Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 2 Ayda 2 Beden byk Gsler iin

arkadaslar benım sıze bı sorum olucaktı ben goguslerım buyuk mu kucuk mu anlayamadım:uhm:
gercı bu formullerı denıcem 5 cm buyuse yeter galıba benım goğsumden 91 goguş altı 75 nasıll sızce kızlar

kaydirigubbakcemile3 cnm herkese göre güzellk değişir bence..bana göre süpper :lepi: dekoltede de güzel duruosa sorun yok..ama sen daa büyük istiosan uğraş birazz :hulya:

ezzo cumm dekoltede hıc de ıyı durmuo aslında sorunum bu sanırım :S:kedi: goğuslerımın arası cok acıkbu yuzden cok kjotu duruolar püff napsam kıı ?kafamçokkarıştı

ezzo cumm dekoltede hıc de ıyı durmuo aslında sorunum bu sanırım :S:kedi: goğuslerımın arası cok acıkbu yuzden cok kjotu duruolar püff napsam kıı ?kafamçokkarıştı

hımm anladım cnm..kol altı memesi mi senn..nie ayrı duruo ki.. destekli ile falan şekle sokarsın yine yaa.hiç olmamasından daa ii :gitme:

hımm anladım cnm..kol altı memesi mi senn..nie ayrı duruo ki.. destekli ile falan şekle sokarsın yine yaa.hiç olmamasından daa ii :gitme:

haklısın cnm.. Ama bikini gıyınce durum vahımm :)) nese bakalım bayramdan sonra baslıcam uygulamalara duzenlı yaparım inş. :)) en azından 2 ay felan denıcem alkisalkisalkis

kızlar benimkiler hem küçük hem de çok ayrık,ezzonun koltuk altı memesi dediği şey heralde. büyürken birleşmeleri için ne yapabilirim? bilen biri varsa yardımcı olsun ne oluuuuur???

yeşil çay değilde salatalık lı olmasın o ? =S

ayrıca yeşilçay yağ yakıcı inceltici olarak kullanılır..sıkılaşmak isteyenler falan içer,sürer

yeşil çay ve salatalık yazıyodu üzerinde..burda bi kaç kişiden duydumda yeşil çayın iyi geldiğini ondan sürsem mi ki dedim yoksa benimde bi fikrim yok yani

göğüs büyütmez yeşil çaylı kremler. ama diğer cilk için bacak ve kollar için güzel olur sürmek

kızlar benimkiler hem küçük hem de çok ayrık,ezzonun koltuk altı memesi dediği şey heralde. büyürken birleşmeleri için ne yapabilirim? bilen biri varsa yardımcı olsun ne oluuuuur???

tatlım benimde aynen öle baktıgın zaman şekli çoookk yayık aslında kol altımda olmasada dik olsa gayet büyük olucak gögüsüm ama yapısı bu kafamçokkarıştı ya nbbnin toparlayıcı sütyenleri bu konuda muhteşem tatlım benden söylemesi tavsiye ederim buyrunnnnnnnnn ben onu kullanıyorum ve süper bi dekoltem oluyo:kedi::kedi:

arkadaslar benım sıze bı sorum olucaktı ben goguslerım buyuk mu kucuk mu anlayamadım:uhm:
gercı bu formullerı denıcem 5 cm buyuse yeter galıba benım goğsumden 91 goguş altı 75 nasıll sızce kızlar

benimde gögüs altı 78 ğst 92 mesela tatlım ama şekli nasıl benimki sütyenle çatallı matallı ama sütyensiz kötü bana göre :1no2::1no2:

slm kızlar benimde göğüslerim çok küçük 75 büyük geliyor doğumdan sonra büyümüşlerdi çok sewindim fakat kilo verince eski hallerini aldılar şimdi bu formülü denicem hemen eşime hurma ve narsuyu aldırdım umarıım işe yarar

Arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki bunu sizlerle paylaşmak istedim.hurma yediğimi ve çok iyi geldiğini söylemiştim ya.o sıralar senosi köpük spreyi bozulmaya yüz tutmuş haliyle bile kullanmıştım.maalesef fayda gördüğüm hurma değilmiş.çünkü senosi biteli 8 gün oldu, hurmaya devam ama benimkilerde eskiye döndü hurmayı hiç bırakmadım tam tersi sayıyı bile arttırmıştım.nasıl moralim bozuldu anlatamam oysa çok heveslenmiştim.ramazan ayındayız diye 4 kilo hurma aldım sonra bulmakta güçlük çekerim diye düşünebiliyor musunuz?offfffffff ya nolacak böyle...

canım ben hurmayla 3 cm büyüttüm
1 yıl geçti değişmedi ölçüm
ama öylede kaldı ilerlemedi yani
75ten 78 oldu

X