Aşılama 2. Aşılama için tavsiyeleriniz

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

birmerve

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2021
4
3
29
Merhabalar, ben iki ay femara+ çatlatma iğnesi kullandım olumlu sonuç almadık. Mart ayında aşılama yaptık yine olumsuz. Bu ay dinlenme verdi doktor. Mayıs ayında ikinci aşılamayı yapacak. Çok umutsuzum sanki hiç çocuğumuz olmayacakmış gibi geliyor. Tavsiyelerinize ihtiyacım var hanımlar☺️ Yapmamı kullanmamı tavsiye edebileceğiniz şeyler neler olur acaba?

Merhabalar, ben iki ay femara+ çatlatma iğnesi kullandım olumlu sonuç almadık. Mart ayında aşılama yaptık yine olumsuz. Bu ay dinlenme verdi doktor. Mayıs ayında ikinci aşılamayı yapacak. Çok umutsuzum sanki hiç çocuğumuz olmayacakmış gibi geliyor. Tavsiyelerinize ihtiyacım var hanımlar☺️ Yapmamı kullanmamı tavsiye edebileceğiniz şeyler neler olur acaba?
Bende Kasım 2020 de ilk asilama yaptım tutmadı şimdi ikinci aşılama için bekliyorum üstte kalsın

Anladım umarım güzel geçer olumlu sonuçlar alırsın. Bende mayıs ayında gideceğim olumlu olmazsa tüp bebek düşünüyorum

Merhba bende ilk kez aşılama oldum 9 Nisan'da Perşembe sonuç alacağım inşallah dua ediyorum 1 çocuğum var eğer aşılama tutarsa 3 seneden sonra hamile kalmış olacagim

X