Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 2 Ayda 2 Beden byk Gsler iin

selam canim conconlar memislerinmi nasil istedigin gibi oldu neler yaptin etkisi gecicimi biraz bilgi verirmisin
bu arada tebrikler sonuca ulasmissin darisibasimiza

Canım zaten başlığı incelersen yaptıklarımı göreceksin şöyle ki;

bitkilere ve yağlara güvenmediğim için o tarz bir şey kullanmadım çünkü hem cildim hassas hem sonuçlarını bilemeyiz.Ben metabo markasının breast sculpture ürününü kullandım 4 ay bunun yanında breast beauty masaj kemeri kullandım ve göğüs kaslarının teteikleyici bir kaç. hareket yaptım hepsi bu...Birde arkadaşlara uyup touch me isimli bir krem aldım ama onun etksi bende biraz değişik oldu göğüslerim aşırı derecede sertleşti ve gerildi bu yüzden onuda kullanmadım kutunun çeyreği bitmeden bıraktım ama devam etsem işe yarayabilirdi belkide...Anlayacağınız pek zahmetli şeyler yapmadım etkisinin geçici olacağını sanmıyorum bırakalı aylar oldu ve göğüslerin yağ dokusu arttıktan sonra bir daha geriye dönüş olmaz.Biraz sabır şart ama ben başarılı olacağınıza inanıyorum, insanların büyümez demesinede aldırış etmeyin...

Son düzenleme:
Anaaaaaaaaaaaaammmm demek senın conconlar tam ıstedıĞın gıbı oldu kılıÇbalıĞım heeeeeeeeeee ay darısı baŞıma yaaa ÜhÜ yaaaa ÜhÜ ÜhÜhÜÜ yanııııııııııııı :KK43::KK43::KK43:

selam kızlar, rezene çayı yerine hayıt içsem olur mu sizce? Çünkü çok faydası var hem ondan da yararlanmış olurum diyorum?

Forumun bu bölümünü daha önce hiç incelememişim şimdi küçük göğüslerden şikayetçi olan onca kişiyi görünce çok şaşırdım :1shok:
yazdıklarımı harfiyen uygularsanız 2 ay sonunda bana duacı kalacaksınız emin olun :lepi:

ALTIN KURALLAR

1) Sabah uyanınca ilk iş çok güzel göğüslerim var sizleri çok seviyorum diyerek güne başlayın :1hug: herşey sevgiyle başlar. (bunu istediğiniz herşeyde kullanın saç uzatmada, kirpik uzatmada aklınıza gelen istediğiniz her şeyde)

2) SPOR:İlk iş önce sağ elinizi sol elin yumruğuna bastırarak 10 a kadar sayın sonra bunun tersini yine 10 kez tekrarlayın. bu sıkılaştırma işlemini başlarda 5-10 kez dayanabildiğiniz kadar yapın. gün içinde aklınıza geldikçe yapmanızda müthiş faydasını görürsünüz.ilerleyen günlerde bu sayıyı artırın.

3)MASAJ: Bunun için donmayan jelleri tavsiye ederim yoksa da buz torbasıyla hasar vermeyecek şekilde göğüslerinize 15 dk boyunca masaj yapın.elma sirkesine batırılmış pamukla silerek masaja son verin.

4)1 bardak ılık su-elma sirkesi karışımı için (her derda devadır)

5) EN ÖNEMLİ UNSUR!!! 2 ay boyunca nar suyu veya narın kendisini yemeye gayret gösterin. hazır ramaza giriyoruz her yerden temin edebilirsiniz. günde 2 hurma yiyin 1 ayda nasıl etkili olacak şaşıp kalın sırnaşık şey

6) dik ve dolgun göğüslerin yanı sıra cildin güzelliği de çok önemli. haftada bir, bir miktar balla göğüslerinize masaj yapın.

7) gece yatmadan önce 2-3 ve 4. maddeleri tekrarlayın.

bunları harfiyen yerine getirip netice alamayan olursa ben de kainat güzeli değilim!! :hooray:

bu programa başlamadan önce mutlaka göğüslerinizi ölçün farka şaşıracaksınız.. sevgiler :nazar:

Merhabaaaa kainat güzeli:KK24::KK24:
En son 2009 da girmişsin foruma ama umarım bu mesajımı da görürsün. Göğüs büyütme ile ilgili yöntemini uyguluyorum, 1 ay oldu gözle görülür değil şimdilik ama dirildiler hissediyorum :KK66: Sana çoooookkk teşekkür ediyorum. Bir sorum olacaktı bu göğüs büyütme süreciyle ilgili. Ayna karşısına geçiyoruz malum giynirken ..vs. aynada ister istemez görüryorum büyüdüler mi yok hala aynılar mı falan blokaj oluşturduğumun farkındayım bazen. Bundan kaçınmak için ne yapmalı, aynalara bakmayayım desem duşta görüyorum, sonra masaj yapmak için dokunmak durumundayım falann :KK45:

Sevgilerrrr :KK24::KK23:

2) SPOR:İlk iş önce sağ elinizi sol elin yumruğuna bastırarak 10 a kadar sayın sonra bunun tersini yine 10 kez tekrarlayın. bu sıkılaştırma işlemini başlarda 5-10 kez dayanabildiğiniz kadar yapın. gün içinde aklınıza geldikçe yapmanızda müthiş faydasını görürsünüz.ilerleyen günlerde bu sayıyı artırın.

kızlar bu maddeyi göğüslerimizi ellerimizin arasına alarak mı yapıyoruz?

5) EN ÖNEMLİ UNSUR!!! 2 ay boyunca nar suyu veya narın kendisini yemeye gayret gösterin. hazır ramaza giriyoruz her yerden temin edebilirsiniz. günde 2 hurma yiyin 1 ayda nasıl etkili olacak şaşıp kalın sırnaşık şey

bu maddedeki hurma medine hurmasımı yoksa yuvarlak domates şeklinde olan hurmalarmı ?

Bunu deneyen ve başarılı olan var mı ?

Balla masaj daha uygun sanırım, sirkeyi de sadece göğüse sürsek olmaz mı? Suyla ımm tiksinç bir şey, içemem ben onu.

Forumun bu bölümünü daha önce hiç incelememişim şimdi küçük göğüslerden şikayetçi olan onca kişiyi görünce çok şaşırdım :1shok:
yazdıklarımı harfiyen uygularsanız 2 ay sonunda bana duacı kalacaksınız emin olun :lepi:

ALTIN KURALLAR

1) Sabah uyanınca ilk iş çok güzel göğüslerim var sizleri çok seviyorum diyerek güne başlayın :1hug: herşey sevgiyle başlar. (bunu istediğiniz herşeyde kullanın saç uzatmada, kirpik uzatmada aklınıza gelen istediğiniz her şeyde)

3)MASAJ: Bunun için donmayan jelleri tavsiye ederim yoksa da buz torbasıyla hasar vermeyecek şekilde göğüslerinize 15 dk boyunca masaj yapın.elma sirkesine batırılmış pamukla silerek masaja son verin.

4)1 bardak ılık su-elma sirkesi karışımı için (her derda devadır)

6) dik ve dolgun göğüslerin yanı sıra cildin güzelliği de çok önemli. haftada bir, bir miktar balla göğüslerinize masaj yapın.

7) gece yatmadan önce 2-3 ve 4. maddeleri tekrarlayın.

bunları harfiyen yerine getirip netice alamayan olursa ben de kainat güzeli değilim!! :hooray:

bu programa başlamadan önce mutlaka göğüslerinizi ölçün farka şaşıracaksınız.. sevgiler :nazar:
canım vala senin 1. madde bende genelde tam tersi sonuç ile sonuçlanıyor :s Göğüslerimi çok beğenirdim soldu, kiloluyum ama çıkan bi göbeğim yok diyodum göbeğim sarktı, kirpiklerimi çok beğenirdim kirpiklerim döküldü, kaşlarımı herkes çok beğenirdi kuaför inceltti ve şeklini bozdu :KK43:( Bende mi bi tuhaflık var çözemedim :KK43:(

X