2. Cizgi silik olarak varmi yoksa benmi yanılıyorum yardim edin lütfen

ben adetten 5 gün önce erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı, adet günüm olmayınca tekrar erken gebelik yaptım silik ikinci çizgi çıktı , adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıdı ertesi günü bekledim çünkü bir önceki ay kimyasal geçirdim ertesi gün normal test yaptım daha belirgin şekilde 2 inci çizgi çıktı belki sizin de öyledir bence adeti bir gün geçirip ilk sabah idrarıyla yapın

Merhaba arkadaşlar 6 yıllık evliyim 3,5 4 yıldır cocuk sahibi olabilmek için cok uğraştık. Bu sabah ilk idrarla kaset tipi test yaptim testin içini açmadan silik çizgi görür gibi oldum sonra testi açayım dedim ve açtım sanki 2. Cizgi var gibi geldi bana sizlerde görebiliyormusunuz acaba. Buarada çizgi 10 12 dk içerisinde gormeye başladım.Yumurta takibine göre çatlama günü itibarı ile bugün 10.günEki Görüntüle 2671421
Bencede yok allah yardımcın olsun ama bit hafta geçtikten sonra tekrar yap

Bencede yok allah yardımcın olsun ama bit hafta geçtikten sonra tekrar yap
erken gebelik testi fotoda cok belli olmasada 2. Çizgi silik
20200805_154601.jpg

Diğerinde belli değildi ama bunda bende görüyorum hayırlı olsun canım darısı bizim başımıza inşallah
Amin inşallah bende kanda düzenli pozitifi görürsem rahatlayacağım. Bizi bizler anlarız birbirimizden dualarımızı eksik etmeyelim.

6 yıl olmuş evleneli tedavi olarak ne gördün mesela yaş sorunu da varsa bekleme hiç canım çok istiyosun belli ki

ben adetten 5 gün önce erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı, adet günüm olmayınca tekrar erken gebelik yaptım silik ikinci çizgi çıktı , adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıdı ertesi günü bekledim çünkü bir önceki ay kimyasal geçirdim ertesi gün normal test yaptım daha belirgin şekilde 2 inci çizgi çıktı belki sizin de öyledir bence adeti bir gün geçirip ilk sabah idrarıyla yapın
Erken gebelik testi silik cikinca bir umut gittim 1.20 cıktı. Çok üzgün ve saskinim şuan 😔

2 yumurta catlatma 1 aşılama 2 tup bebek tedavisi oldum yaşım 32 eşimde ve bende hicbir problem yok.
İşte bazı şeylerin zamanı var demek ama pes etme sakın başka doktorla başla doktorunu bulmak önemli. İnşallah tez zamanda güzel haber alırsın

Sanki bende goruyorum ufukta bir cızgı var sankim :KK55:

Yumurtlamanın 12. Günümü yapılıyor test bende yapıcam da erken mi davranmış olurum
Yumurtlamadan 15 gün sonra adet geliyor zaten varsa çıkar bence. Yumurtlamadan 10 gün sonra ideal tabi gerçek yum gününü biliyorsan

Yumurtlamadan 15 gün sonra adet geliyor zaten varsa çıkar bence. Yumurtlamadan 10 gün sonra ideal tabi gerçek yum gününü biliyorsan
Ovülasyon testiyle takip ettim 28 temmuzdu şimdi erken gebelik testi aldım yarın yapsam mı sabah diyorum geçen ay kendimi çok ümitlendirdim

Ovülasyon testiyle takip ettim 28 temmuzdu şimdi erken gebelik testi aldım yarın yapsam mı sabah diyorum geçen ay kendimi çok ümitlendirdim
Daha bir hafta var adet dönemine erken bence yapma gecikme olursa yapman daha mantıklı

X