2 aydır sürekli kanama

pamukpreses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2010
22
0
merhaba
iki aydır sürekli kanamam oluyor yoğun deil koyu kırmızı da değil günlük ped kullanıyorum ama devamlı bir kanama söz konusu neden bukadar ihmal ettim diye sorarsanız sprial trakılı bende bir sene onunla alakalıdır sandım bitmesini bekliim dedim derken iki ay oldu yarın doktora gideceğimn ama öyle netten bir araştırayım dedim rahim ağzı kanseri rahim kanseri falan yazıyor şok oldum bu tarz sorun yaşayan neolur cevap yazın.

Canım hemen kötüye yorma
merhaba
iki aydır sürekli kanamam oluyor yoğun deil koyu kırmızı da değil günlük ped kullanıyorum ama devamlı bir kanama söz konusu neden bukadar ihmal ettim diye sorarsanız sprial trakılı bende bir sene onunla alakalıdır sandım bitmesini bekliim dedim derken iki ay oldu yarın doktora gideceğimn ama öyle netten bir araştırayım dedim rahim ağzı kanseri rahim kanseri falan yazıyor şok oldum bu tarz sorun yaşayan neolur cevap yazın.

cnm hemen öyle kötüye yorma adet düzensizliği yasıyo olabilirsin bazen bana da oluyo öyle sana süreklimi oluyo

Yok hayır iki aydır böyle bir sıkıntım var yani iki aydır devamlı bir kanamam var[/ adet günlerine yakın oluyosa kesin adet düzensizliği bende cok adet düzensizliği yasıyorum mesela gecen ay bir ay boyunca ped bile gerektirmeyecek kadar az az olmuştu cocuk düşünüyoruz üstünemi görüyorum acaba deyip doktora gittim ama adet düzensizliğiymiş :nazar: yarın git hastaneye haber ver cnm merak ettim

merhaba

gıttınmı hastaneye

Banada yardımcı olabilir misiniz acaba:KK42: biz çocuk düşünüyoruz iki aydır daha doğrusu ben şubatın 10unda adet gördüm gayet normal sonra martin yedisinde adetim baştadı sandım ama sadece kahverengi akıntı oldu bu 5 gün kadar sürdü üstüne görüyorum sandım test yaptım negatif çıktı sonra 10 gün az az adet gördüm bitti şimdi nisan ayında ise aynı yedisinde başladı normalden az oldu sadece 3 gün sürdü kesildi bu sizce neden çok uzattım ama:KK43:

Son düzenleme:
X