2. Cizgi silik olarak varmi yoksa benmi yanılıyorum yardim edin lütfen

Glcn19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2020
624
259
36
Merhaba arkadaşlar 6 yıllık evliyim 3,5 4 yıldır cocuk sahibi olabilmek için cok uğraştık. Bu sabah ilk idrarla kaset tipi test yaptim testin içini açmadan silik çizgi görür gibi oldum sonra testi açayım dedim ve açtım sanki 2. Cizgi var gibi geldi bana sizlerde görebiliyormusunuz acaba. Buarada çizgi 10 12 dk içerisinde gormeye başladım.Yumurta takibine göre çatlama günü itibarı ile bugün 10.gün
20200805_082511.jpg

Ben göremedim. Tekrarlarsın koyulaşma olursa hayırlı olsun deriz bence hep beraber şuan bence boş

Merhaba arkadaşlar 6 yıllık evliyim 3,5 4 yıldır cocuk sahibi olabilmek için cok uğraştık. Bu sabah ilk idrarla kaset tipi test yaptim testin içini açmadan silik çizgi görür gibi oldum sonra testi açayım dedim ve açtım sanki 2. Cizgi var gibi geldi bana sizlerde görebiliyormusunuz acaba. Buarada çizgi 10 12 dk içerisinde gormeye başladım.Yumurta takibine göre çatlama günü itibarı ile bugün 10.günEki Görüntüle 2671421
Catlatma ignesi vuruldunuz mu

Insallah eger pozitifse bana cok güzel bir supriz olacak. Tamda il dışına taşınırken annemden uzaklasacagim için bunalıma girmişken. Böyle bir şeyin olması beni çok iyi bir şekilde teselli edecektir
Allah gönlünüze göre versin😍

Bence yok ki benim gözlerim baya keskindir 😂 adet gününe daha var zaten insallah ozaman net çizgi gorursun canm

Çok çok silik var gibi erken gebelik testi yapsanız varsa eğer biraz daha net çıkar bende 9 yada 10. Gün yapmıştım erken gebelik testi bile silikti baya ama gözüküyordu Allah gönlünüze göre versin inşallah 🤗

Çok çok silik var gibi erken gebelik testi yapsanız varsa eğer biraz daha net çıkar bende 9 yada 10. Gün yapmıştım erken gebelik testi bile silikti baya ama gözüküyordu Allah gönlünüze göre versin inşallah 🤗
Evde bir tane laboquick in erken gebelik testi vardı şimdi yaptim galiba bisey yok 😔

X