10 yıl önce eşimi aldattım peşimi bırakmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adamın yaşantısındaki detayları nasıl biliyorsun böyle. Babalığı iyiymiş de yanında çıplak fotoları silmiş de… bunca görüşürken köydeki evine giderken seni instadan eklemesi mi sorun oldu senin için… kötü senaryo, mantık hataları gani

Kocam değil sevgilim ile bile arama soğukluk girse başkasını asla düşünmem hiç bi boşlukta bunu gerektirmez kusura bakmayın ama bal gibi aldatmışsınız eşinizi üstelik o kişiye fotoğraf atmak falan büyük cesaret yani

öpüştük dakikalarca
Kocanla da öpüşüyorsun başkasıyla da
Şu son bir yıl da Köydeki evine gittik. Orada benimle olmak istedi. İzin vermedim.
En azından fiziksel girişim olmus
Şu an seni aklımdan çıkarmam için fiziksel olarak birlikte olmamız lazım diyor. Ona kıyamıyorum
Fiziksel birlikte olalım unuturum seni diyor ve sen kiyamiyorsun
Bana hediyeler alır, hep beni merak eder,
Kocanı aldattigin adamdan hediyeler alıyorsun.

Bunun kısaca adı nedir ?

Odam kireç tutmuyor
Kumunu katmayınca
Sevda baştan gitmiyor
Sarılıp yatmayınca

Odam kireçtir benim
Yüzüm güleçtir benim
Soyunda gir koynuma
Tenim ilaçtır benim

mai01 featuring ; 10 yıllık uzatmalı sevgilisi

Ayrıca : Not a cool story at all, bro!

Ban hava yollarına bilet ayırtmak gerek kısaca adını söylersek

Adamdaki azme bak, 10 yıl segz peşinde koşmuş.

Eninde sonunda kocana dökülür bu adam. İletişimi kesin. Artık sonrası adamın vicdanına kalmış. Sizde kalbinizi dinleyin. Evililiğiniz kötüyse boşanın.

Eninde sonunda kocana dökülür bu adam. İletişimi kesin. Artık sonrası adamın vicdanına kalmış. Sizde kalbinizi dinleyin. Evililiğiniz kötüyse boşanın.
Fiziksel birliktelik olursa unuturmus son çare onu da denerler artık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…