Tekrar ama son kez diyete başlıyorum !

Huzunlubirponcik

Başlangıç: 76 kg. Güncel: 72.8 kg. Hedef: 58 kg.
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
2.568
3.670
Derslerden o kadar yoğun geçiyor ki buraya girip bakamıyorum. Önümüzdeki birkaç hafta hep sınavlar ödevler var. Aralarda yediğim oluyor ama yine de dikkat etmeye çalışıyorum.
Yaaaa anladım. Dersler olunca böyle oluyo. Boşver dersler daha önemli şu an. Ben de kpss ye çalışırken boşladıydım 🙈🙈 kolay gelsin sana 🌼💕

Emnsmt

Gülümse
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
42
10
32
5 KASIM 2020
Başlangıç kilo : 78,750.
Sabah uyanınca : Limonlu sirkeli su.
Sabah : Kahve.
Öğle : Karnabahar yemeği, yoğurt.
Ara : Karışık çiğ kuruyemiş.
Akşam : Tavuk göğüsü, cacık.
Su : 3,750 L.
Bitki çayı : 1 kupa yeşilçay.
Spor : Sabah kahveden sonra 20 dakika yürüyüş (yavaş yavaş arttıracağım)
Ara öğünden sonra kendi yazdığım spor programı.

İki öğün beslenmeye karar verdim. İF olarak da geçebilir. Sabah erken kalkıyorum ama derslerim var o yüzden çok fazla acıkmıyorum. Zaten yumurta falan yiyemiyorum bu yüzden öyle düzgün kahvaltı çeşiti de bulamıyorum. Benim için en uygunu bu gibi o yüzden benim beslenme şeklim böyle. Her gün güncelleme yapacağım. Veya iki üç günde bir hepsini toplu şekilde de yazabilirim.

Kendinize iyi bakın. Bol eksiler :KK24:
Sağlık bir şekilde zayıflamış biri olarak gönül rahatlığıyla yazıyorum size tiroit bezlerim çalışmadığı için kilo vermek çok zor du ama 85 kilodan 60 kilo ya düştüm ve geri de almadım

cancan104

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2020
27
16
18
Yediklerimi deftere yazmaya başladım. İki öğünden vazgeçtim sanırım benlik değil. Çünkü çabuk acıkıyorum yeterli beslenemiyorum sanırım. Ve bu yüzden de daha çok abur cubura yöneliyorum. Her gün akşamları buraya gün içinde ne yediğimi yazacağım. Pes etmek yok !

30 KASIM PAZARTESİ
SABAH : 2 dilim çok tahıllı ekmek, labne, peynir, zeytin, domates, salatalık, şekersiz çay.
ARA : Yeşilçay.
ÖĞLE : Nohutlu salata.
ARA : 2 mandalina.
AKŞAM : Etli nohut yemeği, bulgur pilavı.
ARA : Yeşilçay.
SPOR : Yapıldı.
SU : 3L.

''Sen vazgeçmekten vazgeçmeye başladığında hayallerin gerçeklere dönüşmeye başlayacak.''

cancan104

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2020
27
16
18
Her gün ne yediğimi yazacağımı söylemiştim ama şu sınavlardan asla vakit bulamıyorum. Düzenli şekilde beslenmeye başlamamın bugün 3. günü. O kadar kararsızım ki tekrar iki öğüne döndüm biraz intermittent fasting 16:8 gibi oluyor. Bu arada biraz kilo almışım 80'in üstüne çıktım sanırım. Ama sorun yok vereceğim. Şuanki ilk hedefim 70'i görmek. Ve bunu kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde yapmaya çalışacağım. Canım şuan çok fazla çikolata istiyor tatlı istiyor. Diyet tatlı gibi bir şey yapabilirim ama ona da üşeniyorum. Yememem lazım bir süre sonra alışacağıma inanıyorum. Biraz zorlu geçiyor. Ama daha 3. günüm. Sanırım bu sefer yapacağım.