104 kilodan başlayan yolculuğuma katılmak isteyenler. gelin birbirimizi motive ederek zayıflayalım.

@Sonbahar, Günaydın arkadaşım. Bu sabah sıvı diyetine başladım. O yüzden 6 gün önce tartilmis oldum. Tam 83.2 geldim.Yani 85 ten de kurtuldum. Sıra 80 e düşmek. Sıvı diyeti biraz daha zor ama uygulayacagim. Ayda min 10 kg vadediyor. 8 bile verebilsem 4-5 haftada dünyalar benim olur. Ilk seninle başladım burda o yüzden ilk sana söylemek istedim :KK19:çok mutlu ettin beni arkadaşim.:KK15: Yeni diyetinde başarilar diliyorum adaptasyon zor oluyo bi diyete başlayinca ama sabredince rabbim veriyo karşiliğini , diyetlerin vaadettiği kilolari pek takma kafana sen kendi verebildiğine bak. Benim diyetisyenim de 6-8kg arasi demişti 1 ayda aman im en fazla 5 olacak galiba ama ben beni mutlu edebilecek kiloyu verdiğime inaniyorum. Diyetin hakkinda biraz ilgu verirmisin merak ettim nasil bir diyet olduğunu

@Sonbahar, Günaydın arkadaşım. Bu sabah sıvı diyetine başladım. O yüzden 6 gün önce tartilmis oldum. Tam 83.2 geldim.Yani 85 ten de kurtuldum. Sıra 80 e düşmek. Sıvı diyeti biraz daha zor ama uygulayacagim. Ayda min 10 kg vadediyor. 8 bile verebilsem 4-5 haftada dünyalar benim olur. Ilk seninle başladım burda o yüzden ilk sana söylemek istedim :KK19:

sıvı diyetin nasıl ?

sıvı diyetin nasıl ?
Screenshot_2015-12-13-14-52-02.png Canim liste bu. Diyet listeleri forumuna git. Sıvı diyetiyle ayda 20 kilo diye bir başlık var (tabii bana 8 kilo versem yeter)

Bekliyor gelişmeleri yine ayda bir mi tartılacaksin
Yok canım. Bu sefer haftada ya da on günde bir tartilacagim. Merak ediyorum bu diyet ne kadar fayda edecek. Regl oldum dün. Öncesinde diyeti pek etkilemedi 1.80 kg verdim. Bit de dün köyde ayagimi burktum şişti yaa :KK43: doktora gideceğim 14 te. Inşallah önemli birşey yoktur. Spor la diyet muhteşem gidiyordu, aksadi :KK43:((

Yok canım. Bu sefer haftada ya da on günde bir tartilacagim. Merak ediyorum bu diyet ne kadar fayda edecek. Regl oldum dün. Öncesinde diyeti pek etkilemedi 1.80 kg verdim. Bit de dün köyde ayagimi burktum şişti yaa :KK43: doktora gideceğim 14 te. Inşallah önemli birşey yoktur. Spor la diyet muhteşem gidiyordu, aksadi :KK43:((
Aaa çok üzüldüm cnm çok geçmiş olsun umarim onemli bisey yoktur dr sonra durumunu yaz olurmu. Bu arada 1.80 kg sivi diyetiyle verdigin kilomu

Aaa çok üzüldüm cnm çok geçmiş olsun umarim onemli bisey yoktur dr sonra durumunu yaz olurmu. Bu arada 1.80 kg sivi diyetiyle verdigin kilomu
Yok. Sıvı diyetine başlarken verdiğim kilo. 9-16 aralık arası verdiğim kilo. 83.2 düştüm ya 85 ten. O işte. Bugün üçüncü günüm sıvı diyetinde.Ayin 23 ünde tartilcam.

Canım doktor incinmis üç beş gün tempolu yürüyüşler yapma, mümkünse dinlen dedi. Bugün egzersiz yok yani mekik ve dambıl dışında :KK43:

Günaydın canım. Ben su diyet gruplarından 1. Takımda deneme süresine alındım. Bundan sonra her perşembe kilo bildirimi yapacağım. Bir de sıvı diyetimi az buldular. Birkaç ekleme yapacağım. Sen neler yapıyorsun.

Günaydın canım. Ben su diyet gruplarından 1. Takımda deneme süresine alındım. Bundan sonra her perşembe kilo bildirimi yapacağım. Bir de sıvı diyetimi az buldular. Birkaç ekleme yapacağım. Sen neler yapıyorsun.
merabaa arkadaşim benimde bugun kontrol günümdü bu hafta 1.5 kg daha verdim 99.100 olmuşum haftaya 97 olcak inşallah bir de diyet listem değişti yeniden :) bu ay toplamda 4.5 kg verdim

merabaa arkadaşim benimde bugun kontrol günümdü bu hafta 1.5 kg daha verdim 99.100 olmuşum haftaya 97 olcak inşallah bir de diyet listem değişti yeniden :) bu ay toplamda 4.5 kg verdim
Çok güzel kilo vermissin. Hadi Allah bu işin sonunu getirmeyi de nasip etsin bize :)

X