2 günlük bir tatil benç hem kuzenimden hem arkadaşımdan etti hemde sevgilimden soguttu ?

bezbebeğe ağzını açmış izliyodu sordugumda dur oyuncaklar dünyasını kurtaracaklar dedi
çok özür dilerim şu cümlenize istemsizce güldüm,çok tatlısınız :KK48:

bakın işte demek ki o dost dediğiniz kişi,ona güvenip tamamen yabancı bir şehre gittiğinizde bile,kendi kişisel hırslarını daha önde tutup sizi yapayalnız bırakabilecek biriymiş. insanları çıkarlarına ters düşecek bir şey yaşadığınızda tanırsınız.

ben şahsen dostum dediğim adamı, çok çok çok berbat,büyük bir mesele olmadığı sürece bulunduğum şehirde öyle yalnız bırakmam. bazı şeylerin adabı vardır,öyle hırs,çocukluk yapılmaz.

bence arkadaşınızı ve kuzeninizi hayatınızdan çıkarın. kuzeninize de '' sana ne sana özel hayatımı anlatmak zorunda mıyım, burnunu sokmasaydın sana yalan söylemek zorunda kalmazdım'' diyin.

sevgilinizden soğumakta haklısınız bence. daha en baştan böyleyse.. bilemedim :)

Yani şöyle oturup sarılırken bile bi taraftan televizyon açıktı ben hazırlanırken o izledi fln ama hep açıktı yani
Arkadaşım konusunda da haftalardır arıyorum bi sıkıntın varsa söyle ama o böyle durumlarda uzaklaşmayı seçiyo yani anlatmayan o bilmiyorum benimde hatalarım var ama ben olsam bir saatte olsa yanındaki insana katlanırdım
benimle tatile gelmiş sevgilim oturup selena, bez bebek izliyorsa ben buradan "bu adam beni sevmiyor"u çok net anlarım. seven hiçbir erkek tutup böyle saçmalık yapmaz.
bez bebek izlemek nedir yahu ? kaç yaşında bu adam ?
fırsat olmuş anlamışsınız, uzatmayın ilişkinizi..

arkadaşınıza yüklenmenizi fazla buldum. belki de gerçekten zor durumdaydı, en son ne zaman onun hayatıyla ilgilendiniz mesela ? bana sanki pek onun nasıl olduğuyla ilgilenmemişsiniz, tek derdiniz gidip gezmek olmuş gibi geldi. arkadaşınızdan bu yüzden bencilliğinizden dem vurmuş.

kuzeniniz ayrıca saçmalamış. ancak aranız normalde iyiyse, sırrınızı paylaştığınız biriyse bu detayı gizlemenize bozulmuş olabilir. gene de bunu anlatabilirdi kavga etmektense.

Hiçbiseyi dogru durust planlamamissiniz.
Kiz arkadasinizla detayli plan yapilmiş gibi gelmedi bana, sizi bizzat kendisi mi davet etti yoksa siz "biz gezelim dedik" diye gitmeye mi karar verdiniz?

Kalinacak yeri dahi dogru durust arastirmamissiniz bi de ustune saat 11de aparttan ayrilip 6ya kadar sogukta yapacak sey aradik diyorsun... Sogukta disarda ne yapilir yani? Kiz arkadasindan bagimsiz olarak gittigin şehirde ne yapacagini onceden bir arastirirsini.🙄

İlk defa sehir disina ciktiniz muhtemelen size tecrube olmuş oldu. Gitmeden once nerede kalinir, nereye gidilir, gezilir şöyle bir göz atarsiniz artik. Bunlari yapmiş olsaniz kiz arkadasiniz sizi ekse de sevgilinle keyifli vakit gecirmiş olurdunuz. Boyle tatil degil, rezillik olmuş.

Son düzenleme:
Merhaba yeni üye oldum kafam okadar karışıkki nerden başlayacagımı bilemiyorum
6 aydır bir sevgilim var inişli çıkışlı bir ilişkimiz var
Çok yakın arkadaşım şehir dışında yaşıyo onun yanına gezmeye gidelim dedik tabi ben sevgilimle gittiğimi aileme söylemedim
Öncelikle arkadaşımdan başlayım çok yakınızdır her derdimi bilir gerçekten dostum diyebilieceğim biriydi ama biraz uzaklaştık son zamanlarda sebebini anlayamadıgım durumlardan
Neyse biz indik sevgilimle bizi otogarda karşıladı biz günlük kiralık bi apartta anlaşmıştık oraya gittik kalınacak gibi biyer değildi tekinsiz biyer . Burada kalamayız dedik ve bilmediğimiz şehirde dımdızlak kaldık biraz araştırdık başka yere geçtik arkadaşımda kalamazdık çünkü aynı evde 6 kızla birlikte kalıyo
Neyse kız arkadaşımla 2 gün boyunca hiç görüşmedik aradıgımda türlü bahaneler buldu en son gün biz aparttan 11 de çıkış yaptık 6 ya kadar sogukta dışarda yapacak şeyler arayışına girdik arkadaşımı aradım dünden için görüşürüz demiştik o da arkadaşıyl kahvaltıya gideceğini söyledi
3 gün boyınca bizimle oturup bir kahve bile içmedi oysa biz ona güvenerek gitmiştik
Bende “ önceden olsa benim canım sıkkın desem çıkıp başka sehirden geleceğini ama şuan bilmediğimiz şehirde bizi yapayalnız bıraktıgını artık çok değiştiğini karşısında da eski beni bulamayacagını artık beni aramaması gerektiğini “ söyledim
Oda bana türlü bahanelerle benim sadece kendimi düşündüğümü birlikte sevgilimle görüşmek istemediğini bi ton derdi oldugunu söyledi bende gelme deseydin zaten gelmezdik dedim ve öylece bitti beni heryerden çıkarmış numarama kadar silmiş bu birinci sorunum
2. İse kuzenimle yakınızdır ama ben sevgilimle gideceğimi anneme söylemediğim için onada söylemedim ve instagram hikayelerimi gizledim oda bana bi uygulamadan bakıp neden bana yalan söyledin dedi ve onun üstüne “ sen şeytansın senin gibilerden korkulur sen sinsisin fesatsın sevgiline yazık inşallah ıda senin yaptıklarını yapıyodur senin hayatın yalan seni sildim bundan sonra diyip tonlarca hakaret sıralayıp beni engellemiş . Kuzenime söylememe sebebim özel hayatımla ilgili çoğu şeyi ailesine anlatması sevgilimle ayrıldıgıma kadar laf olsun diye anneannesiyle bile sohbet esnasında söylemiş
3. Sorunum sevgilim
Ayarladıgı apart desene faciaydı kaldıgımız yeri son dk ben buldum yoksa sokakta kalacaktık . Bütün gün apartta bi yandan televizyonda selena bez bebek döndü bunları izledi oyun oynadı tabi benle de ilgilendi ama aynı evin içinde resmen sıhbet dönmedi son gün dışarda kaldıgımız için kahvaltıya gittik künefe fln yedik ama mecburi bişrymiş gibi 6 saati dolduramadık resmen dönerken desek öyle mesela ben yemek yemeyi çok severim o kahvaltıyı bile gereksiz buluyo benim zevk aldıgım şeyler ona gereksiz geliyo dönüşte sırf çok biliyomuş gibi bizi yanlış yola soktu ve yarım saat boşa yürüdüm hani ünsan bi karşıdan karşıya geçerken el tutar fln yok
Yada dönünce “ hayatımın en güzel günleriydi senle uyumak çok güxeldi seni çok özledim senle aynı evde olmak çok güzeldi en kısa sürede tekrarlayalım “ gibi sözler hiç söylemedi
Kısacası 2 günlük tatil benden çok şey götürdü şimdi ben ne yapayım haklı ve haksız oldugum yerler nereler bitik durumdayım şuan ?
Çok güzel bir şey yaşamışsınız aslında. Uyumlu olmadığınızı görmüşsünüz. Aşkınızdan ölür gibi bir haliniz de yok. Ayrılabilirsiniz gayet.

Siz sevgilinize seninle uyumak çok güzeldi vs dediniz mi merak ettim? 🙄

Evet bende ona şaşırıyorum bir önceki ilişkimde de böyle bir tatil yapmıştım kıyaslamak değil amacım ama gitmeden gideceğimiz en güzel yeri en güzel lokantayı ayarlamıştı ve hiç sıkıldıgımı hatırlamıyorum yolda bile bitmesin diye dua etmiştim
Birlikte gidilen bi tatilde gelecek hakkında ilişkimiz hakkında konuşulur ne biliyim güzel hayaller kurulur fln biz son saatlerimizi kafelerde mecburi oturup telefonla oynayarak geçirdik
6 aylık bir ilişki zaten. Sizin yerinizde olsam hiç düşünmeden direkt ayrılırdım. Bez bebek nedir yahu o kadar da mı vizyonsuz bu adam

Her işi yarım yapmışsınız.
kızın yanına gidiyorsunuz kızın haberi yok
Kalacak yer ayarlanıyor orası hakkında hiç fikriniz yok en azından göz ucuyla muhite bakar arkadaşına sorar insan, biz böyle bir yer düşünüyoruz iyi bir yer mi bildiğin var mı vs...
Sevgili hiç tanınmıyor, kahvaltı nasıl gereksiz olabilirmiş parası yoksa param yok desin kahvaltının ne suçu var?
Kuzen neden manyaklar gibi sizin hikayeleri kurcalıyor bu da garip. Ona ne ayrıca.
Kısacası: insanları yolculukta tanırsın, hiçbiri sana uygun değiller yanda sen onlara uygun değilsin. Bundan sonra daha net planlar yapmalısın, detayları ayarlamalısın. Allahtan uyanık kızsın da dımdızlak dışarıda kalmamışsınız. Arkadaşına yüklenme, senin onun için gittiğini düşünmemiş muhtemelen seninle yalnız vakit geçirmek istemiş bu yüzden kızmış

cidden bez bebek ne ya ilk defa sevgilinlesin, otur konuş vakit geçir işte.

Merhaba yeni üye oldum kafam okadar karışıkki nerden başlayacagımı bilemiyorum
6 aydır bir sevgilim var inişli çıkışlı bir ilişkimiz var
Çok yakın arkadaşım şehir dışında yaşıyo onun yanına gezmeye gidelim dedik tabi ben sevgilimle gittiğimi aileme söylemedim
Öncelikle arkadaşımdan başlayım çok yakınızdır her derdimi bilir gerçekten dostum diyebilieceğim biriydi ama biraz uzaklaştık son zamanlarda sebebini anlayamadıgım durumlardan
Neyse biz indik sevgilimle bizi otogarda karşıladı biz günlük kiralık bi apartta anlaşmıştık oraya gittik kalınacak gibi biyer değildi tekinsiz biyer . Burada kalamayız dedik ve bilmediğimiz şehirde dımdızlak kaldık biraz araştırdık başka yere geçtik arkadaşımda kalamazdık çünkü aynı evde 6 kızla birlikte kalıyo
Neyse kız arkadaşımla 2 gün boyunca hiç görüşmedik aradıgımda türlü bahaneler buldu en son gün biz aparttan 11 de çıkış yaptık 6 ya kadar sogukta dışarda yapacak şeyler arayışına girdik arkadaşımı aradım dünden için görüşürüz demiştik o da arkadaşıyl kahvaltıya gideceğini söyledi
3 gün boyınca bizimle oturup bir kahve bile içmedi oysa biz ona güvenerek gitmiştik
Bende “ önceden olsa benim canım sıkkın desem çıkıp başka sehirden geleceğini ama şuan bilmediğimiz şehirde bizi yapayalnız bıraktıgını artık çok değiştiğini karşısında da eski beni bulamayacagını artık beni aramaması gerektiğini “ söyledim
Oda bana türlü bahanelerle benim sadece kendimi düşündüğümü birlikte sevgilimle görüşmek istemediğini bi ton derdi oldugunu söyledi bende gelme deseydin zaten gelmezdik dedim ve öylece bitti beni heryerden çıkarmış numarama kadar silmiş bu birinci sorunum
2. İse kuzenimle yakınızdır ama ben sevgilimle gideceğimi anneme söylemediğim için onada söylemedim ve instagram hikayelerimi gizledim oda bana bi uygulamadan bakıp neden bana yalan söyledin dedi ve onun üstüne “ sen şeytansın senin gibilerden korkulur sen sinsisin fesatsın sevgiline yazık inşallah ıda senin yaptıklarını yapıyodur senin hayatın yalan seni sildim bundan sonra diyip tonlarca hakaret sıralayıp beni engellemiş . Kuzenime söylememe sebebim özel hayatımla ilgili çoğu şeyi ailesine anlatması sevgilimle ayrıldıgıma kadar laf olsun diye anneannesiyle bile sohbet esnasında söylemiş
3. Sorunum sevgilim
Ayarladıgı apart desene faciaydı kaldıgımız yeri son dk ben buldum yoksa sokakta kalacaktık . Bütün gün apartta bi yandan televizyonda selena bez bebek döndü bunları izledi oyun oynadı tabi benle de ilgilendi ama aynı evin içinde resmen sıhbet dönmedi son gün dışarda kaldıgımız için kahvaltıya gittik künefe fln yedik ama mecburi bişrymiş gibi 6 saati dolduramadık resmen dönerken desek öyle mesela ben yemek yemeyi çok severim o kahvaltıyı bile gereksiz buluyo benim zevk aldıgım şeyler ona gereksiz geliyo dönüşte sırf çok biliyomuş gibi bizi yanlış yola soktu ve yarım saat boşa yürüdüm hani ünsan bi karşıdan karşıya geçerken el tutar fln yok
Yada dönünce “ hayatımın en güzel günleriydi senle uyumak çok güxeldi seni çok özledim senle aynı evde olmak çok güzeldi en kısa sürede tekrarlayalım “ gibi sözler hiç söylemedi
Kısacası 2 günlük tatil benden çok şey götürdü şimdi ben ne yapayım haklı ve haksız oldugum yerler nereler bitik durumdayım şuan ?
Tamam da berbat bı tatil olmuş. Kuzeni boşver. Arkadaşını boşver. Sacmasapan bı iki gün olmuş. Yaşın kaç bilmem ama .ailenden gizli iş yapma derim. Sonra müge anliya çıkıyorlar. Kızım falanca yerde diyorlar ordan çıkmıyor. Başka biriyle ama ailenin haberi yok. Başına bişey gelse elini uzatamazlar sana. Bilemiyorum. Hepsni boşver ailenden gizleyerek yapıyorsan bı işi muhtemelen yanlış yoldasin.

İşte canımı sıkan asıl konu o sevgilim plansız ve ben gitmeden önce bi ton yer aradıgım halde bana ayarladık işte gidince kalcaz daha niye arayış içindesin diyip kavga çıkarmıştı problemde zaten sevgilim yanımdayken arkadaşıma ihtiyaç duymam buna bile canım sıkılması çünkü biz o üç günü geçiremedik
Bu çok da trajik bir durum değil neden desteğe ihtiyacınız varmış gibi yansıtıyorsunuz. Sevgilinizle bilmediğiniz şehri keşfedebilirsiniz bunun için gitmediniz mi zaten otelden ayrıldınız diye yağmur altında kalmış sokak kedisi değilsiniz ya. Rehbere mi ihtiyaç duydunuz. Arkadaşınızın o gün için planı varmış.

Hiçbiseyi dogru durust planlamamissiniz.
Kiz arkadasinizla detayli plan yapilmiş gibi gelmedi bana, sizi bizzat kendisi mi davet etti yoksa siz "biz gezelim dedik" diye gitmeye mi karar verdiniz?

Kalinacak yeri dahi dogru durust arastirmamissiniz bi de ustune saat 11de aparttan ayrilip 6ya kadar sogukta yapacak sey aradik diyorsun... Sogukta disarda ne yapilir yani? Kiz arkadasindan bagimsiz olarak gittigin şehirde ne yapacagini onceden bir arastirirsin yani.🙄

İlk defa sehir disina ciktiniz muhtemelen size tecrube olmuş oldu. Gitmeden once nerede kalinir, nereye gidilir, gezilir şöyle bir göz atarsiniz artik. Bunlari yapmiş olsaniz kiz arkadasiniz sizi ekse de sevgilinle keyifli vakit gecirmiş olurdunuz. Boyle tatil degil, rezillik olmuş.

Haberi var işte daha önce çok konuştuk gelin gezeriz şöyle yaparız böyle yaparız diye ama ben gitmeden önce tam bi sogukluk oluştu ve ben o sırada bileti almış bulundum

Her işi yarım yapmışsınız.
kızın yanına gidiyorsunuz kızın haberi yok
Kalacak yer ayarlanıyor orası hakkında hiç fikriniz yok en azından göz ucuyla muhite bakar arkadaşına sorar insan, biz böyle bir yer düşünüyoruz iyi bir yer mi bildiğin var mı vs...
Sevgili hiç tanınmıyor, kahvaltı nasıl gereksiz olabilirmiş parası yoksa param yok desin kahvaltının ne suçu var?
Kuzen neden manyaklar gibi sizin hikayeleri kurcalıyor bu da garip. Ona ne ayrıca.
Kısacası: insanları yolculukta tanırsın, hiçbiri sana uygun değiller yanda sen onlara uygun değilsin. Bundan sonra daha net planlar yapmalısın, detayları ayarlamalısın. Allahtan uyanık kızsın da dımdızlak dışarıda kalmamışsınız. Arkadaşına yüklenme, senin onun için gittiğini düşünmemiş muhtemelen seninle yalnız vakit geçirmek istemiş bu yüzden kızmış

cidden bez bebek ne ya ilk defa sevgilinlesin, otur konuş vakit geçir işte.

Bez bebek selena minvalinde 4-8 yaş arasına hitap eden bir dizi 🥳 Bilmediğine göre çok vizyonlusun demek ki gülüm beğendim seni😂😂
Ben sandım bez bebek hediye almıs konu sahıbıne ajajajajajaajja zaten kahvaltıya gereksiz dedı dıye cocuk, gozumde cimriydi gordun mu bak bariz cimri diyip cocugu gommeyi dusunuyordum 😂
Bende seni begenıyorum bi hepi burcak ❤️😂

Peki böyle güzel sözler söyleyeceği bir tatil mi oldu yoksa offfla pufffla,nazla niyazla, stresle dolu mu gecti? Dolu dolu seviştiniz mı yoksa adam yakınlasip yakınlaşıp bir yerinde delice bir ağrıyla mı uyudu? Birbirinize güzel sözler soyleidniz mı?? Eğer güzel geçmediyse ,stres olup çemkirdiyseniz,gerildiyseniz falan neden yalandan söylesin ki 'hayatimin en güzel günleriydi' diye. Bu sefer de samikiyetine inanmazdın zaten...

Konuya gelince arkadaşında da iş yok, kuzeninde de. Bazen insan yol vermeli boş beleş,enerji emici kişilere.
Hiç düşünme bile,çiz üstünü. Allah'ın tripcanlari...
Sevgilin için de hemen gaza gelme:) olur bazen öyle. Her şey ters gitmiş..
Yıllar önce benim ilk görüşte aşık olduğum yabancı bir bebe vardı. Uğraştık,didindik tekrar buluştuk. Öyle ummadığım biri çıktı ki, havaalanında vedalasirken agalrken rimelim aktı diye bana 'kaliteli kozmetik ürünleri kullanmalisin' demişti 😅😅😅😂😂 böyle bir adam düşün.
Tabii memleketlere dönünce iki yabancı moduna aldık kendimizi... Ama zamanla tekrar konuştuk, her şey biraz daha yerli yerine oturdu. Hatta birkaç ay Türkiye'ye geldi, tam bribriimizin huyunu suyunu çözdük, yine memleketlere dağılıp ... Sonra tekrar bana ulaştı, konuşmaya başladık... Yani artık huyunu biliyorsun,suyunu biliyorsun,o seni biliyor, seni üzecek - mutlu edecek şeyleri biliyor. Tam ilişkimizin 'yukselme' dönemine girecektik, korona olmasına rağmen bir araya gelecektik de şükür başka birine aşık oldum , gelme dedim 🤪 yani benim örnek çok olmadı ama netice ayni yere cikiyor. Bazen iki insan biraraya gelince hemen hayallerindeki gibi günler geciremezler. Azıcık birbirlerine alışmaları lazim. Yeni evlenenlerin ilk aylarda daha çok kavga etmesi gibi... Sen de biraz daha zaman ver, belki gerçek bir tatil vs vs... Eminim toparlarsiniz

yangın ablam herkesin şunun için izlediği bir çizgi film :KK48:
1605555304926.png

Bilmiyorum ilk defa böyle bişeyle karşılaştım aparttan çıkcaz hazırlanıyoruz bu oturmuş televizyona bakiyo bön bön dur oyuncaklar dünyasını kurtarcaklar fln diyo geldikten sonra iki üç şaka yapıyım dedim ben onları ses olsun diye açtım beni ciddi mi izliyo sandın diyo
Arkadaşım konusunda da demek istediğimi çok iyi anlamışsınız çok kırgınım gerçekten
çok özür dilerim şu cümlenize istemsizce güldüm,çok tatlısınız :KK48:

bakın işte demek ki o dost dediğiniz kişi,ona güvenip tamamen yabancı bir şehre gittiğinizde bile,kendi kişisel hırslarını daha önde tutup sizi yapayalnız bırakabilecek biriymiş. insanları çıkarlarına ters düşecek bir şey yaşadığınızda tanırsınız.

ben şahsen dostum dediğim adamı, çok çok çok berbat,büyük bir mesele olmadığı sürece bulunduğum şehirde öyle yalnız bırakmam. bazı şeylerin adabı vardır,öyle hırs,çocukluk yapılmaz.

bence arkadaşınızı ve kuzeninizi hayatınızdan çıkarın. kuzeninize de '' sana ne sana özel hayatımı anlatmak zorunda mıyım, burnunu sokmasaydın sana yalan söylemek zorunda kalmazdım'' diyin.

sevgilinizden soğumakta haklısınız bence. daha en baştan böyleyse.. bilemedim :)

Affedersiniz kahkaha attım :KK70: hiç ayrılık mesajı yazmaya bile zahmet etmeyin her yerden basın engeli :skandal:

X