Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Takımların hepsi mi kapanıyor kızlar ben de 20 gün sonra gelmeyi planlıyordum☹☹
Merhaba canım benim
Bende uzun zamandır giremedim yine aynı kilolardayız seninle
Ben özel bir spor hocasıyla devam etmeye karar verdim yaşam koçu diyelim benimle birlikte evde ve dışarıda spor yapacağız haftada 3 gün ve alışverişimden beslenme programıma kadar ilgilenecek amaç kilo vermek olsada vücudumu da şekillendirmek istiyorum. Sana ve devam eden bütün arkadaşlara başarılar diliyorum. Sende erteleme benimde ertelemem gereken bir sürü sebebim varken dandun başladım ilk dersimiz yarın başlıyor

Akrrep arkadaşımız nerelerde bizimde topiğimize yazıyordu kendisi merak ettim hasta mı olmuş bilgi verirseniz çok sevinirim

Evet canım rahatsızlandı. En son konuştuğumuzda iyi olduğunu söylemişti. Bir süre sonra sağlıklı bir şekilde aramıza dönecek inşallah. Gördüğü zaman da yazar zaten.

22 gün önce doğum yaptım bende. Katilsam mi acaba

Henüz çok erken aslında ama sağlıklı beslenmenin erkeni olmaz. Kaliteli bir süt için de sağlıklı beslenmek gerekiyor zaten. Bence sende katılabilirsin aramıza.

Bişey sorabilir miyim kuduz aşısının tüm dozlarını oldunuzmu acaba benide kedi ısırdı birinci dozu oldum

Gerçekten çok istekliyim inşallah devam eder. Kendime destek arıyorum hep onuda bulduğuma inanıyorum inşallah. Yeterki beni uyarın kızın saydırın ama karışın yeterki.
Ayy inanamıyorum bu mesajının üzerinden tam 1 yıl geçmiş ve ben yine dipteyim sondayım depresyondayım. Tek çare sizi buldum yine ve artık gerçekten vermem lazım çok fena durumdayım!!!! Nolur yardım edin takıma girebilecek miyim

LAydLiNe kaptan bu kaçak dönüş yaptı ama giriş şartlarında izne ayrıldığı kilo diyor benim öyle listeye girmem zaman alır yalnız hamilelik sebebiyle ayrılmıştım. Bebişi 17 aylık yaptım geldim bol kilo ile. Bi yerden zayıflama sürecine başlamam lazım beni listeye al gözünü seveyim

Merhaba kızlar grup aktif değil mi bende dahil olmak istiyorum ama pazardan beri yazışmamışsınız menülerinizi nereye yazıyorsunuz

Eskiden buralardaymışım. motivasyonum "sıfır"
Var mı bana el verecek biri? ...düştüğüm yerden kaldıracak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…