2. Cizgi silik olarak varmi yoksa benmi yanılıyorum yardim edin lütfen

Konu sahibi sizi cok umutlandırmak istemem ama yeni bir gebelik gibi geldi sizin durum bana

Benimde 1.2 olan degerim katlanıp artmıstı
2 gün sonra kanda yine baktırın ins pozitiftir

Evde bir tane laboquick in erken gebelik testi vardı şimdi yaptim galiba bisey yok 😔
benım laboquick le normalınde cıktıydı da erkenınde daha pembe bıle gozukmuyodu az dandık o. allahım hayırlısını versın . :))

Ovülasyon testiyle takip ettim 28 temmuzdu şimdi erken gebelik testi aldım yarın yapsam mı sabah diyorum geçen ay kendimi çok ümitlendirdim
daha yenı yerlesıyo rahme ^^ acele etme cok . cumartesıye kadar sabret derım ben :)

Merhabalar bende ayın 28 inde yumurtladım yumurtlama testiyle çift çizgiyi gördük son bir kaç gündür sağ kasığım batıyor ağrımda oluyor akıntımda çok nezaman testte çıkar adetime 6 gün var daha

Merhabalar bende ayın 28 inde yumurtladım yumurtlama testiyle çift çizgiyi gördük son bir kaç gündür sağ kasığım batıyor ağrımda oluyor akıntımda çok nezaman testte çıkar adetime 6 gün var daha

Gecikme olursa test yaparsın çıkar

Akıntınız koyu beyaz şekilde mi benimde öyle de

X