2.çocukla evliliğim çıkmaza girdi.

Kariyer mi önemli çocuk mu ? Kariyer 6 8 yıl ileride kalsn çocuktan önemli mi ? Çocuğu anne sefkatinden mahrum birakmaya deger mi ? Degmez.
Esimin maasi iyi sukur cocugumun bir yani eksik kalmasindansa kariyerimi bi 3 5 yil ertelerim, esime de sen isten cik demem. Kariyerimi de her yasta yaparim. Kocam isten ciksin cocuk baksin bende calisayim diye kime derseniz guler cunku her tarafindan mantiksizlik akiyor cumlenin.

Oncelikle kariyer her yasta yapilmiyor. 30 yaşında kariyere sıfırdan başlamak ile 35 yaşında sıfırdan başlamak arasında dağlar kadar bile fark var.

Derdim var bölümüne bak. Kocasından boşanmak isteyen çocuk buyuttuğu için kariyeri olmayan şiddete aldatmaya katlanmak zorunda kalan kadınların hikayeleri ile dolu. Onlara da verilen akıl çocuğu bakıcıya ver sen gir çalış kendine hayat kur. Gir çalış da kaç liraya ne is bulabilirsin. Gerekirse merdiven sil diye devam ediyor yorumlar.
Neyse siz bilirsiniz. Size ne mantıklı geliyorsa onu yaşayacaksınız elbet de benim çevremde insanlar var karısı çalışıp kocası evde çocuk bakanlar. Yani öyle kime sorarsak mantıksız değil. Sizin esas bu fikre bu kadar canhıraş karşı çıkmanız manasız ama neyse.

Konu sahibinin siddet aldatilma gibi bi derdi yok aksine elinden geldigince yardimci olan bi esi var. Benim dusuncem size gore manasiz ama sizin asil bu fikri israrla savunmaniz kadar manasiz degil. Bir baba bir anne gibi bakim veremez bu cok acik annenin imkani varsa once kendisi bakim anne sefkatiyle buyutmeli cocugunu. Bu fikre de sadece israrla ben karsi cikmiyorum farkindaysaniz konu sahibi bile kabul etti bi siz etmediniz. Neyse yerinizde mutlu olun.

nasıl uyani işten çıkp evde çocuk mu bakacak adam!
ee size kim bakacak ne yiyip ne içeceksiniz?? mantıksızlık diz boyu. resmen 4 kişi çocuk bakıyorsunuz ama beğenmiyorsunuz. ben de panik ataklı çalışan bir anne olarak tuhaf buldum konuyu.
ve genel de yapılan doğru olan şey büyük çocuğa daha fazla önem verilmesi. siz büyüğü yollamayın. ehr şeyin farkında üzülür kırılır psikolojisi bozulur Allah korusun. bebeği doyurup alıtnı değiştirip verin babaanneye anneanneye 3 yaşındakiyle zaman geçirin. onu pohpohlayın yazık o yavruya. ben oğlumu bir gün bıraksam bana çok kırılır üzülür. hastalık falan gibi durumlar hariç bırakmayın çocuğunuzu. çıkmaza girecek bir şey yok.

En şaşırdığım yer eşine işten cik ve çocuklara birlikte bakalım demen.. gerçekten inanılmaz.. zaten anneanne ve babaanne varmış yardımcı olan.. çok enteresan gerçekten... Bebeğine tek başına bakanlara selam olsun.. ne diyeyim ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…