18.000 defa “Ya Semi” esması

Kızlar hepiniz için okudum rabbim hepimizin dualarını kabul etsin. Grubumu takip edemedim son zamanlarda hakkınızı helal edin. Sorunlarım var bu ara moralim çok bozuk olduğu için birde kk ne girecek vakit bulamadm girdiğim zamanda okuyup çıktm genelde. Nana arkadaşm sağolsun benim yerime grupla ilgilendi N Nana teşekkür ederim canım

Kızlar hepiniz için okudum rabbim hepimizin dualarını kabul etsin. Grubumu takip edemedim son zamanlarda hakkınızı helal edin. Sorunlarım var bu ara moralim çok bozuk olduğu için birde kk ne girecek vakit bulamadm girdiğim zamanda okuyup çıktm genelde. Nana arkadaşm sağolsun benim yerime grupla ilgilendi N Nana teşekkür ederim canım
İnşallah düzelir sorumların canım. 🤲🏻 N Nana cığım Allah razı olsun. 🤲🏻

Listemiz

1. MoonfacedMom MoonfacedMom

2. İpek

3. 5 528mucizemmm

4. Mrvyvz4832 Mrvyvz4832

5. Amarylliss Amarylliss

6. Mucizemm222 Mucizemm222

7. honeymilkkk honeymilkkk

8. merve merve

9. S Sabr-Sukur-Dua

10. S sibellcim

11. hersey_dua_ile hersey_dua_ile

12. Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir

13. humanbeings humanbeings

14. love_story love_story

15. Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben

16. Mintimint Mintimint

17. Mintimint Mintimint annesi

18. Sur-es Sur-es

19. N Nana

20. N Nana ablası

21. debriyajgazfren debriyajgazfren

22. -Adel- -Adel-

23. Umut_2019 Umut_2019

24. Luluuu94 Luluuu94

25. T Tugce3333

26. Kara_gozlum Kara_gozlum

27. B Bademmm388

28. bcgirl bcgirl

29. Birpdrci Birpdrci

30. Gulcan2904 Gulcan2904

31. K Kirazxyz

➡️32. Minnosella098 Minnosella098

Ismim Elif. Allahım sen elifin ve eşinin maddi manevi tüm hastalıklarına şafi ismin hurmetine şifa ver. Tez vakitte ayıpsız kusursuz sağ-salim kucaklarina alacağı hayırlı salih saliha evlat nasip et. Evlatlarına ulasmak için olan süreçlerini sen kolaylaştır zorlastirma maddi manevi tüm kapalı kapılarını yollarını aç. Yuvalarini ailelerini sağlıktan afiyetten huzurdan ayırma. Tez vakitte evlat sahibi olmak isteyen herkese içinde de onlara evlat sahibi olmayı nasip et.

➡️33. Feslegen Kokulu Nane Feslegen Kokulu Nane

Selamun aleykum kızlar. Benim adım reyhan. Öncelikle Rabbimden imanla yaşayıp imanla ölmeyi diliyorum. Bana ve esime evlatlarımızı senin rızana göre yetiştirebilmeyi nasip et. Rabbim sen beni bu öfke nobetlerimden kurtar. Öfkeden dolayı pişman olacağım şeyler yaptırma. Vücudumda bana ağırlık veren beni hasta eden kiloyu vermemi nasip eyle. Amin.
Rabbim hepimizin niyetlerini kabul etsin. Allah'a emanet olun.

Dua sahipleri 995

Okuyacak arkadaşlar 981

Not: Arkadaşlar listenin sonuna geldik, hakkınızı helal edin, benden yana hepinize helal olsun ❤

Listemiz

2. İpek

3. 5 528mucizemmm

4. Mrvyvz4832 Mrvyvz4832

5. Amarylliss Amarylliss

8. merve merve

9. S Sabr-Sukur-Dua

10. S sibellcim

16. Mintimint Mintimint

18. Sur-es Sur-es

19. N Nana

20. N Nana ablası

22. -Adel- -Adel-

23. Umut_2019 Umut_2019

24. Luluuu94 Luluuu94

25. T Tugce3333

27. B Bademmm388

28. bcgirl bcgirl

29. Birpdrci Birpdrci

31. K Kirazxyz

➡32. Minnosella098 Minnosella098

Ismim Elif. Allahım sen elifin ve eşinin maddi manevi tüm hastalıklarına şafi ismin hurmetine şifa ver. Tez vakitte ayıpsız kusursuz sağ-salim kucaklarina alacağı hayırlı salih saliha evlat nasip et. Evlatlarına ulasmak için olan süreçlerini sen kolaylaştır zorlastirma maddi manevi tüm kapalı kapılarını yollarını aç. Yuvalarini ailelerini sağlıktan afiyetten huzurdan ayırma. Tez vakitte evlat sahibi olmak isteyen herkese içinde de onlara evlat sahibi olmayı nasip et.

➡33. Feslegen Kokulu Nane Feslegen Kokulu Nane

Selamun aleykum kızlar. Benim adım reyhan. Öncelikle Rabbimden imanla yaşayıp imanla ölmeyi diliyorum. Bana ve esime evlatlarımızı senin rızana göre yetiştirebilmeyi nasip et. Rabbim sen beni bu öfke nobetlerimden kurtar. Öfkeden dolayı pişman olacağım şeyler yaptırma. Vücudumda bana ağırlık veren beni hasta eden kiloyu vermemi nasip eyle. Amin.

Dua sahipleri 995

Okuyacak arkadaşlar 981

Not: Arkadaşlar listenin sonuna geldik, hakkınızı helal edin, benden yana hepinize helal olsun ❤
Helal olsun canım ne demek, sen de bize hakkını helal et 🤗🤗🤗🤗

Listemiz

2. İpek

3. 5 528mucizemmm

4. Mrvyvz4832 Mrvyvz4832

5. Amarylliss Amarylliss

8. merve merve

9. S Sabr-Sukur-Dua

10. S sibellcim

16. Mintimint Mintimint

18. Sur-es Sur-es

19. N Nana

20. N Nana ablası

22. -Adel- -Adel-

23. Umut_2019 Umut_2019

24. Luluuu94 Luluuu94

25. T Tugce3333

27. B Bademmm388

28. bcgirl bcgirl

29. Birpdrci Birpdrci

31. K Kirazxyz

➡32. Minnosella098 Minnosella098

➡33. Feslegen Kokulu Nane Feslegen Kokulu Nane

Dua sahipleri 995

Okuyacak arkadaşlar 981

Elif ve Reyhan olarak için okudum Allah kabul etsin canlar

X