Düğün 2 düğün?

Ben de sizin gibi düşünüyorum evime harcarım diyorum ama bir yanımda diyor ki bir kere nişanlanıp evleneceksin... Para kazanılır bugünler gelmez. Yanlış mı düşünüyorum kio_O
Canım sen de haklısın, şuan ben de evlilik hazırlığı yapıyorum. Bu noktada neyin yerine neyi tercih ediceğin sana kalmış durumda. Ben mesela tek nikah bile olsa en yakınlarıma nikahtan sonra çok güzel bi yer ayarlarım orda eğlenir yer içer oynarız diye düşünüyodum, böylece hem anımız olur hem de düğüne gidicek fazla para diğer harcamalarımıza rahatlıkla yeter diye hesaplıyodum. Ama nişanlımın babası düğün yapmak istedi nişanlım tek çocuk bu yüzden ailesi düğün görmek istedi biz de o zaman güzel bi yer beğendik. Şimdi düğünümüz olacak kısmetse. Ama benim için düğünden dernekten çok evime yaptığım harcama önemli. Evimi istediğim gibi rahat rahat dizayn etmeyi çok isterim. O yüzden harcamaları o yöne kaydırmaya biraz daha meyilliyim aslen. Amaaaaaa hepsinden de önemli olan yuvadaki huzur mutluluk. Allah sana da tüm yuva kuranlara da huzurlu mutlu evlilik nasip etsin. Gerisi geliiiir geçerr :KK37:

Canım sen de haklısın, şuan ben de evlilik hazırlığı yapıyorum. Bu noktada neyin yerine neyi tercih ediceğin sana kalmış durumda. Ben mesela tek nikah bile olsa en yakınlarıma nikahtan sonra çok güzel bi yer ayarlarım orda eğlenir yer içer oynarız diye düşünüyodum, böylece hem anımız olur hem de düğüne gidicek fazla para diğer harcamalarımıza rahatlıkla yeter diye hesaplıyodum. Ama nişanlımın babası düğün yapmak istedi nişanlım tek çocuk bu yüzden ailesi düğün görmek istedi biz de o zaman güzel bi yer beğendik. Şimdi düğünümüz olacak kısmetse. Ama benim için düğünden dernekten çok evime yaptığım harcama önemli. Evimi istediğim gibi rahat rahat dizayn etmeyi çok isterim. O yüzden harcamaları o yöne kaydırmaya biraz daha meyilliyim aslen. Amaaaaaa hepsinden de önemli olan yuvadaki huzur mutluluk. Allah sana da tüm yuva kuranlara da huzurlu mutlu evlilik nasip etsin. Gerisi geliiiir geçerr :KK37:

Ben hem evimi güzel dizayn etmek istiyorum hem güzel bir düğün istiyorum çok şey istiyorum ya:KK48:

İyi dileklerin için çok teşekkür ederim canım :KK37: Umarım senin de düğünün çok güzel olur ve evini istediğin gibi dizayn edebilirsin:21: Allah gönlüne göre versin.

düğünü erkek tarafı yapar nişsn ve kına kız tarafına aittir.

Merhaba hanımlar,
Sorum şu. Baharda nişanım olacak. Yaza da düğünüm. 2 tane düğün olacak biri memleketimizde diğeri İstanbul'da benim ailem İstanbul' da yaşadığı için. İstanbul'daki düğünü kız tarafı olarak bizim mi yapmamız gerekiyor? Yoksa sadece nişan ve kına mı bize ait? Nasıl yürüyor bu işler. Tecrübelerinize ihtiyacım var.
Merhaba. eğer profesyonel olarak fotoğraf çekimi düşünüyorsanız yardımcı olabilirim.

X