10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

Merhaba öncelikle tebrikler. Ben de diyeti yapmaya karar verdim. Siz diyet esnasında spor yaptınız mı? ve başlangıç kilonuz neydi acaba
merhaba, teşekkür ederim. ben bu diyete bugün başlıyorum fakat daha önce benzeri diyet yapıp 20 günde 7 kilo vermiştim. diğerinde süt ürünleri de vardı. bunun farkı sadece o. benim kilo sorunum yoktu ta ki hamile kalıp doğum yapana kadar. 10 kilo aldım, şimdi doğum kilolarımdan kurtulmak için bu diyeti yapmaya karar verdim. cuma günü sabah tam 70 kiloydum, adet olduğum için diyete başlayamadım ama minik bir deneme yaptım ekmek yemedim, abur cubur yemedim. ilk sayfadaki gibi beslenmeye çalıştım. hafta sonu da dikkat etmeye çalıştım, tam olmasa da bir iki kaçamakla atlattım. yani 3 gün denemiş oldum. bu sabah 68,800 çıktım, biraz dikkat ettiğimde bile bu şekildeyse tam uyguladığımda siz düşünün :) hatta dün zayıf görünüyorsun diyenler oldu. büyük ihtimalle ödemden gitti ama o bile beni mutlu etti. bugün diyete tam olarak başladım. hedefim 55 olmak, bu diyetle 68 kilodan 60a düşmeyi planlıyorum. daha sonra 3 gün ara verip ( abartmadan) 5 kilo daha vermeye çalışacağım. diyet esnasında spor yapmayacağım, 10 aylık bebeğim var yeterince yoruluyorum ama 1 saat yürüyüş yapacağım, bebeğimi parka götürürüm, markete giderim geçer zaten zaman.

İyi geceler hanımlar. Pazartesi gününü bitirdim ve güncelleme yazmak istedim. Sabah bahsetmiştim kahvaltıdan. Öğlen bebeğimle yürüyüşe çıktım. Market park falan derken 2 saat yürümüşüz. Zaten yürüyüş için uzak bir markete gitmiştim iyi oldu. Eve dönünce fırına 3 parça somon, soğan ve sarımsak attım. Yanında bol limonlu salatayla yedim. Akşam kabağı haşlayıp blenderdan geçirdim ve çorba olarak içtim. Kabak içindeki liflerle kabızlığı önleyen hatta hemen tuvalete çıkmanızı sağlayan bir sebze tavsiye ederim. Yanında yine salata yedim. Yemekten sonra evde olamadık. Gittiğimiz yerde sade Türk kahvesi içtim. Yanında lokum vardı hiç canım istemedi yemedim. Fakat ev sahibi bana özel dondurma almış, yemezsen konuşmam dediği için yedim ama inanın o kadar tok hissediyordum ki zorla yedim. Tabi yemeklerden 30 dk önce ve sonra suyumu içtim. Ben 750 ml şişeyi doldurup içiyorum. Onu 4 kere içtim yani 3 litre, aralarda da bardakla içtim yani 4den fazla içmişimdir. Ben suyu çok severim ve içerim zorlanmiyorum. Akşam tartilmak istemedim ama yine de tutamadım kendimi. Şu an kilom 67.9 yarın sabah aynı hızla devam edeceğim. Gece olunca guncellerim. Sevgiyle kalın..

herkese günaydın hanımlar, ben diyete devam ediyorum. sabah uyandım 500 ml limonlu suyumu ve sade kahvemi içtim. 1 saat sonra ıspanaklı yumurta yaptım, yanında salatalık ve maydanozla yedim. 2 saat sonra sade Türk kahvesi içtim, tabi 1 lt su da içtim o arada.

öğlen 2 parça tavuk göğsünü fırında yağsız pişirdim tuz ve karabiber ekledim, yeşil salata ile yedim. yine arada 1 litre su ve limonlu yeşil çay içtim.

akşam için listemde karnabahar vardı fakat almayı unuttum ve annem mis gibi sarma, dolma yaptı :) tabi ben diyetime uymak için 2 kabağı haşladım ama dayanamadım 2 sarma da ekledim tabağıma. yine bol salata ile yedim.

sabah uyandığımda tartıldım ve kilom 67,4 çıktı, yani hala vermeye devam ediyorum. herkese sevgiler, yarın görüşürüz

herkese günaydın hanımlar, ben diyete devam ediyorum. sabah uyandım 500 ml limonlu suyumu ve sade kahvemi içtim. 1 saat sonra ıspanaklı yumurta yaptım, yanında salatalık ve maydanozla yedim. 2 saat sonra sade Türk kahvesi içtim, tabi 1 lt su da içtim o arada.

öğlen 2 parça tavuk göğsünü fırında yağsız pişirdim tuz ve karabiber ekledim, yeşil salata ile yedim. yine arada 1 litre su ve limonlu yeşil çay içtim.

akşam için listemde karnabahar vardı fakat almayı unuttum ve annem mis gibi sarma, dolma yaptı :) tabi ben diyetime uymak için 2 kabağı haşladım ama dayanamadım 2 sarma da ekledim tabağıma. yine bol salata ile yedim.

sabah uyandığımda tartıldım ve kilom 67,4 çıktı, yani hala vermeye devam ediyorum. herkese sevgiler, yarın görüşürüz
Kaç kilo ile başlamıştınız.

bende su anda bir diyet yapiyorum asagi yukari ayni mantikla ilerliyor, aksam sadece sebze ve salata. Ama sekersizlik bir sureden sonra zorluyo. 10 gun cok degil belki ama arada vucut istiyot, Meyveden bile seker alinamayinca insilun insani zorluyor. elim ayagim titriyor gibi oluyorum. Diyetisyen meyve tuketmemiz arada kuru meyveden hurma, kuru kayisi yememiz grektigini soyledi ama asla meyveyi elma bile yersek tek yemememiz lazimmis sekerimiz firlamasin diye. Hep yaninda badem, cig kuruyemis sut kefir tuketmek lazimmis 67,4 iyi gidiyorsunuz baslangic kilonuz neydi? su an 3. gununuzdesiniz 3 gunde - kac oldu.

bende su anda bir diyet yapiyorum asagi yukari ayni mantikla ilerliyor, aksam sadece sebze ve salata. Ama sekersizlik bir sureden sonra zorluyo. 10 gun cok degil belki ama arada vucut istiyot, Meyveden bile seker alinamayinca insilun insani zorluyor. elim ayagim titriyor gibi oluyorum. Diyetisyen meyve tuketmemiz arada kuru meyveden hurma, kuru kayisi yememiz grektigini soyledi ama asla meyveyi elma bile yersek tek yemememiz lazimmis sekerimiz firlamasin diye. Hep yaninda badem, cig kuruyemis sut kefir tuketmek lazimmis 67,4 iyi gidiyorsunuz baslangic kilonuz neydi? su an 3. gununuzdesiniz 3 gunde - kac oldu.
Merhaba, cumartesi sabah tartildim 70 kiloydum. Hafta sonu dikkat ettim 1 kg ödem olarak gitti. 3 gündür devam ediyorum. Öğünlerde yeteri kadar yemezseniz ya da yeterli su içmezseniz şeker ihtiyacı duyarsınız. Benim önüme lokum cezerye geldi ama canım hiç istemedi. Çünkü kahve yapılırken koca bir bardak su içmiştim. Yemeğin yanina çok salata yiyorum tıka basa duyuyorum. Hiç açlık çekmedim. elbette normalde meyve ve kuruyemiş yememiz lazım ama bu sadece 10 günlük bir kısıtlama. 10 gün sonunda meyve, kuruyemiş, yoğurt, peynir ekleyeceğim. Ama ekmek ve şekerli şeyleri bir süre daha yemeyecegim.

Herkese merhaba, bu sabahki kilom 67. Dün yine yaptım diyetimi. Sabah mantarlı omlet, avokado, salatalık yedim. Öğlen yağsız etim yoktu fırında yağsız somon balığı ve mantar yedim. Yanında koca bir tabakta salata ile. Arada suyumu ve yeşil çayımı içtim. Akşam 2 patlıcan kozledim salata ile yedim. Gece yatmadan önce de kiraz sapı çayı yaptım sabah tuvalet mesaisi yaptım 🤭🤭 10 gün önce olmayan bir eşofmanım vardı bugün onu giydim. Karnım düz olmaya başladı, eşim şaşırdı göbeğin nerede diye :) tam gaz devam ediyorum diyete. İnşallah bayramda 55 kilo olacağım. Giyemedigim elbiselerimi giyeceğim. Sevgilerle, tekrar görüşürüz..

Herkese merhaba, dünkü menümü yazıyorum. Sabah uyanınca kahvemi ve suyumu içtim. İştahım hic yoktu sadece yumurta haşladım ve yarım salatalık ile yedim. Öğlen sade Türk kahvesi içtim, bol su ile. Yemek hiç bir şekilde yiyemedim. Akşam kayınvalidem yaptı yemekleri, ızgara kıyma köfte ve soğan salatası yedim. Akşam yatmadan Yeşil çayımı ve 3 litreyi tamamlayacak suyumu içtim. Şu an kilom 66.7 çok yiyemedigim için çok gitmedi bu Sefer. İşin sırrı öğün yanında bol Yeşil salata yemek çok iyi anlıyorum. Bugün telafi edeceğim ve kazanla salata yiyeceğim 😂😂

Herkese merhaba, az önce tartildim ve 66.3 kiloyum. İştahım baya azaldığı için yemekte zorlanıyorum. Dün sabah yine sade kahve ve su ile başladım. 1 saat sonra 3 soğan ile 2 yumurtalı omlet yaptım. Yanında yarım demet maydanoz ve dereotu yedim. Dereotu aşırı ödem atıyor ve emziren annelere bol süt yapıyor daha ne olsun :) kahvaltıdan yarım saat sonra 1.5 lt suyumu doldurdum yazlık kışlık kıyafet değişimi yaptım. Hem mutfaktan uzaktim hem de meşgul olunca aklıma yemek gelmedi. Zaten soğanlı omlet bir mucize. Normalde de yiyince uzun süre bir şey yiyemem. 12 gibi bebeğimle bahçeye çıktık. Yanımda, 2 kupa olacak şekilde termosla Yeşil çay götürdum, yine 1 lt suyumu da aldım. Sohbet muhabbet derken 3 saat geçti eve geldim bebeğimi doyurdum 1 saat de öyle geçti hala acikmamistim. Yemek yemem gerektiği için mecbur hazırladım. 2 patlican ve 4 tane mantar kozledim. Yanında sadece marul yiyebildim. Sonra Yine suyumu aldım kalan işlerimi hallettim. Öğlen o kadar doydum ki akşam bir türlü yemek yiyemedim. Gezmeye gittik sade Türk kahvesi içtim. Sanki sabote ediliyorum gibi :) en sevdiğim şey olan badem şekeri vardi 2 tane ondan yedim. Suyumu ihmal etmedim tabi ki. Eve gelince yeşillik yemem gerek diye tüm marulu temizledim yedim. Eşim de benimle birlikte motive oldu yapmaya başladı. Ağır bir işte çalıştığı için birebir yapamaz ama akşam benim gibi yiyecek. Ben İlk 5 günümde 3.7 kilo verdim, hiç zorlanmadım. Aksine çok doyduğum için yerken zorlanıyorum 🤭🤭 insanoğlu tabi arada aklım kayıyor bi şeylere ve dayanamıyorum ama kesinlikle aç gözlülükten. Midem değil beynim istiyor görünce. Görmesem hiç aklıma gelmiyor yemek. Umarım hafta sonu rehavetine kapilmam ve çok kaçamak yapmam 😇 kalan 5 günümde görüşmek üzere, sevgilerle..

Merhaba hanımlar, bugün pazartesi diyetimin 8. günü, şimdi tartildim ve 65.10 kiloyum. Hafta sonu tuzağiyla karşılaştığım için biraz esnedi diyet. Cumartesi sabah yine tüm hızımla başlamıştım, sabah yumurta yeşillik, öğlen yemek yiyemedim sadece salatalık marul yedim, akşam eşimin yaptığı yağsız tavuk soteyi yedim soğan salatası ile. O günü gayet güzel geçirdim. Ama pazar sabahı olan oldu, eşim sıcak pide almış, bir parça kopardım dayanamayıp 🥲 almasam kesin göğsüm şişerdi. Yanında da çay içtim ekmeği kuru yiyemediğim için. Diğer kahvaltiliklar yine diyet menüsüydü. Öğlen dışarıdaydik su bile içemedim. Akşam dışarıda kebap yedik, ekmek yemedim sadece kebap ve salatalari yedim, ama şalgam içtim yanında. Evde bir şey yemedim, sade Türk kahvesi ve maden suyu ile günü kapattım. Fazla abartmadim ama kilo vermem az olacağı için üzüldüm. Son 3 günümde bir aksilik çıkmazsa 2 kilo daha vermeyi planlıyorum. Umarım aklımı çelecek şeyler olmaz 😂😂 yarın sabah görüşürüz, sevgilerle..

Bu tarz bir diyete başlamak istiyorum ama kafamda bazı çekincelerim var. Buradaki "şu kadar kilo verdim, bu kiloya düştüm" tarzı yorumları görünce bir heves geliyor, bakalım...

Herkese merhaba, bu sabah kilom 65 :KK43: çok mutsuzum kilo veremediğim için. Bunun nedeni dün sadece kahvaltı yapabildim. Pazar gecesi geç yattığım için Sabah geç kalktım, suyumu ve sade kahvemi içtim. 2 saat sonra ıspanaklı omlet yaptım. Zaten öğlen saatine denk geldiği için biraz da tavuk haşladım. Salatalık ile yedim. Yarım saat sonra su ve sade maden suyu içtim. İkindi olmuştu ama benim canım bir şey istemiyordu, yeni yemiş gibi toktum. Biraz dışarıda gezersem acıkırım diye bebeğimle yürüyüşe çıktım. Neredeyse 2 saat yürüdüm ama acıkmadım yine de 2 salatalık yedim, yarım saat sonra yeşil çay içtim. Ondan sonra hiç bir şey yiyemedim, sadece su içtim yatana kadar. Uzun zamandır böyle kapanmamıştı iştahım. Bir yandan seviniyorum ama bu diyetin olayı bol yiyip çok kilo vermek olduğu için kilo vermemi durduruyor. Bugün yiyebilirim umarım, daha 2 kilom var hedefimde. Zaten sonra diyetimi değiştireceğim. Herkese başarılar, sevgilerle..

Bu tarz bir diyete başlamak istiyorum ama kafamda bazı çekincelerim var. Buradaki "şu kadar kilo verdim, bu kiloya düştüm" tarzı yorumları görünce bir heves geliyor, bakalım...
Merhaba, gerçekten çok güzel bir diyet, hatta diyet değil tıka basa yiyerek kilo verme beslenme şekli. Ben 8 gün sonunda yemede zorlandım, iştah falan kalmadı. Ama kilo vermem durdu. Bu diyette ne kadar çok yemek o kadar az kilo. Mucize gibi :)

Herkese merhaba, bu sabah kilom 65 :KK43: çok mutsuzum kilo veremediğim için. Bunun nedeni dün sadece kahvaltı yapabildim. Pazar gecesi geç yattığım için Sabah geç kalktım, suyumu ve sade kahvemi içtim. 2 saat sonra ıspanaklı omlet yaptım. Zaten öğlen saatine denk geldiği için biraz da tavuk haşladım. Salatalık ile yedim. Yarım saat sonra su ve sade maden suyu içtim. İkindi olmuştu ama benim canım bir şey istemiyordu, yeni yemiş gibi toktum. Biraz dışarıda gezersem acıkırım diye bebeğimle yürüyüşe çıktım. Neredeyse 2 saat yürüdüm ama acıkmadım yine de 2 salatalık yedim, yarım saat sonra yeşil çay içtim. Ondan sonra hiç bir şey yiyemedim, sadece su içtim yatana kadar. Uzun zamandır böyle kapanmamıştı iştahım. Bir yandan seviniyorum ama bu diyetin olayı bol yiyip çok kilo vermek olduğu için kilo vermemi durduruyor. Bugün yiyebilirim umarım, daha 2 kilom var hedefimde. Zaten sonra diyetimi değiştireceğim. Herkese başarılar, sevgilerle..
canim 5 kilo verdin bu kadar kisa surede, bu kilolaari 10 gunde almadikki 10 gunde verelim gene vermek daha kolay sikma canini bozma moralini her gun kilo verilmez yeri geliyo insnlarin diyet ve sporla kilolari uzun sure sabit kaliyo 1-2 gun sabret yeterki bozma - yi goruceksin gormesen bile en kotu 10 gunde 5 kilo vermis olucaksin insanlar 1 ayda zor veriyor bu kiloyu pozitif tarafindan bak :KK200:

canim 5 kilo verdin bu kadar kisa surede, bu kilolaari 10 gunde almadikki 10 gunde verelim gene vermek daha kolay sikma canini bozma moralini her gun kilo verilmez yeri geliyo insnlarin diyet ve sporla kilolari uzun sure sabit kaliyo 1-2 gun sabret yeterki bozma - yi goruceksin gormesen bile en kotu 10 gunde 5 kilo vermis olucaksin insanlar 1 ayda zor veriyor bu kiloyu pozitif tarafindan bak :KK200:
Teşekkür ederim. Ben hiç bir diyette hem bu kadar tok hem de kolay kilo verme olayını yaşamamıştım :) insan yemekten bıkar mı bir de bu kadar iştahlıyken ? Ben bıktım yani 😂 daha önce keto ile 20 günde 7 kilo vermiştim ama genelde aç geziyordum. Bu çok basit oldu benim için. Ama yiye yiye sıkıldım, midem almadı hiç bir şey. Öğlen 2de yediysem o gün sudan başka bir şey istemiyor canım. Bakalım son günüm neler olacak

Herkese merhaba, bugün 64.7 kiloyum. Dün sabah suyumu ve sade kahvemi içtim. Bir saat sonra 2 yumurta haşladım, 2 salatalık, yarım demet maydanoz ve biraz dereotu ile yedim. Yarım saat sonra 0.5 lt su içtim. Yeşil çay demledim. Tekrar 1 lt su içtim. Öğlen fırında somon yaptım bol salata ile yedim. Yarım saat sonra ata vere vere 1.5 lt suyumu içtim. Akşam canım bir şey istemedi yine de salatalık marul yedim zorla.

gunaydin canim 10 gun bitti tebrikler ve cok guzel kilo verdin, 10 gunde insanlar 1 kilo veremiyor sen cok iyi verdin boyle devam et artik cogunu verdin zaten. Son durum ne oldu simdi 10 gunde - kactasin?

X