13. Takım birlikte zayıflamaya devam ediyor

Merhaba kızlar, bu aralar pek uğrayan yok, bildirim gününde bile..gerçi ben de geçen cuma bildirim yapmamışım😔

Geçen hafta 75.3
Bugün: 75.0

Fark -300 Gr..
Azıcık azıcık gidiyor yaa, oooff..
Nerde eski günleeer..

Selam kızlar geçen hafta 70.8 bu hafta 70.7 ama neden diye sorun 😅 dün 2 koca kase kısır 1 kase de erişte makarnası yersem sonuç gayet normal tabi 😃
Ben dünün perşembe olduğunu unutmuşum tartı günü öncesi böyle yapmamalıydım
Afiyet olsun canım, kısır olurda yenmez mi..hele erişteee😋

Ben kısırı az zeytinyağlı ve bol salatalı yapıyorum. Çok yesem bile vicdanım rahat oluyor bu yüzden..

Selam kızlar geçen hafta bildirim yaptığımı sanıyordum meğer yapmamışım 🙄

Gecen hafta +1 kg almıştım 72.2 idim
Bu hafta 71.1 oldum . 3 gündür tekrar aralıklı oruca başladım
Hadi gelin nerelerdesiniz

Merhaba canım, buralar baya sakinledi..😔
Ben de ancak haftada bir kilo bildirimi yapabiliyorum yoğunluktan... Cuma misafirim vardı, tartılmayı unutmuşum, bugün tartıldım..

Geçen hafta 75,0
Bugün 74.7
Fark : -300 Gr.. buna şükür..

Bu arada seninle vücut kitle endeksimiz, noktası virgilüne kadar aynı olmuş..😃

Yeşil alana bir ulaşabilsek...🥳

Cuma zayıflama yarışmaları sona erdiği için kalan fazla kilolarımıza burada veda edeceğiz.

13.TAKIM KURALLARI:

* Her yeni üyenin listeye alınması için en az 2 cuma deneme süresi vardır. Bu süre içerisinde paylaşımları dikkate alınacaktır ve paylaşımı yetersiz üyeler listeye alınmayacaktır. Gerekirse bu süre uzayacaktır.

*Takım üyeleri , takıma girdiği gün itibarıyla her gün düzenli olarak menü paylaşımında bulunmalı , menü bildirimi akşam saatlerinde tüm günü içerecek şekilde ve saat belirtilerek olmalıdır .

*Tüm arkadaşlar birbirlerinin menülerine yorum yapmalı, eleştiriler kırıcı rencide edici olmamalıdır.(yalnızca kendi menümüzü yazıp çıkmamalıyız yoksa takım ruhu oluşmamış demektir)

* Takımın motivasyonu için günlük en az 5 mesaj kesinlikle yazılacaktır(en az)

Az katılım yapan üyeler önce uyarılacaktır (sarı kart)

aynı durum 2.kez olursa uyarıya rağmen üye diskalifiye edilecektir.

*Listede olan olmayan herkes takımdadır takımın başarısından sorumludur. Kaptan ve yardımcıları tarafından belirlenen görevleri yapmaları gerekmektedir.

* Her üye kendi kilo bildirimini cuma günü en geç 11:30 a kadar paylaşmakla yükümlüdür.

*Pazartesi kontrol tartı günümüzdür. Kilo bildirimi zorunludur.

* 3 hafta arka arkaya kilo veremeyen takımdan çıkarılır...[genel kural.)

*Mazeretsiz olarak tartı günü 2 kere bildirim yapmayan üye diskalifiye edilecektir.

*Mazereti olan üye izne ayrılabilir. İzin süresi en az 2 haftadır. izne ayrılan üye izinden döndüğünde kilo almamış olmalıdır. Kilo alarak izinden dönmüş ise izne ayrıldığı kilosuna gelene dek listeye alınmayacaktır. Ayrıca yılda yalnızca 2 kez izin alma hakkı vardır. Yeni üyeler listeye girdikten sonra 2 ay izin alamazlar.

13. TAKIM KATILIM FORMU

Kullanıcı Adı :
İsim :
Mesleginiz:
Yaşınız :
Medeni Durumunuz :
Çocuk Sayısı :
Yaşadığınız şehir:
Boyunuz :
Kilonuz:
Hedef kilonuz :
Kilo alma hikayeniz :
Kilo vermeyi neden istiyorsunuz ? :
Daha önce Cuma Zayıflama Yarışmasına katıldınız mı? :
Takım kurallarını okudum ve kurallara uymayı kabul ediyorum.

Menü yazarken dikkat edilecek hususlar:

1- Öğünler ara ve ana olarak farketmeksizin mutlaka saatleriyle birlikte yazılacak

2- Öğünlerde yenilen bütün yiyecekler ve içecekler ölçüleriyle belirtilecek. Mesela 2 yemek kaşığı yoğurt, 1 servis kaşığı patlıcan yemeği, 1 kepçe domates çorbası gibi. Ya da bir kibrit kutusu büyüklüğünde peynir tarzında.

3- Öğünlerde yenilen yiyeceklerin eğer birden fazla cinsi varsa, cins mutlaka belirtilecek. Beyaz ekmek, tam buğday ekmeği, çavdar ekmeği, bulgur pilavı, pirinç pilavı gibi...

4- Günlük içilen su miktarı mutlaka menüye eklenecek.

5- Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri toplu spor günümüz. Haftanın bu üç günü herkes 30 dk spor yapacak.
LAydLiNe LAydLiNe kaptan ben diğer programda izne ayrılmıştım hamilelik sebebiyle formu baştan doldurayım mı nasıl yapalım?

Çok çok uzun bir aradan sonra tekrardan kürkçü dükkanına dönmeye karar verdim. Eski iradem yok artık ve kendimi motive etmekte zorlanıyorum. Aklıma en son çare burası geldi. Bugün berbat ötesi beslendim yine. Yarın diyetisyen randevum var ve ben ona rağmen bugün tıka basa yedim. Kendimle yüzleşmek için bugünün menüsünü şuraya bırakayım.

Kahvaltı (09:00)
2 tane boyoz

Ara (10:30)
2 tane parmak tatlısı

15:30
5 yk yulaf
1 su bardağı süt
2 tatlı kaşığı bal
1 tatlı kaşığı kakao
2 tane küçük yerli muz

Akşam (20:30)
1 porsiyon ciğer şiş (10 şiş vardı)
Lavaş ve diğer mezeler
1 bardak ayran

21:00
1 tane waffle

Şimdi şekersiz ve sütsüz bir kahve içiyorum. Yediklerimden pişmanım. Suyu ne kadar içtim bilmiyorum ama adım sayım 12498

Selam kendim :KK70::KK70::KK70:
En son aylar önce yazmışım ve benden sonra kimse gelmemiş :KK57::KK57:
Umarım herkes ideal kilosuna ulaşmıştır. Ben yaklaşık bir yıldır bir ileri iki geri yerimde sayıyorum. Kilo veremesem de hiç pes etmedim. Veee biliyorum ki bir gün yeniden ideal kiloma ulaşacağım. O bir günün bir an önce gelebilmesi için de yeniden sahalara dönüş yaptım. Hoş geldim :KK68::KK68:

Bu sabah ki kilom 73.5

Umarım herkes ideal kilosuna ulaşmıştır. Ben yaklaşık bir yıldır bir ileri iki geri yerimde sayıyorum. Kilo veremesem de hiç pes etmedim. Veee biliyorum ki bir gün yeniden ideal kiloma ulaşacağım. O bir günün bir an önce gelebilmesi için de yeniden sahalara dönüş yaptım. Hoş geldim :KK68::KK68:

Bu sabah ki kilom 73.5
Benden de gelsin bi hoşgeldin

Bu sabah ki kilom 73.5
Hosgeldin canim.bende yeniden diyete başladım malesef 76 ya kadar çıkınca artık dur dedim.suan 68.30 kilom...ins.bikac aya tekrar 55 leke ineceğimi hedefliyorum.suan kararlıyım sıkı bir diyete ve spora başladım nasipse

Hosgeldin canim.bende yeniden diyete başladım malesef 76 ya kadar çıkınca artık dur dedim.suan 68.30 kilom...ins.bikac aya tekrar 55 leke ineceğimi hedefliyorum.suan kararlıyım sıkı bir diyete ve spora başladım nasipse
Sen de hoş geldin o zaman :KK68: Maalesef artık öğrendik ki hayatımız boyunca bu diyet işi hep bizimle olacak. O zaman ilk olarak hedefimize ulaşıp sonra hep o hedefte kalmaya çalışmamız gerekecek. İpin ucu kaçınca toparlamak çok zor oluyor.

Cuma günü diyetisyen randevum vardı. Toplamda 1 kg eksilmişim ve bunun 1.1 kilosu ise yağdan gitmiş. Bu sabah da tartıda 72.7 kiloyu gördüm. Eğer bu haftayı böyle güzel devam edersem güzel bir sonuçla kapatacağım. İlk hedefim 6 lı rakamlara yeniden dönebilmek. Çünkü yaklaşık 1 yıldır hep 7 li rakamlardayım. Bu kez geri dönmemek üzere gidecekler :KK71::KK71::KK71:

Cuma günü diyetisyen randevum vardı. Toplamda 1 kg eksilmişim ve bunun 1.1 kilosu ise yağdan gitmiş. Bu sabah da tartıda 72.7 kiloyu gördüm. Eğer bu haftayı böyle güzel devam edersem güzel bir sonuçla kapatacağım. İlk hedefim 6 lı rakamlara yeniden dönebilmek. Çünkü yaklaşık 1 yıldır hep 7 li rakamlardayım. Bu kez geri dönmemek üzere gidecekler :KK71::KK71::KK71:
Senin boy avantajın var gostermiyosun

Helloo bende eyselg bu hesabın şifresini unuttum 65-66 kg ile sahalardayim. Hamilelik dışında 9 yıldır gelmedim bu kiloya :KK43:
Hoş geldin canım. Fazla kilolarımız olmasa zaten kimse uğrayamayacak buraya :KK70: :KK70: Dert etme bence hallederiz biz bütün fazlalıkları :KK76::KK76:

X