2. Cizgi silik olarak varmi yoksa benmi yanılıyorum yardim edin lütfen

xxHasretimsinxx

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2010
558
448
Çok çok silik var gibi erken gebelik testi yapsanız varsa eğer biraz daha net çıkar bende 9 yada 10. Gün yapmıştım erken gebelik testi bile silikti baya ama gözüküyordu Allah gönlünüze göre versin inşallah 🤗

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-04-2021

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 74 gün kaldı.

Bu sırada dalak tarafından kırmızı kan hücrelerinin üretimi biter ve kırmızı kan hücresi üretimini kemik iliği üstlenir. (Kırmızı kan hücreleri geçmişte sırasıyla kan adaları denilen doku grupları, daha sonra karaciğer ve en son kemik iliğinden önce dalak tarafından üretiliyordu.) Bu noktadan sonra doğuma kadar hava yolculuğu hamileler için önerilmez. Bebeğiniz ritmik olarak nefes alma hareketi yapıyor fakat akciğerleri hala tam olgunlaşmış durumda değil.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Glcn19

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2020
183
91
33
Çok çok silik var gibi erken gebelik testi yapsanız varsa eğer biraz daha net çıkar bende 9 yada 10. Gün yapmıştım erken gebelik testi bile silikti baya ama gözüküyordu Allah gönlünüze göre versin inşallah 🤗
Evde bir tane laboquick in erken gebelik testi vardı şimdi yaptim galiba bisey yok 😔

Pampamik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
98
64
ben adetten 5 gün önce erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı, adet günüm olmayınca tekrar erken gebelik yaptım silik ikinci çizgi çıktı , adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıdı ertesi günü bekledim çünkü bir önceki ay kimyasal geçirdim ertesi gün normal test yaptım daha belirgin şekilde 2 inci çizgi çıktı belki sizin de öyledir bence adeti bir gün geçirip ilk sabah idrarıyla yapın

Baede

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2020
234
128
25
Merhaba arkadaşlar 6 yıllık evliyim 3,5 4 yıldır cocuk sahibi olabilmek için cok uğraştık. Bu sabah ilk idrarla kaset tipi test yaptim testin içini açmadan silik çizgi görür gibi oldum sonra testi açayım dedim ve açtım sanki 2. Cizgi var gibi geldi bana sizlerde görebiliyormusunuz acaba. Buarada çizgi 10 12 dk içerisinde gormeye başladım.Yumurta takibine göre çatlama günü itibarı ile bugün 10.gün Eki Görüntüle 2671421
Bencede yok allah yardımcın olsun ama bit hafta geçtikten sonra tekrar yap

Glcn19

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2020
183
91
33
Bencede yok allah yardımcın olsun ama bit hafta geçtikten sonra tekrar yap
erken gebelik testi fotoda cok belli olmasada 2. Çizgi silik
20200805_154601.jpg

chagiless

Kuzusu artık yanında...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
6.851
7.326
6 yıl olmuş evleneli tedavi olarak ne gördün mesela yaş sorunu da varsa bekleme hiç canım çok istiyosun belli ki

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 99 gün geçti.