2.3. Haftada belirtilerileriniz nedir

bankchamsi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2021
3
3
27
Merhaba arkadaşlar daha çok taze hamileyim 19 şubatta 1.20 olan betahcg 26şubatta 81 oldu (sanırım iki veya üç haftalık ).Kasık ağrılarım arada baş dönmelerim var ama çok yeni olmasına rağmen normal mi ? Sizin belirtileriniz kaçıncı haftadan sonra başladı ? Ve hangi belirtiler oldu

Merhaba,
Ben de 38 beta hcg ile 3. Hafta dolmadan öğrendim ♥️
Göğüs hassasiyeti, karın ağrısı, şeffaf akıntı vardı. 10 Gün sonra kese göründü. Doktor adet sancısı gibi ağrın olabilir korkma dedi.

Baş dönmesi, halsizlik, uyku hali 5. Hafta gibi bulantı da 6. Haftada başladı.
Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah yavrunuzu ♥️

Merhaba,
Ben de 38 beta hcg ile 3. Hafta dolmadan öğrendim ♥️
Göğüs hassasiyeti, karın ağrısı, şeffaf akıntı vardı. 10 Gün sonra kese göründü. Doktor adet sancısı gibi ağrın olabilir korkma dedi.

Baş dönmesi, halsizlik, uyku hali 5. Hafta gibi bulantı da 6. Haftada başladı.
Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah yavrunuzu ♥️
Çok teşekkür ederim amin inşallah sağlıkla kavuşmak nasip olur 🙏🏻

Merhaba arkadaşlar daha çok taze hamileyim 19 şubatta 1.20 olan betahcg 26şubatta 81 oldu (sanırım iki veya üç haftalık ).Kasık ağrılarım arada baş dönmelerim var ama çok yeni olmasına rağmen normal mi ? Sizin belirtileriniz kaçıncı haftadan sonra başladı ? Ve hangi belirtiler oldu
Merhaba benim reglime daha 2 gün var dayanamadım kan testi yaptırdım betahcg 1.15 çıktı şimdi öğrendim hatta. Doktor dedi ki gebelik yok. Ama siz 1.20 de öğrendim demişsiniz kalbim pırpır etmeye başladı okuyunca bana bilgi verir misiniz süreç hakkında

Merhaba
Merhaba benim reglime daha 2 gün var dayanamadım kan testi yaptırdım betahcg 1.15 çıktı şimdi öğrendim hatta. Doktor dedi ki gebelik yok. Ama siz 1.20 de öğrendim demişsiniz kalbim pırpır etmeye başladı okuyunca bana bilgi verir misiniz süreç hakkında
merhaba ben 19 şubatta test yaptım 1.20 çıktı daha sonra 23şubattan sonra açık kahverengi lekeler geldi şüphelendim 25şubatta evde test yaptım silik ikinci çizgi çıktı 26sında kan testim 81 çıktı. Ama benim reglim düzenli değil yani genelde 35 günde bir oluyorum. Geç döllenme oldu benim şuan 6 haftalık hamileyim. İnşallah en yakın zamanda güzel sonuçla karşılaşırsın

X