Doğuma Hazırlık 17 haftalik pipisinin resmini verdiler 34 haftalik kiz dediler :D

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
valla kızlar bende işkillendim bak.çünkü sırtı dönük cinsiyetini göstermiyo.dr lar kızolabilir diyo.ama kesin bişey yok bende 5 ayı bitiriyorum ben neyapıyım.:uhm:bilemedim pembe mi alıyım mavimifisfisfisfisfisfis.yavaş yavaş insan bişeyler almak istiyo.yelek falan....:CüvCüv:

bence bekle canim kesinlesmeden bisey alma masraf yapmis biri olarak sana tavsiyemm

bunun neresi pipi anlamadım.dümdüz ortasında çıkıntı bu kız
canım burda bile çok belli..burdan açıklamasını yaparım ama ayıp olur..

bariz kız organı içi yeni oluşuyo..

canim iki doktor birden % 100 erkek dedi hemde 4d de iste .. onlar oyle dedikten sonra ben ne diyebilirimki hic kizim olmadindan bilemiyomda nasil olur ? :))

zaten dogum yapayim goturecem bebegimi....diyecem hani resimdeki pipi nerede ? birde ozel yer yani bana bu resmi veren cinsiyet icin ozel girdim okadar para verdim...

Doktorlar bu kadar kendinden emin söyleyince haliyle şüphe duymuyor insan inanıyor.Napalım sağlıklı hayırlı olsunlar önce sağlıcakla doğsunlar Allahın izniyle.Sonra büyüyünce anlatırız çocuklarımıza sana şunu demişlerdide doktor sen onları yanılttın diye.Rabbim herkesin gönlüne göre versin inş.

evet emin soyleyip % 100 diyolar bide ya emin degilsen soyleme yada benziyo de demi evet cidden ani oluyo anlatacagimiz :) dedigin gibi rabbim herkezin gonlune gore versinnn
kucaginida bos koymasin insallahhh

2009aralıkta hamile kalan anne adayları yokmu varsa lütfen cvp yazın varsa anne adayları cinsiyetini öğrendinizmi?

Bende 3 ayrı doktora göründüm. ılki erkeğe benziyo demişti, sonraki ay kıza benziyo dedi. 4.ayda başka bi doktor kıza benziyo dedi. 5.ayda yine başka bir doktora göründüm, normal ultrasonda o da kıza benziyor dedi ama hemen sonra beni başka bir odada doppler ultrasona alıp orda baktı ve kesin kız dedi. 5 aylık huzursuzluğum ve karmaşıklığım sona erdi nihayet. Şimdi yazdıklarınızı okuyunca minicikte olsa bir acaba yok değil hani. Benim kıyafet alma derdim yok çok şükür Diğer kızımın bütün gisilerini saklamıştım zaten. Herşeyi olduğu gibi duruyor. opuyorumnanaktan

Banada resimden kiz gibi geldi, internette bakarsaniz kiz erkek ultrason fotograflarina farki gorursunuz. zaten erken donemde her iki genital organda birbirine benziyor, en iyisi beklemek, 20.haftada ogrenmek cunku her iki cinsiyetinkide gercek halini almis oluyor. Erkeklerin birde alttaki cikintilari gorunuyor.
Asagida ekledigim linkte cinsiyetin olusumunu gosteriyor, ingilizce ama video oldugu icin ingilizce bilmeyenlerde anlayabilir. Videoda once kiz gelisimini gosteriyor.

Inside pregnancy: Girl or boy? | BabyCenter

allahım banada böyle bir mucize yaşat lütfen:).....buğun ögrendim 2. oglum geliyormuş oysa rüyalarımda hep kız bebek görüyordum...pipisinin bile resmini verdiler 16. haftamdayım bunları okuyunca darısı bana dedim inşallah doktorum yanılmıştır .....

merhaba

bende klübe bugün üye oldum ve 2009 Aralık ayında hamile kaldım. Cinsiyetini sormuşsunuz, evet öğrendim, 12. haftada erkeğe benziyor dedi ve 16. haftanın sonunda kesin erkek dedi...

2009aralıkta hamile kalan anne adayları yokmu varsa lütfen cvp yazın varsa anne adayları cinsiyetini öğrendinizmi?

merhaba

bende klübe bugün üye oldum ve 2009 Aralık ayında hamile kaldım. Cinsiyetini sormuşsunuz, evet öğrendim, 12. haftada erkeğe benziyor dedi ve 16. haftanın sonunda kesin erkek dedi... :1rolleyes:

banada 15.-16. haftada kiza benziyor dedi, 21 haftada cinsiyetini söylemişmiydik dedi evet kız demiştiniz dedim sonrada bir şey demedi. bende sormadım sadece 15. haftada % 70 kız dedi, büyük ihtimal değişmez demişti... şimdi okuyunca bi garip oldum bende bir süprizle karşılaşırmıyım die ama doktrorun tecrübesi önemli çok önemli sanırım.

banada 17 haftalıkta erkek dedi dr. pipiyide gösterdi.şimdi ultrason çıkıntılarını karşılaştırdım sanki benim bebişte pipi daha yukarda duruyo eğimli değil.zaten kızda erkekte genital organ aynı çıkıntılı oluyomuş çıkıntı kızda daha eğimli erkekte daha dik oluyormuş dr.söyledi hayırlısı artık şansımıza sağlıklı hayırlı evlatlar olsunlar inşallah.

ben 16 haftalık hamileyim 14. haftada gitmiştim doktor erkek gibi dedi tam bişey söylemedi tabi eşim çok sevindi ama benim içmde bi his hala kızın olacak diyo hayırlısı gerçi 6 gün sonra tekrar gidecem belki bişy söyler 16. haftada gel dedi ben garanti olsun diye bi hafta daha bekleyip 17. haftada gidicem bakalım ne olacak boshayallersmile

bizim gelinimize cinsiyetini gostermiyor dedi hep erkek olabilir dedi hic bir zamanda donmedi gostermedi ama 7aylıkken kız dedi sonuc mavis gozlü kızımız oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…