırma yapmaya başladım ve bu konuya denk geldim. dediğim gibi daha önce dukan ve keto yaptığım için gayet mantıklı ve kolay geldi bu diyet bana.

kurallara göre adet döneminden sonra başlayın dediği için 2 gün sonra başlayacağım. yani 7 mayıs 2023 tarihinde başlayacağım ve yediğimi içtiğimi yazacağım buraya. menü firi herkesin kafasını karıştırmış. çünkü bazı kişiler sabah tost, öğlen hamburger akşam pizza, aralarda da çikolatalı pasta ve kola olsun istiyor gibi görünüyor. ya da bir hap olsun hop yediğimiz börekleri kekleri eritsin istiyor. maalesef öyle bir dünya yok. sağlıklı ve fit bir vücut için hamurişi ve şekeri bir süre kesmek gerek ve 10 gün hiç bir şey. yapamadım dayanamadım demek garip.

ben diyete başlamadım ama bugün yani 5 mayıs günü bir deneme yaptım, fikir oluşturdum.

sabah
sonra 2 yumurta 1 salatalık yarım demet maydanoz yedim. yine 30 dk bekledim termosa kahve yapıp bebeğimle yürüyüşe çıktım, markete gittim 1 saat dışarıda geçirdim.

eve gelince kocaman bir bardakla su içtim. 0,5 lt kadar alıyor. marketten 40 liraya aldığım 6 parça somonun 3 tanesini ve 4 parça mantarı fırına verdim. hemen marul, salatalık, domatesten oluşan bir salata yaptım. bol limon sıktım. ben normalde yağ ve tuz kullanmam o yüzden zorluk çekmedim. 30 dk sonra tekrar yarım lt su içtim ve maydanozlu form çayı yaptım. şu an tıka basa doluyum ama acıkırsam 2 salatalık dilimleyip yerim.

akşam için karnabahar ve mantar haşlama ya da yine fırına verme fikri var aklımda. ama akşam oturup tek tek menü yazacağım. değişiklik olursa aklım karışmamış kontrollu gitmiş olurum. inanın onlarca çeşit çıkıyor sadece kararlı olup kafa yormak gerekiyor. pazartesi günü tekrar görüşmek üzere, umarım uzun diye sıkılan olmaz :) herkese hayırlı cumalar..
yarın bende başlayacağım bu diyete, takipteyim sizi.)

sabah

takipte olucam sizi , umerim dilediginiz kiloya dusersiniz :KK200:

herkese yeniden merhaba, söz verdiğim gibi diyetin planını programını yazdım ve geldim. umarım diyete başlamak isteyenlere fikir olur ve motive olursunuz.
cuma günü küçük denememden olumlu sonuç aldım, hafiflemiş hissettim. hafta sonu da dikkat ettim ve bu sabah 1,2 kg eksik çıktım :) o yüzden bu sabah daha hevesli başladım. şu an kilom 68,800 boyum 155 cm. bugün 8 mayıs pazartesi günü ve diyetimi başlatıyorum :)

sabah 8de uyanınca 500 ml limonlu içtim ardından 1 kupa sade kahve içtim. granül kahve ya da Türk kahvesi olabilir ama kesinlikle şeker, süt kullanmıyorum. yaklaşık 1 saat sonra 2 yumurta haşladım, yanına avokado, salatalık ve yeşillik ekledim. yanında bir şey içilmeyecek, yemeklerin yanında içecek olmaması gerektiğini okumuştum, bunun bilimsel bir açıklaması vardı araştırabilirsiniz. yani çay kahve falan içmeyin lütfen, diyetiniz olumsuz etkilenebilir. bu yüzden 30 dakika bekledikten sonra 750 ml suyu bir anda içtim ve limonlu yeşil çay içtim. şimdi gayet tok şekilde oturuyorum. acıkırsam salatalık ya da kereviz sapı yiyeceğim. fakat 3 gündür hiç atıştırma ihtiyacı duymadım. birazdan 1 saatlik yürüyüşe çıkacağım. yemek derdine düşmemek için 5 günlük bir yemek programı yazdım. 5 günün sonunda başa döneceğim. bu işlem benim için büyük kolaylık. işte yemek programım:

sabah:
☆ haşlanmış yumurta
☆ ıspanaklı omlet
☆ mantarlı omlet
☆ soğanlı omlet
☆ salamlı omlet
=> yanında; domates, biber, salatalık, avokado, turp, bol yeşillik ( maydanoz, dereotu, roka, yeşil soğan ve sarımsak, tere)
(bu kahvaltıdan sonra akşama kadar acıkmadım)

öğlen:
☆ balık ( somon, levrek / ızgara ya da fırında yağsız)
☆ tavuk ( haşlama, ızgara ya da fırında yağsız)
☆ patlıcan ( közleme ya da fırında yağsız, üzerine domates sos dökebilirsiniz, tarifi en altta)
☆ enginar ( haşlama)
☆ et ( ızgara ya da fırında yağsız)
=> yanında; marul, salatalık, dereotu, rokadan oluşan salata. ben sevmediğim için domates ve biber eklemedim ama eklerseniz daha doyurucu olur. kesinlikle yağsız, bol limonlu.

akşam:
☆ kabak ( fırın, ızgara ya da haşlama, haşlayınca blender'dan geçirip çorba olarak içebilirsiniz ama yağsız)
☆ karnabahar ( fırın, ızgara ya da haşlama, haşlayınca blender'dan geçirip çorba olarak içebilirsiniz ama yağsız)
☆ brokoli ( fırın, ızgara ya da haşlama, haşlayınca blender'dan geçirip çorba olarak içebilirsiniz ama yağsız)
☆ ıspanak ( tavada ya da haşlama, haşlayınca blender'dan geçirip çorba olarak içebilirsiniz ama yağsız)
☆ bamya ( haşlama, içine kereviz koyunca güzel oluyor)
=> yanında öğlenki salatadan. kesinlikle yağsız, bol limonlu.

ben sevdiğim gıdalardan bu şekilde bir program çıkardım. siz başka sebzeler kullanabilirsiniz. mesela yeşil fasulye, pazı, yeşil bakla, pırasa, patates, kuşkonmaz gibi. pek tuz kullanmadığım için salataların, yemeklerin, çorbaların içine karabiber ve bol limon koyacağım. siz de çeşitli baharatlarla tatlandırabilirsiniz, elbette sos tarzı bir şey olmasın. çok sos canınız isterse domates, soğan, sarımsak ve biberi blender'dan geçirip, pişirip sos yapabilirsiniz ama yağ koymayın. tabi yağ koymayın diyorum ama çok yağ gereksinimi duyarsanız 1 yemek kaşığı has zeytinyağı kullanabilirsiniz. ben yağ kullanmadan da yiyebiliyorum. sadece salatalara kesinlikle koymayın. bu arada öğlen ve akşam yemeklerinin yerini değiştirebilirsiniz. ben akşam etler ağırlık yapmasın diye hep öğlene yazdım ama siz akşam yemek isterseniz yiyebilirsiniz. ayrıca doymazsanız etlerin yanında sebzeleri haşlama olarak yiyebilirsiniz. ben 3 gündür bu şekilde açlık çekmedim o yüzden yapmadım.

evet hanımlar 10 gün boyunca bunları yiyeceğim. her gün tartılıp kilomu güncelleyeceğim ( aksaklık olabilir tabi ama ortadan kaybolmam :) 10 günün sonunda kilo sonucumu ve diyet hakkındaki düşüncelerimi paylaşacağım. ben bazı şeyleri hazır bulmayı sevmem kendim tasarlarım. bu diyeti de kendime göre tasarladım, ama tam tersi hazır olsun uyarım diyenlerle de paylaşmak istedim. umarım yardımcı olabilirim. umarım herkes sağlıklı ve mutlu olduğu kiloya ulaşır. herkese sevgiler, tekrar görüşmek üzere..

Merhaba öncelikle tebrikler. Ben de diyeti yapmaya karar verdim. Siz diyet esnasında spor yaptınız mı? ve başlangıç kilonuz neydi acaba

X