2 çocuklu, çıtır bir kadın olacağım 💃🏻

Canım ben yaparım da çocuklar hâlâ iyileşmedi. Küçük olan atak geçiriyor sanırım diş de olabilir, günlerdir uykuya dalmakta zorlanıyor, sık uyanıyor. O yüzden bir süre daha erteledim spor işini.
Çocuklara belli olmuyor ki canim sağlıklı olsalar bebek olunca atagi oluyor dışi çıkıyor.

Günaydınnn, güncelleme yaptım.

Haftaya -800 gram ile başladım.

Bu hafta geçen haftaya göre biraz kaçamaklı... Akşam öğünleri birkaç kere geç vakte sarktı ama olsun. Reglimin birinci günü olmasına rağmen gayet güzel bir sonuçla geldim.

Sizler neler yapıyorsunuz? Devam değil mi? Güncel kilolarınız ne durumda hadi biraz motive edelim birbirimizi....:KK36:

Bu hafta güncelleme yapmayı unutmuşum. Ancak şimdi yapabildim.

Yine çok verimli bir hafta değildi ama olsun gıdım gıdım da olsa hedefe giden yol kutsaldır. :KK9:

Yine bir pazartesi ve yine ben... 🙋🏻‍♀️ Herkese merhaba.

Haftayı -1 kilo 50 gram ile kapattım.

Kendimi ve istikrarımı seviyorum.

4 ay önce ben bu gidişe bir son vereceğim dediğimde, yolumun uzun olduğunu biliyordum. Ama bu kadar azimli olacağımı biliyor muydum, emin değilim.

Sadece kendimden çok sıkıldığımı, gencecik yaşlarımı yaşlı gibi görünen bir bedenin içinde geçirmek istemediğimi hatırlıyorum.

Çok çok yeni doğum yapmış olmama rağmen toplum içinde kilomla acımasızca dalga geçenleri hatırlıyorum. İyi niyet adı altında, kilomla ilgili verilen tavsiyeleri...

Eşim, kilomla ilgili hiçbir yorum yapmasa dahi bakışlarında eski beni göremediğimi hatırlıyorum.

Anne olan biz, bunca fedakarlığa, acıya, uykusuzluğa katlanmamışız gibi bir de farkında olmadan bu baskılara maruz kalıyoruz.

Ama biz yine de kilolarımızı, kimse için değil, kendimiz için verelim.

Ben öyle yapıyorum.

Canım sıkıldıkça aynanın karşısına geçmek, incelen bacaklarıma, elmacık kemikleri belirginleşen yüzüme bakmak paha biçilemez.

En güzel iltifatları kendimize edelim.

Kendimize değer verelim.

İnanın sonrasında herkes size değer veriyor.

Bu hafta kilo kaybım olmadı. Hiç dikkat edemedim ben de, sanırım biraz motivasyonum azaldı.

Ama hedefim Ocak 1’i 69’lu bir sayı ile açmak...

Bunun için neredeyse artık hiç içmediğim suyumu günde 3 litreye çıkararak, kaçamakları sıfıra indirerek yola devam edicem.

Suan ben de tam sizin 4 Ay önce ki halinizim. O kadar mutlu oldum ki yazınızı okuyunca tebrik ederim canı gönülden. Diyetisyene gidiyorum fakat yol alamıyorum motive değilim. 2 yas sendromunda bir bebeğim var. Bende sizin gibi iki çocuklu 89 kilo 1.69 bir tombuk anneyim. Bugün daha kararlı uyandım belki 4 Ay sonra bende buraya sizin gibi yazarım incelen bedenime nasil keyifle baktığımı 🥰🙏🙏🙏 bana şans dileyin😅😅

Yine bir pazartesi ve yine ben... 🙋🏻‍♀️ Herkese merhaba.

Haftayı -1 kilo 50 gram ile kapattım.

Kendimi ve istikrarımı seviyorum.

4 ay önce ben bu gidişe bir son vereceğim dediğimde, yolumun uzun olduğunu biliyordum. Ama bu kadar azimli olacağımı biliyor muydum, emin değilim.

Sadece kendimden çok sıkıldığımı, gencecik yaşlarımı yaşlı gibi görünen bir bedenin içinde geçirmek istemediğimi hatırlıyorum.

Çok çok yeni doğum yapmış olmama rağmen toplum içinde kilomla acımasızca dalga geçenleri hatırlıyorum. İyi niyet adı altında, kilomla ilgili verilen tavsiyeleri...

Eşim, kilomla ilgili hiçbir yorum yapmasa dahi bakışlarında eski beni göremediğimi hatırlıyorum.

Anne olan biz, bunca fedakarlığa, acıya, uykusuzluğa katlanmamışız gibi bir de farkında olmadan bu baskılara maruz kalıyoruz.

Ama biz yine de kilolarımızı, kimse için değil, kendimiz için verelim.

Ben öyle yapıyorum.

Canım sıkıldıkça aynanın karşısına geçmek, incelen bacaklarıma, elmacık kemikleri belirginleşen yüzüme bakmak paha biçilemez.

En güzel iltifatları kendimize edelim.

Kendimize değer verelim.

İnanın sonrasında herkes size değer veriyor.
Yazdiklarinda cok haklisin 3 haftadir salmis durumdaydim dun toparlandim. Ev halkini toparlayayim.derken kendimi dagittim artik kimseyi dinlemiyorum yemezsen ayakta kalamazsin emziriyorsun birde buyuk.kizin var onlara kim bakacak gb soylemleri cok isitiyorum. Artik kendimi toplama vaktim geliyor spor u da yapmaya baslarsam super olacak. Bu surecte 3.kktap bitirdim hic firsatim.olmuyordu farkli farli hayatlarda gezindi ruhum.iyi geldi

Suan ben de tam sizin 4 Ay önce ki halinizim. O kadar mutlu oldum ki yazınızı okuyunca tebrik ederim canı gönülden. Diyetisyene gidiyorum fakat yol alamıyorum motive değilim. 2 yas sendromunda bir bebeğim var. Bende sizin gibi iki çocuklu 89 kilo 1.69 bir tombuk anneyim. Bugün daha kararlı uyandım belki 4 Ay sonra bende buraya sizin gibi yazarım incelen bedenime nasil keyifle baktığımı 🥰🙏🙏🙏 bana şans dileyin😅😅
Bugün başlasanız, 4 ay sonra yani nisan da siz de benim kilomda olabilirsin. İnanın o kadar hafifledim ki. Bu halimle bile aynanın önündeyim sürekli. Kendine İnan, diyet yapmam aç kalmak değilmiş gerçekten, ilk bir ay zorlanıyorsunuz elbette ama sonrasında gayet de doyarak da kilo verebileceğinizi görüyorsunuz.

Yazdiklarinda cok haklisin 3 haftadir salmis durumdaydim dun toparlandim. Ev halkini toparlayayim.derken kendimi dagittim artik kimseyi dinlemiyorum yemezsen ayakta kalamazsin emziriyorsun birde buyuk.kizin var onlara kim bakacak gb soylemleri cok isitiyorum. Artik kendimi toplama vaktim geliyor spor u da yapmaya baslarsam super olacak. Bu surecte 3.kktap bitirdim hic firsatim.olmuyordu farkli farli hayatlarda gezindi ruhum.iyi geldi
Seni tekrar burada görmek güzel. Yaza daha çok var. Motivasyonum yükselip düşecek. Ama hep yola devam etmeliyiz. Kendimiz için.

Kitap okumaya fırsat ayırmana da çok sevindim. Ben de iyi bir okuyucumdur. Çok severim.

Bugün başlasanız, 4 ay sonra yani nisan da siz de benim kilomda olabilirsin. İnanın o kadar hafifledim ki. Bu halimle bile aynanın önündeyim sürekli. Kendine İnan, diyet yapmam aç kalmak değilmiş gerçekten, ilk bir ay zorlanıyorsunuz elbette ama sonrasında gayet de doyarak da kilo verebileceğinizi görüyorsunuz.
Cok doğru söylediniz 1 Ay sonra zaten mide de vücut ta alışıyor hadi bakalım 4 Ay sonra ki degisimime odaklandim suan 😇

Herkese merhaba,

Ben biri 6 aylık, diğeri 2 buçuk yaşında iki 👦 annesiyim.

Boy: 1.68

Kendimi bildiğimden beri hiç öyle incecik biri olamadım ama ara ara yaptığım diyetlerle yine de kendimi koruyordum.

Şimdi gelelim asıl konuya... Ardı ardına yaptığım iki doğum, pandemi, kendi içimde yaşadığım buhranlar derken en son yaklaşık bir ay önce tartıda 89 u gördüm.

90’a bir kala.!!!

9 Ağustos‘ta 89 olan tartım da bugün yani 28 Ağustos itibariyle 85.2...

19 gün yaklaşık 4 kilo...

Fena gitmiyorum sanki 💪🏻

Hedef 62 arkadaşlar.

Buraya ara ara yaptıklarımı yazacağım motivasyon olsun diye.

Benim gibi emziren, çocuklu ve de içinde bulunduğu bedenden memnun olmayan kadınları sohbete beklerim. ☕

Başlangıç:
09 Ağustos—>89

4 Eylül—> 83.5

11 Eylül—> 82.7
16 Eylül—> 81.7
22 Eylül—> 80.6
30 Eylül—> 79.45
20 Ekim—> 78.5
23 Ekim—> 77.5
8 Kasım—>> 76.5
15 Kasım—> 75.3
22 Kasım—> 74.5
29 Kasım—> 73.7
06 Aralık—> 72.65

Güncelleme:
30 Aralık—>> 69.85

Eki Görüntüle 2978749

İlk hedefim yeni yılı altmışlı bir kiloyla açmaktı. (7-8 yıldır görmediğim bir sayı💆🏻‍♀️) Çok şükür! 20 kilo gitti 5 ayda.Şimdi sıra ideal kiloya inmekte... En Büyük KK:halay:
Helal sana azmine hayranim . En kisa zamanda hedefine insallahh👌

Arkadaşlar güncelleme yapamadım ailem geldi yanıma bir süredir. Ama şöyle söyleyeyim kilom hala 68-69 bandında gidip geliyor. Üstelik yemiyorum. Ama kilo da veremiyorum bir şekilde. Çünkü artık vücudum bu beslenme düzenine alıştı. Ya aldığım kalori miktarını daha da düşürmem gerekiyor yada spora başlamam gerekiyor ki kalori açığı oluşturayım.

Aldığım kalori miktarını emzirdiğim için düşüremiyorum daha fazla, ayrıca çok uzun süredir diyette olduğum için de eskisi gibi motive olamıyorum zaten.

O yüzden spora başlamam şart ama ona da bir türlü başlayamıyorum.

Malumunuz iki çocuk, iş güç derken kendimi inanılmaz yorgun hissediyorum.

Ama hedefimden şaşmadım. Sadece biraz vücudumu ve ruhumu dinlenmeye aldım.

Annemler gider gitmez, bir şekilde spora başlamam lazım. Bu anlamda motive edici birkaç kelam etmek isteyen olursa sevaba girer vallaha… Önerdiğiniz çok zorlamayan spor videoları olur. Ya da aslansın kaplansın sen yaparsın deseniz bile olur yani. 😄

Sizlerde durumlar nasıl? Yaza kadar bir hiç değilse buraya yazdığım ilk hedefi görsem(62) çok mutlu olacağım.

Arkadaşlar güncelleme yapamadım ailem geldi yanıma bir süredir. Ama şöyle söyleyeyim kilom hala 68-69 bandında gidip geliyor. Üstelik yemiyorum. Ama kilo da veremiyorum bir şekilde. Çünkü artık vücudum bu beslenme düzenine alıştı. Ya aldığım kalori miktarını daha da düşürmem gerekiyor yada spora başlamam gerekiyor ki kalori açığı oluşturayım.

Aldığım kalori miktarını emzirdiğim için düşüremiyorum daha fazla, ayrıca çok uzun süredir diyette olduğum için de eskisi gibi motive olamıyorum zaten.

O yüzden spora başlamam şart ama ona da bir türlü başlayamıyorum.

Malumunuz iki çocuk, iş güç derken kendimi inanılmaz yorgun hissediyorum.

Ama hedefimden şaşmadım. Sadece biraz vücudumu ve ruhumu dinlenmeye aldım.

Annemler gider gitmez, bir şekilde spora başlamam lazım. Bu anlamda motive edici birkaç kelam etmek isteyen olursa sevaba girer vallaha… Önerdiğiniz çok zorlamayan spor videoları olur. Ya da aslansın kaplansın sen yaparsın deseniz bile olur yani. 😄

Sizlerde durumlar nasıl? Yaza kadar bir hiç değilse buraya yazdığım ilk hedefi görsem(62) çok mutlu olacağım.
Annenlerle tadını çıkar canım sonrasında yeniden daha sıkı yürüteceğine eminim ben genelde ip atlardım sayaçlı ipim var Leslie yapardım arada bir zumba benim minik epey küçük spor yapmaya vaktim kalmıyor maalesef

X