Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 2 Ayda 2 Beden byk Gsler iin

kainat gxuxzeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2007
53
1
Forumun bu bölümünü daha önce hiç incelememişim şimdi küçük göğüslerden şikayetçi olan onca kişiyi görünce çok şaşırdım :1shok:
yazdıklarımı harfiyen uygularsanız 2 ay sonunda bana duacı kalacaksınız emin olun :lepi:

ALTIN KURALLAR

1) Sabah uyanınca ilk iş çok güzel göğüslerim var sizleri çok seviyorum diyerek güne başlayın :1hug: herşey sevgiyle başlar. (bunu istediğiniz herşeyde kullanın saç uzatmada, kirpik uzatmada aklınıza gelen istediğiniz her şeyde)

2) SPOR:İlk iş önce sağ elinizi sol elin yumruğuna bastırarak 10 a kadar sayın sonra bunun tersini yine 10 kez tekrarlayın. bu sıkılaştırma işlemini başlarda 5-10 kez dayanabildiğiniz kadar yapın. gün içinde aklınıza geldikçe yapmanızda müthiş faydasını görürsünüz.ilerleyen günlerde bu sayıyı artırın.

3)MASAJ: Bunun için donmayan jelleri tavsiye ederim yoksa da buz torbasıyla hasar vermeyecek şekilde göğüslerinize 15 dk boyunca masaj yapın.elma sirkesine batırılmış pamukla silerek masaja son verin.

4)1 bardak ılık su-elma sirkesi karışımı için (her derda devadır)

5) EN ÖNEMLİ UNSUR!!! 2 ay boyunca nar suyu veya narın kendisini yemeye gayret gösterin. hazır ramaza giriyoruz her yerden temin edebilirsiniz. günde 2 hurma yiyin 1 ayda nasıl etkili olacak şaşıp kalın sırnaşık şey

6) dik ve dolgun göğüslerin yanı sıra cildin güzelliği de çok önemli. haftada bir, bir miktar balla göğüslerinize masaj yapın.

7) gece yatmadan önce 2-3 ve 4. maddeleri tekrarlayın.

bunları harfiyen yerine getirip netice alamayan olursa ben de kainat güzeli değilim!! :hooray:

bu programa başlamadan önce mutlaka göğüslerinizi ölçün farka şaşıracaksınız.. sevgiler :nazar:

................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
canım sen bunları kendin bizzat tecrübe ettinmi yoksa biyerlerdemi okudun yada duydun?

tamamen kendi tecrübelerim canım. 23 yaşıma kadar göğüslerim çok küçüktü. 75 beden bile büyük geliyordu yani sen düşün sırnaşık şey gerçi çok sorun etmiyordum ama zamanla göğüslerimin büyümesini istemeye başladım. önceleri sadece spor yaptım faydası olmadı. masajla beraber spor yapınca biraz dirilir gibi oldular. bigün nar suyunun etkisini duydum. bazı araştırmalar yaptım.bundan 2 yıl kadar önce bi karar aldım yazdığım bu formulu uyguladım. 2 ay gibi bi zamanda acayip bi gelişme oldu. sonra hurmayı nar suyunu kullanmayı bıraktım spora masaja devam ettim. tam hayalimdeki boyutlara ulaştığım için abartmayayım dedim :roflol: şimdi o kadar memnunum ki hala sabah sporumu ve buz masajımı yapıyorum. vücudumun en beğendiğim yerleridir söylemesi ayıp :nazar: hepinizin sonuç alacağından eminim. ama birden bırakmayın sakın sarkma falan olmasın..

................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
kafayı takmış bulunmaktayız göğüslerimize :roflol:
sporla masajın çok etkili olduğunu duymuştum. aklıma geldikçe masaj yapıyorum ama çoğu zaman unutuyorum.
bir video izlemiştim, masajla 3 5 dakikada kadının göğüsleri büyüyodu.

23 yaşındasın ve böyle güzel bi sonuç almışsın..bak şimdi benide cesaretlendirdin..ayy bizim evde hurma baya var bizimkiler yemeyi sever sık sık alırlar..hay salak kafam bende yiyim bundan sonra..elme sirkeside var..beni saçlarım parlasın diye aldım ama dur ben onuda deneyim..masaj ve buz işini zaten yapıyoruz..ee bide bitki çayım var..hadi bakalım herkeze kolay gelsin...

kısss bende 24 yaşındayım daa benim çocuk varya sarktılar biraz 75 takıyorum çok küçük yaa :eek:
kompleks yapıyorum kendime
faydası olur inşallah
deniycemm :eek:

selam hanımlar...
yanlış anlaşılan bi kaç durum var hemen düzelteyim. ben şuan 28 ime girmek üzereyim. yani 23üme kadar öyle küçük göğüslerim vardı... şimdi 85 bedenim..nerdeyse 3 senedir de aynı ölçülerdeyim.
bu dediklerimi yaparsanız daha ilk haftadan farkı görürsünüz. 2 ay sonunda birden bire olacak bir gelişme değil bu zaman içinde gelişiyor düzenli yaparsanız sabah akşam 1 aya kadar epey yol almış olursunuz. ama size tavsiyem heh bu ii oldu deyip bırakmayın sporu masajı. hurmayı narı bırakın sadece.. masajla spor çok önemli hayatınızın bi parçası olsun.formu korumada etkili olacak aksi halde sarkma ve boyutta küçülme olabilir.

bu arada dün sporu yaparken farkettim bi ayrıntıyı unutmuşum. sporda hani elleri kenetliyoruz da basınç uyguluyoruz ya onu göğüs kaslarınız kasılana kadar yapınve kollarınızı aşağı yukarı hareket ettirin. sporda ağırlık kullanmak kol ve omuzlara fayda sağlar hatta göğüslerin küçülmesine sebep olabilir uyarayım.. bu şekilde zaten göğüsleriniz yeterince kasılmış oluyor yani çalıştırmış oluyorsunuz..
hepinize sevgiler..

:1hug:

canım bu ılık elma sirkesi seni zayıflattımı ? zayıflamak isteyenler bölümünde bunu içiyorlar da

yok canım yaa zayıflamadım ama düşüncek olursak 5 senedir formumu koruyorum belki etkisi vardır. kilomdan şikayetci değilim o amaçla kullanmadığım için de tabi tek başına kilo verdirecek değil ama iştah kapatma açısından tavsiye ederim. şahsen ben sigara bile içmek istemiyorum sirkeden sonra bu sayede sigarayı bırakmayı düşünüyorum zaten :sm_cool:

valla ben narın bitki çayıyla yada tozuyla uğraşmıycam zaten mevsimi geliyo ufaktan bol bol alıp yiycem direkt fayda eder...elma sirkesi işine gelince ben içemem kokusu bitiriyo beni..zaten bitki çaylarının tadı berbat zor içiyorum tahamül edemem..ama elma sirkesiyle sık sık göğüslerime masaj yapıcam üstünede soğuk suyu tutarım ben bu şekilde denemeyi düşünüyorum..
canım sana tavsiyelerin için tekrar teşekkür ederim bahsettiğin spor hareketlerininde işe yaradığını düşünüyorum göğüslerimin kasıldığını hissediyorum..sonuç alırsak burda paylaşalım kızlar..önümüz ramazan..bakalım ramazandan sonra ufaktan ufaktan kimlerde gelişme olmuş olmamış paylaşırız..

X