Gebeliğe Hazırlık 13’nde ÇATLATMA İĞNESİ OLANLAR?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya bende süt kesiği gibi akıntı var bugün 5. Günüm sizde de aynı şeyi yaşayan var mı?

Şuan benimde öyle ama benim 4. Günüm iğneden sanırım
Selam kızlar ben de 13ünde çatlatma vurdum. 15inde aşılama oldum. Sabah kalktığımda koyulaşmış akıntı heliyor. Doktor bana progestam da yazdı fitil olarak kullanıyorum o yüzden de olabilir diye düşünmüştüm ama sizde de varmış

Selam kızlar ben de 13ünde çatlatma vurdum. 15inde aşılama oldum. Sabah kalktığımda koyulaşmış akıntı heliyor. Doktor bana progestam da yazdı fitil olarak kullanıyorum o yüzden de olabilir diye düşünmüştüm ama sizde de varmış
Selam canım bende anlamadım iğne yapıyor sanırım.

Gün gün yapıyorum bakalım ne zaman sıfırlanıcak hcg hormonu😃

Eklentiler

• DFF81B9C-7189-428E-9A74-3BC8C33B0FA2.jpeg
    DFF81B9C-7189-428E-9A74-3BC8C33B0FA2.jpeg
    161,7 KB · Görüntüleme: 131
Arkadaslar 13’nde çatlatma iğnesi olanlar gelin hepbirlikte bekleyelim bu heycanlı bekleyişi çok heycanlayım belirtilerimizi paylaşalım birbirimize motive olalım😍 benim bat 26 ekim.
Bende 12 sinde oldum 🙈 hadi inşallah ya bugün yaptım silik çıktı biraz iğneden mi acaba 🙈

Vallahi sen süpersin😄benim de aynısı aklıma gelmişt ama elimde o kadar test yok. Yalnız iğnenin 3.günü ben de test yaptım sırf şu pozitfi bi gün yüzüyle görmek için😄😄
Netten strip test al kuzum cok uyguna geliyor 100’lü falan. Ben bide bu testleri bir kaç ay inceden almıştım gebelik varsa göreyim diye tipide biraz tuhaf kesin bozuk bunlar diyordum bozuk olan benmişim ahahaha çatlatma iğnesi olunca deneyeyim dedim cokta güzel çalışıyor yani😃 keşke yapabilsen 14 gün sonra çift çizgi görünce şüpheye düşmezsin en azından

21 ekim canm az kaldı
Ben varya telefonda deli gibi araştırıyorum bebiş öyle hemen gözükmüyor ki bize 14 gün sonra kaste gebelik testi yapın demiyorlar ki kan testi yapın diyor doktorlar idrarda hemen gözükmüyor bence 21’nde kan testi yaptır arkadasım.

Ben varya telefonda deli gibi araştırıyorum bebiş öyle hemen gözükmüyor ki bize 14 gün sonra kaste gebelik testi yapın demiyorlar ki kan testi yapın diyor doktorlar idrarda hemen gözükmüyor bence 21’nde kan testi yaptır arkadasım.
Canım ben geçen ay 19. Günü gördüm bu gün 14. Gün bekliycem adetimin geçmesini

Kızlar iğnenin etkisi bende nerdeyse geçti 7. Günün çizgisi zar zor telefonun flaşıyla gözüküyor.

Eklentiler

• EAA3E79D-8A64-40F0-8EF7-D60FEBF01CF9.jpeg
    EAA3E79D-8A64-40F0-8EF7-D60FEBF01CF9.jpeg
    190 KB · Görüntüleme: 115
X