12.04.2010 ameliyatım:)

benimde 9.günüm bugün ama bana sanki en zoru bu bekleme aşaması geldi bandajlar bir yandan sanki burunda genleşip duruyo geceleri daha net hafiften ağrı hissediyo gibiyim birde başağrısı var arada ameliyat sonrası çok iyiydim aslında beni beklemek kastı

beklemektende bıkmıs olabilirsin canım bende bir an once alcılar cıksa diye bekliyorum:KK43: insan bekledikçe daha mı hasta hissediyor nedir:)) bu arada sen kime ameliyat olmustun?

kıslar benim ameliyat olalı 18 gün oldu son 4-5 gündür nezle gbiyim ondanmıdır bilmem başım da çok ağrıyo bide sağ delik acımaya basladı heralde enfeksiyon kaptı doktorda antibiyotik verdi tekrar

kıslar benim ameliyat olalı 18 gün oldu son 4-5 gündür nezle gbiyim ondanmıdır bilmem başım da çok ağrıyo bide sağ delik acımaya basladı heralde enfeksiyon kaptı doktorda antibiyotik verdi tekrar

ay gecmis olsun canım ya:KK43: du asamada nezle olmak kotu ama eminim hemen atlatacaksın:) hem antibiyotikte almıssın cabucak gecer uzulme sakın:)

amannn geçmiş olsun dikkat et. inşallah çabuk toparlanırsın.

esraberen geçmiş olsun bence dr.a sor ama ben mutlaka nezle de hep tylolhot içerim beni o iyi ediyo tavsiye ederim.

Bana aferin vermişti Sadullah bey canım, nezlem için.

datlum iyiym napiim çalışıyorum işte
süprizzzzz
yeni fotolarını 4 gözle bekliyoruz

tuonelacım datlum neyapıyon bakim yine erken yattı demi akşam:):):):):):):):)ekle ekle resim bakalımmmmmmmmmm:):):)

tuonela CANIIIIMMMMMMMMM NASIL OLDUUUNNNNNNNN

kıs bu kesin dışarı çıktı dün diyodu çıkcam diyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekaydirigubbakcemile3tuonela az gez anammm mileti korkutma alçılı burun şiş surat ve mor gözlerlekaydirigubbakcemile3bende çıkıyodum bandajlıyken herkes bi acıyarak bakıyodu vah garibime gibisiylekaydirigubbakcemile3

Burnun kanaması durmuştur sanıyorumki bazı burunlar ameliyattan sonra 1 2 hafta kanayabiliyomuş.Korkma benim ilk gün biraz kanamıştı sonra durdu.

tuonelacım datlum neyapıyon bakim yine erken yattı demi akşam:):):):):):):):)ekle ekle resim bakalımmmmmmmmmm:):):)

nemim aksam saat 9 da yattım :KK70: sabah 9 da kalktım 12 saat aralıksız:)) uyudum:)):emir_bebek: hatta kahvaltıdan sonra bir posta daha uyudum halim vahim:) ok gidip resim cekicem ama bu halimin nesini cekiyorum bilmem:)) ha bide dayanamadım sacımı yıkadı annem bici bici yaptım:KK70:hihoyyyt

neyse zoru atlattın sayılır bide tamponlar alındımı bişey kalmadı sonra ayna karşısına geçer sürekli bakarsın neresi yamuk neresi güzel diye :))))))tuanellaaaaaaa

X