Bebek İkinci El 12-18 ay erkek mont,eşofman

İdil baby takım çok güzel gerçekten bende de 1-3 ayı vardı, hediye geldi yaz çocuğu olduğu iöşn oğlum hiç giydiremedim, almak isteyen arkadaşlar gönül rahatlığı ile alabilir, içi penye hem pantalonun hem yeleğin rengi de çok tatlı 😊 hayırlı satışlar bu arada

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İdil baby takım çok güzel gerçekten bende de 1-3 ayı vardı, hediye geldi yaz çocuğu olduğu iöşn oğlum hiç giydiremedim, almak isteyen arkadaşlar gönül rahatlığı ile alabilir, içi penye hem pantalonun hem yeleğin rengi de çok tatlı 😊 hayırlı satışlar bu arada

teşekkür ederim o takımı bende çok beğenerek almıştım çok kullanışlı ama kış sonu olduğu için pek giyemedik

Aynen bide kayınvalidem almış onu yabancı alsa anlarım da! Mayıs sonu egede doğan bebeğe kadife bi takımla o takımı almış 1-3 ay, çocuğu haşlamayı düşünüyodu sanırım alırken, ikisi de öyle kaldı tabi! Şimdi annemin evinde yoksa bendr satıcam onları mis gibi kaliteli çok güzel takımlar çünkü

chicco takım 50 tl olan en son oluru nedir ????

Son düzenleme:
teşekkür ederim o takımı bende çok beğenerek almıştım çok kullanışlı ama kış sonu olduğu için pek giyemedik

Cnm iki kolunu bu şekilde ve yakasından tişört bitim kısmına kadar ölçü verebilirsin.
Demin anlatamadım.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1404315252517.jpg
    $1404315252517.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 73
  • $1404315273244.jpg
    $1404315273244.jpg
    19 KB · Görüntüleme: 73
bedenler tutamadı.yeni bişeyler olursa, takip ediyorum sizi:)

Chicco kışlık açık mavi thermal mont etiket 12 ay ama 18 aya kadar giyilebilir,temiz,az giyildi,fiyatı 35 tl
Zeyland minimio mevsimlik mont lacivert çok kullanışlı,az giyildi 18 ay fiyatı 35 tl
Zeyland minimio mevsimlik mont krem çok kullanışlı,az giyildi,18 ay fiyatı 35 tl
Chicco lacivert ısıyı terletmeden koruyan mont 12 ay ama 18 aya kadar giyilebilir,temiz az giyildi,fiyatı 35 tl

Selam cnm.ozel mesaj kutun dolu sanirim.parani yatirdim haberin olsun.

Zeyland krem mevsimlik mont,lacivert polo kazak satılmıştır:KK9::KK9:alan arkadaşım oğlusuna iyi günlerde giydirsin:KK54:kalan diğer ürünler satistadir.

Kalanları güncellesen çok karıştı şimdi :) vakit ayırabilirsen sevinirim

Kalanları güncellesen çok karıştı şimdi :) vakit ayırabilirsen sevinirim

Canım,kalan ürünleri yazayım resimlerine ilk sayfadan bakabilirsen tatilde olduğum için resim koyamıyorum chicco lacivert mont,zeyland mevsimlik lacivert mont,chicco lacivert eşofman biri ayrıldı aynısından bir tane daha var,idil baby açık mavi kadife takim,chicco kadife pantolon,salopetli kadife takim.

X