2 ayda 13 kilo verdimm.sizde yapabilirsiniz kızlarr

guno8484

Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2012
34
11
tam 2 ay önce 90kiloydum bu sabah 77.4 kilo olduğumu gördüm.kalori takibiyle zayıfladım.1.73 boyundayım ve hedefim 64kilo olmak:)

kalori sayımıyla kilo verdim.ekmek tatlı hamur işi pilav makarna vs bunları tamamen kestim.leslie 3 mile yaptım haftanın 3 günü.bebegim var arabasına attım çıktık yürüdük beraber:) günlük 1000 kaloriyi kesinlikle aşmadım hergün mutlaka 2 şişe soda içtim.ve tabi 2 lt suu.

tam 2 ay önce 90kiloydum bu sabah 77.4 kilo olduğumu gördüm.kalori takibiyle zayıfladım.1.73 boyundayım ve hedefim 64kilo olmak:)

canım bende 97 ile başladım diyetimin 18. günündeyim zorlanıyorum zorlanmıyor değilim ama boğazımı tutmak zorunda oldıuğu biliyorum

merhabalar bende 90 kilyum 2 ayda 10 kilo versem dünyalar benım olur :) 6. günümdeyim diyetimin :)

kalori sayımıyla kilo verdim.ekmek tatlı hamur işi pilav makarna vs bunları tamamen kestim.leslie 3 mile yaptım haftanın 3 günü.bebegim var arabasına attım çıktık yürüdük beraber:) günlük 1000 kaloriyi kesinlikle aşmadım hergün mutlaka 2 şişe soda içtim.ve tabi 2 lt suu.

maşallah:nazar: Allah bağışlasın, benimde bebeğim var havalar düzelsin çıkarcam yürücem bende istediğim kiloya düşerim inşallah

X