Gebeliğe Hazırlık 13’nde ÇATLATMA İĞNESİ OLANLAR?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabret arkadasım suan da negatif olması normal 15. 16. Günde kanda baktır o zaman pozitifse cıkar canım benim umutsuzluk yokk😃
15-16 gün adet olmak gerek zaten dediğin gibi sanırım adeti beklemem gerek biraz acele etmişim ama umut heyecan işte 😄

Canım daha cok erken bu kadar kısa sürede gebelik olsa da cıkmaz ki lütfen moralini bozma sabret gününde yap 🙏🏼 Güzel enerji yolluyoruz evrene ümitsizlik, moral bozukluğu, olumsuzluk yok bunları atın kafanızdan.
Çok doğru rabbim ol der olur sabır

Çok doğru rabbim ol der olur sabır
Kesinlikle öyle unutmayalım ki çoçuklarımızın doğacağı tarih çok önceden belli🥰 neden strese girelim ki onlar geleceği zamanı bilir biz elimizden geleni yapıyoruz en nihayetinde gerisi rabbim bileceği iş.

Merhaba kızlar günaydın .
Dün iğnemin 15 günüydü kan verdim 0,285 çıktı
Adetime 5 gün var .böyle negatif olup sonra pozitife dönen var mı aranızda acaba

Yeni üye oldum hepinize selam :) Hepinizin hayırlı haberlerini bekliyorum:) ilk çatlatma iğnesi deneyiyim olucak benimde önümüzdeki haftalarda. Bugün klomen e başlıyorum. Eşim salı günü sperm testi olacak. Duruma göre daha farklı bir yol çizilecek. Bakalım heyecanlı bir bekleyiş

Yeni üye oldum hepinize selam :) Hepinizin hayırlı haberlerini bekliyorum:) ilk çatlatma iğnesi deneyiyim olucak benimde önümüzdeki haftalarda. Bugün klomen e başlıyorum. Eşim salı günü sperm testi olacak. Duruma göre daha farklı bir yol çizilecek. Bakalım heyecanlı bir bekleyiş
Selam canım benim klomende başarı ykalayamazsan doktorundan femara iste kuzum genelde klomene cevap vermeyenler femaraya cevap veriyor. İnşallah hiçbirine gerek kalmazda tez zaman da hepbirlikte kucaklarımıza alırız yavrularımızı🙏🏼

Belirti var mı sizde ☺ Birde iğnenin etkisi kaç gün sonra geçiyor du?
Sanırım 12 güne falan kanda tam olarak gidiyor hcg hormonu ya benim alt karın bölgem ağrıyor bazende vajinaya doğru vuruyor. İğnenin etkisi sanırım benim bugün 4. Günüm bakalım ne kadar devam edicek sende belirti var mı😃?

X