2. Cizgi silik olarak varmi yoksa benmi yanılıyorum yardim edin lütfen

Glcn19

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2020
183
91
33
ben adetten 5 gün önce erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı, adet günüm olmayınca tekrar erken gebelik yaptım silik ikinci çizgi çıktı , adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıdı ertesi günü bekledim çünkü bir önceki ay kimyasal geçirdim ertesi gün normal test yaptım daha belirgin şekilde 2 inci çizgi çıktı belki sizin de öyledir bence adeti bir gün geçirip ilk sabah idrarıyla yapın
Erken gebelik testi silik cikinca bir umut gittim 1.20 cıktı. Çok üzgün ve saskinim şuan 😔

chagiless

Kuzusu artık yanında...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
6.851
7.338
2 yumurta catlatma 1 aşılama 2 tup bebek tedavisi oldum yaşım 32 eşimde ve bende hicbir problem yok.
İşte bazı şeylerin zamanı var demek ama pes etme sakın başka doktorla başla doktorunu bulmak önemli. İnşallah tez zamanda güzel haber alırsın

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 99 gün geçti.

PeRRieR

👶09.03.2020😍06.12.2009🧒
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
4.468
6.967
Sanki bende goruyorum ufukta bir cızgı var sankim :KK55:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 323 gün geçti.

chagiless

Kuzusu artık yanında...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
6.851
7.338
Yumurtlamanın 12. Günümü yapılıyor test bende yapıcam da erken mi davranmış olurum
Yumurtlamadan 15 gün sonra adet geliyor zaten varsa çıkar bence. Yumurtlamadan 10 gün sonra ideal tabi gerçek yum gününü biliyorsan

Uchiha

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2020
147
84
27
Yumurtlamadan 15 gün sonra adet geliyor zaten varsa çıkar bence. Yumurtlamadan 10 gün sonra ideal tabi gerçek yum gününü biliyorsan
Ovülasyon testiyle takip ettim 28 temmuzdu şimdi erken gebelik testi aldım yarın yapsam mı sabah diyorum geçen ay kendimi çok ümitlendirdim

chagiless

Kuzusu artık yanında...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
6.851
7.338
Ovülasyon testiyle takip ettim 28 temmuzdu şimdi erken gebelik testi aldım yarın yapsam mı sabah diyorum geçen ay kendimi çok ümitlendirdim
Daha bir hafta var adet dönemine erken bence yapma gecikme olursa yapman daha mantıklı

Zeynolin44

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
9.634
28.944
32
Konu sahibi sizi cok umutlandırmak istemem ama yeni bir gebelik gibi geldi sizin durum bana

Benimde 1.2 olan degerim katlanıp artmıstı
2 gün sonra kanda yine baktırın ins pozitiftir

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :78 Kg. Şimdiki Kilom :74.5 Kg.

N0one

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2019
2.092
1.475
Evde bir tane laboquick in erken gebelik testi vardı şimdi yaptim galiba bisey yok 😔
benım laboquick le normalınde cıktıydı da erkenınde daha pembe bıle gozukmuyodu az dandık o. allahım hayırlısını versın . :))