12.04.2010 ameliyatım:)

geçmiş olsun yeni burnunu heyecanla bekliyoruz senınle bırlıkte:sm_cool: kapalı-acık hangi teknıkle yapıldı? bildiğim kadarıyla kapalı teknıkle calısıyor doktor bey ama burnunun kanadığını sölemiştin şimdi nasılsın:)

gısssssssssssssssss nirdesinnnnnnnn :):)dün akşamda yoktun şimdide:)hadi gel yafyumm:)

geçmiş olsun yeni burnunu heyecanla bekliyoruz senınle bırlıkte:sm_cool: kapalı-acık hangi teknıkle yapıldı? bildiğim kadarıyla kapalı teknıkle calısıyor doktor bey ama burnunun kanadığını sölemiştin şimdi nasılsın:)

cok tesekkurler canım:) benim kapalı teknikle oldu ameliyatım o nedenle dısta gorunen iz vs yok , burnum 1.gun coookk kanadı su an hiç kanamıyor:)hihoyyyt

gısssssssssssssssss nirdesinnnnnnnn :):)dün akşamda yoktun şimdide:)hadi gel yafyumm:)

gelmem mi nemim:)dun egce 9.30 da yattım kaldım bir uyuyorum sorma:) en az 12 saat :)) ben nasıl işe baslıcam yaa:)bayanssulusmile

gelmem mi nemim:)dun egce 9.30 da yattım kaldım bir uyuyorum sorma:) en az 12 saat :)) ben nasıl işe baslıcam yaa:)bayanssulusmile

aşkımmmmmmmmmmmmmmm az uyusana gısssssssalsanaalsanasmilebende diyorum bu işe gitmes rahat rahat görüşürs nettesositosositonebilim işe gittigin zamanlar daha çok görüştügümüzükaydirigubbakcemile3davuk gibi yataysun anam az yat azkaydirigubbakcemile3

aşkımmmmmmmmmmmmmmm az uyusana gısssssssalsanaalsanasmilebende diyorum bu işe gitmes rahat rahat görüşürs nettesositosositonebilim işe gittigin zamanlar daha çok görüştügümüzükaydirigubbakcemile3davuk gibi yataysun anam az yat azkaydirigubbakcemile3

ay bana noldu bilmem burnum açıldı fazla oksijen uyku getirirmiş ya benim pikniğe felan gidincede hep uykum gelirdi:) simdide bol oksijene alışkın degil ya bunye paso uykum geliyo:) ama soz daha az uyuycam:))):asigim:

ay bana noldu bilmem burnum açıldı fazla oksijen uyku getirirmiş ya benim pikniğe felan gidincede hep uykum gelirdi:) simdide bol oksijene alışkın degil ya bunye paso uykum geliyo:) ama soz daha az uyuycam:))):asigim:

uyu kuzu uyu boşver hem zaman geçer daha çabuk iyleşirsinopuyorumnanaktanişe gidince ilk günler zorlancan gibikaydirigubbakcemile3

tuonela canım nasılsın morluklar şişlikler ne alemde

oskecim , (bu arada adas oldugumuzu soylemis miydim:)) iyi gibi canım mor goz farım asagılara dogru yayıldı golgeli oldu bide bole sarılıklar allıklar vs geldi:) yanaklarım alta dogru sisti bulldog kopekleri gibi oldum:KK70:

ay bide sorma sıkıntıdan hamaratlıgım tuttu..kalktım ne zamandır dokunmadıgım dolabıma gittim giymediklerimi attım duzelttim sıra simdi toka cekmecemde :)))sositososito

tuoenala sen ayın kaçında olmuştun ameliyatı bu arada ben de patladııım artık bandajlardan da kurtulmak istiyorum bebeğim evde sıkıntıdan patladı dışarı çıkmak istiyorum sende de başağrısı oluyormu

oske bu arada senin saçlar süper olmuş yeni burun yeni saç kim tutar artık seni :))

tuanela aynen bende fırsattan istifade dolap düzeltmiştim:))1 hafta olmadı dimi henüz 1 haftaya bişey kalmıyo :))

tuoenala sen ayın kaçında olmuştun ameliyatı bu arada ben de patladııım artık bandajlardan da kurtulmak istiyorum bebeğim evde sıkıntıdan patladı dışarı çıkmak istiyorum sende de başağrısı oluyormu

bastan ben 3 gun once ameliyat oldum ayın 12 sinde:) bas agrım olmadı ama bogaz agrım var:)) ılık biseyler içmeye calisiyorum artık iyi geliyor:) sen ne zaman olmustun?

tuanela aynen bende fırsattan istifade dolap düzeltmiştim:))1 hafta olmadı dimi henüz 1 haftaya bişey kalmıyo :))

kıs insan fırsat bu fırsat diyip dolaplara cekmecelere saldırıyor:) olmadı 1 haftam henuz 3 gunluk, heyecanla bekliyorum 1 haftamı doldurmayı:):1ninca:

kolay gelsin sana canım ama şu bir gerçek sadullah beyin ali hafif çok sarsmıyo başkalrına oranla 1 hafatada bişeyin kalmıyo:)))

benimde 9.günüm bugün ama bana sanki en zoru bu bekleme aşaması geldi bandajlar bir yandan sanki burunda genleşip duruyo geceleri daha net hafiften ağrı hissediyo gibiyim birde başağrısı var arada ameliyat sonrası çok iyiydim aslında beni beklemek kastı

kolay gelsin sana canım ama şu bir gerçek sadullah beyin ali hafif çok sarsmıyo başkalrına oranla 1 hafatada bişeyin kalmıyo:)))

ay canım insallah dedigin gibi olur bir haftada birseyim kalmaz:) yalnız su an ki sorunum ne biliyor musun sol gozum segiriyor:)))boshayallersmile

X