10 kilo..

nomunomuchua

Susaysan sus, susmaysan afkur!
Pro Üye
3 Eylül 2012
21.682
56.577
Merhaba arkadaşlar.

1.62 boy 68 kiloyum.

10 kilo versem tam istediğim kiloda olacağım ama maalesef boğazımdan kisamiyorum.

Aslında sorunum çok yemek değil hep sağlıksız istediğim besinleri yemek.
Olur olmaz her saatte yemek.

Sporla aram yok düzenli olarak yapamam. Canım ister bir saat zumba yaparım evde. Canım istemez 1 hafta kalkmam totomun üstünden.

Açıkçası aşırı özgürlük sorunum.
Bir konuda düzenim yok.

Özellikle göbek, simit, basen, but aldı başını gidiyor..

Hep kuru beslendiğimden kabızlık sorunum da var..

Sizden ricam ben arada okuyorum ama hangisini yapmak bana göre bilemiyorum devamını getiremeyebilirim çünkü sevmezsem.

Yoğurtlu kür olur, bağırsaklarıma zarar vermeyecek çay olur. Tadı kötü olmasın.
Hatta mumkunse güzele yakın olsun :)

Var mı böyle bir yönteminiz?

Ben acayip zor kilo veren biriyim. elma sirkesi - bal kürü bana çok faydası oldu. 3 ay önce 78,5 kilodan 68 in yakınlarına düştüm bu kürün yardımıyla.20 günde 1 kilo veren bir bünyem var.ben 3 ayda 10 kilo verdiysem bu kürün desteğiyle...

Ben acayip zor kilo veren biriyim. elma sirkesi - bal kürü bana çok faydası oldu. 3 ay önce 78,5 kilodan 68 in yakınlarına düştüm bu kürün yardımıyla.20 günde 1 kilo veren bir bünyem var.ben 3 ayda 10 kilo verdiysem bu kürün desteğiyle...
Kür nasil kullanılıyor acaba?
Ve tam içerik ne?

Canım banada anlat ne olur :KK43:

Merhaba arkadaşlar.

1.62 boy 68 kiloyum.

10 kilo versem tam istediğim kiloda olacağım ama maalesef boğazımdan kisamiyorum.

Aslında sorunum çok yemek değil hep sağlıksız istediğim besinleri yemek.
Olur olmaz her saatte yemek.

Sporla aram yok düzenli olarak yapamam. Canım ister bir saat zumba yaparım evde. Canım istemez 1 hafta kalkmam totomun üstünden.

Açıkçası aşırı özgürlük sorunum.
Bir konuda düzenim yok.

Özellikle göbek, simit, basen, but aldı başını gidiyor..

Hep kuru beslendiğimden kabızlık sorunum da var..

Sizden ricam ben arada okuyorum ama hangisini yapmak bana göre bilemiyorum devamını getiremeyebilirim çünkü sevmezsem.

Yoğurtlu kür olur, bağırsaklarıma zarar vermeyecek çay olur. Tadı kötü olmasın.
Hatta mumkunse güzele yakın olsun :)

Var mı böyle bir yönteminiz?
Ahanda tam tamina harfi harfine ben:KK59:

Diyete basliyorum devami gelmiyor kure basliyorum o da yarim kaliyor canim hangi saatte ne isterse yiyorum cok yemiyorum ama sagliksiz seyler yiyorum spor da oyle ilk baslayinca guzel yapiyorum 1 2 3 gun sonra devami.gelmiyor

Diyete basliyorum devami gelmiyor kure basliyorum o da yarim kaliyor canim hangi saatte ne isterse yiyorum cok yemiyorum ama sagliksiz seyler yiyorum spor da oyle ilk baslayinca guzel yapiyorum 1 2 3 gun sonra devami.gelmiyor

Kendimizi yeterince çirkin mi bulmuyoruz ki anlamadım ben.
Bana hep hiç göstermiyorsun diyorlar belki ona güveniyorum.
Ama çıplak halimi ben biliyorum yani :KK43:

X