Bebek İkinci El 17 numara kız ayakkabı arıyorum

fzebru

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2013
695
23
34
Arkadaşlar kızım 9 ayını bitirdi ama ayakları hala minicik :KK43: inanmıcaksınız belki ama hala 0 numara patik giyiyo. Burdan aldığım hiçbir ayakkabı kızıma hala olamıyo maalesef.. Bi şansımı deniim dedim. Elinde 17 numara ayakkabı olan varsa almak istiyorum. Patik istemiyorum. Bildiğimiz dışarı ayakkabısı. Bilekten bağlama şeklinde sanırım daha rahat oluyor. Bağcıklıda olur cırtcırtlıda.. Önemli olan 17 numara olması..

Arkadaşlar kızım 9 ayını bitirdi ama ayakları hala minicik :KK43: inanmıcaksınız belki ama hala 0 numara patik giyiyo. Burdan aldığım hiçbir ayakkabı kızıma hala olamıyo maalesef.. Bi şansımı deniim dedim. Elinde 17 numara ayakkabı olan varsa almak istiyorum. Patik istemiyorum. Bildiğimiz dışarı ayakkabısı. Bilekten bağlama şeklinde sanırım daha rahat oluyor. Bağcıklıda olur cırtcırtlıda.. Önemli olan 17 numara olması..

$IMG_1379.jpg

18 numara ama kalıbı dar. emin olmak isterseniz tabanını ölçebilirim.

Benim kiziminda minicik :) 18 yaziyor ama kalibi kucuk numara gercek deri ilk adim ayakkabisi bunu almistim hem hafif hem yumusak .birde delikli tam yaza spor olur :sly: bu tarzi dusunurseniz yardimci olabilirim.e_bebekten alinmistir.deforme yirtik hicbirsey yok.

your_app_name uygulamasi ile HTC cihazindan gonderilmistir.

Eklentiler

• $1397937282085.jpg
    $1397937282085.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 70
Benim kiziminda minicik :) 18 yaziyor ama kalibi kucuk numara gercek deri ilk adim ayakkabisi bunu almistim hem hafif hem yumusak .birde delikli tam yaza spor olur :sly: bu tarzi dusunurseniz yardimci olabilirim.e_bebekten alinmistir.deforme yirtik hicbirsey yok.

Normal yani bu durum dimi? Doktora götürdüm dün o bile şaşırdı. Hemşireside minicik ayaklara bak dedi..dikkat çekiyo yani.. Bikaç ay daha bekle olmazsa bi ortopediye göster dedi :KK43:( bu arada koyu renk istemiyorum. Çok teşekkürler ilginize,.

Son düzenleme:
Sizin hic cewrenizde yokmu ? Misal benim annemin ayaklari 36 , ama benim 39 :) kimi cocuk 1 yasinda 21giyer kimisi 18.kilo gibi dusunun.kesinlikle sorub edilecwk birsey oldugunu dusunmuyorum.zaten her ay ozel doktorumuz kontrol ediyor bir aksilik olsa mutlaka belirtirti..ayaginin ustu etli oldugu icin bu tarz aldim ben ustu aciklar sıkıyor et firliyor ustten :))) etliyse dikkat edin bence malum ilk ayakkabi alirken cok incelemistik

Canim bende kırmızı mothercare 18 numara ayakkabı var tertemiz istersen özelden mail adresini verirsen resim yollarım bu arada klasik değil cok rahattir

Arkadaşlar herkese teşekkürler.. Ayakkabımızı bulduk.. Herkese iyi satışlar..

X