2 günlük bir tatil benç hem kuzenimden hem arkadaşımdan etti hemde sevgilimden soguttu ?

Ben sandım bez bebek hediye almıs konu sahıbıne ajajajajajaajja zaten kahvaltıya gereksiz dedı dıye cocuk, gozumde cimriydi gordun mu bak bariz cimri diyip cocugu gommeyi dusunuyordum 😂
Bende seni begenıyorum bi hepi burcak ❤️😂

Ben hangi kanalda yayınlanıyor acaba diye düşündüm , on yıl öncenin dizisi yahu 😃😂 Böyle kahvaltıya ne gerek var ona ne gerek var diyen kamillere bugün herşey benden, ben ısmarlıyorum diyesim gelir herhalde, önce şöyle bi tıkabasa doysun tam şekeri çıkmış hafif uyku bastırmışken de reddedeyim mesela 😀😃 Hem pinti hem sıkıcı

ilk birlikte kalışımız değildi aslında bakarsan çok şey paylaştık sevdiğimiz programı izledik işte güzel şeyler yaşadık birlikte uyuduk fln ama o televizyonla uyudugu için küçücük koltukta yattık mesela neyse yine gıcık oldum okadar olumsuzluktan sonra apart konusunda utancımdan yerin dibine girdim benim suçum en fazla ne kadar kötü olabilir diye düşündüm ama rezaletti fln dedi tartışmadık ağzımj açıp kızmadım sızlanmadık yani değerlendirmeye çalıştık ama son gün sokakta 7 saat geçirmek zorunda plmak bizi bunalttı evde kalsaydık bunalmazdık çünkü gittiğimiz yer küçük biyerdi ve yapcak bişry yoktu aslında diyebilirdi ama ben onda da o aşkı göremedim bence o da sıkıldı
Peki böyle güzel sözler söyleyeceği bir tatil mi oldu yoksa offfla pufffla,nazla niyazla, stresle dolu mu gecti? Dolu dolu seviştiniz mı yoksa adam yakınlasip yakınlaşıp bir yerinde delice bir ağrıyla mı uyudu? Birbirinize güzel sözler soyleidniz mı?? Eğer güzel geçmediyse ,stres olup çemkirdiyseniz,gerildiyseniz falan neden yalandan söylesin ki 'hayatimin en güzel günleriydi' diye. Bu sefer de samikiyetine inanmazdın zaten...

Konuya gelince arkadaşında da iş yok, kuzeninde de. Bazen insan yol vermeli boş beleş,enerji emici kişilere.
Hiç düşünme bile,çiz üstünü. Allah'ın tripcanlari...
Sevgilin için de hemen gaza gelme:) olur bazen öyle. Her şey ters gitmiş..
Yıllar önce benim ilk görüşte aşık olduğum yabancı bir bebe vardı. Uğraştık,didindik tekrar buluştuk. Öyle ummadığım biri çıktı ki, havaalanında vedalasirken agalrken rimelim aktı diye bana 'kaliteli kozmetik ürünleri kullanmalisin' demişti 😅😅😅😂😂 böyle bir adam düşün.
Tabii memleketlere dönünce iki yabancı moduna aldık kendimizi... Ama zamanla tekrar konuştuk, her şey biraz daha yerli yerine oturdu. Hatta birkaç ay Türkiye'ye geldi, tam bribriimizin huyunu suyunu çözdük, yine memleketlere dağılıp ... Sonra tekrar bana ulaştı, konuşmaya başladık... Yani artık huyunu biliyorsun,suyunu biliyorsun,o seni biliyor, seni üzecek - mutlu edecek şeyleri biliyor. Tam ilişkimizin 'yukselme' dönemine girecektik, korona olmasına rağmen bir araya gelecektik de şükür başka birine aşık oldum , gelme dedim 🤪 yani benim örnek çok olmadı ama netice ayni yere cikiyor. Bazen iki insan biraraya gelince hemen hayallerindeki gibi günler geciremezler. Azıcık birbirlerine alışmaları lazim. Yeni evlenenlerin ilk aylarda daha çok kavga etmesi gibi... Sen de biraz daha zaman ver, belki gerçek bir tatil vs vs... Eminim toparlarsiniz

Ne gerek var demedi ama kahvaltıda pide yemeyi teklif etti onun için bu öğle yemegi sayılırmış hatta öğlen yedi diye akşam yemezmiş gerçekten normal hayatında öyle ama bana sormadı ne canın çekti ne yersin diye yani yemege hiç düşkün değil ama benim için en zevkli aktivite
Ben hangi kanalda yayınlanıyor acaba diye düşündüm , on yıl öncenin dizisi yahu 😃😂 Böyle kahvaltıya ne gerek var ona ne gerek var diyen kamillere bugün herşey benden, ben ısmarlıyorum diyesim gelir herhalde, önce şöyle bi tıkabasa doysun tam şekeri çıkmış hafif uyku bastırmışken de reddedeyim mesela 😀😃 Hem pinti hem sıkıcı

Burcak ya sen boyle dıyınce ne geldı aklıma, eskiden smsın 2 kontor oldugu zamanlar. Sevgiliyle uzun uzadıya konusmak ne haddimize. Kontor zaten pahalı.
Bır sevgilim vardı balık kılcıgından hallice.
Bu boyle birbırımızı görüyoruz zaten, Kontor almak gereksiz derdi hep.. Ben de parası yok söyleyemiyora bağlıyorum.. Boyle bahane buluyor sanıyorum parasının yokluğuna. Habıre buna kontor yukluyorumajsjsjssjsj bide gururunu kırmamak ıcın kontor kartını elimle vermiyorum bayıde dırekt yukletıyorum.. Nasıl naıfım Allah ıslah etsin beni.
Sonra bigun tesadüfen, ona boyle hunharca yürüyen.. sozde bunun tıksındıgı kıza Kontor yukledıgını ogrendımshajajsjsbsbsbsshs
Acıklamasıda suydu, kız ogrencı ve habıre benı arayıp yaziyor benım yuzumden kontorlerı bitiyor. Ogrencıye yardım gıbı dusun..
Zjsjsjssjsksjssjsjsjs
Ben ne yangınlar gordum hıc bırı öldürmedi sjskskssksksk

Ne gerek var demedi ama kahvaltıda pide yemeyi teklif etti onun için bu öğle yemegi sayılırmış hatta öğlen yedi diye akşam yemezmiş gerçekten normal hayatında öyle ama bana sormadı ne canın çekti ne yersin diye yani yemege hiç düşkün değil ama benim için en zevkli aktivite

Söyleseydin çekindin mi? Sabah sabah pide mi olur önce serpme kahvaltı yapalım yavaş yavaş muhabbet ede ede deseydin, ben yemek yemeye önem veriyorum deseydin. Sanki biraz herşeyi ondan beklemişsin gibi geldi senin ağzın dilin yok mu?

Arkadaşınızın yaptığı hiç hoş değil,sonuçta 1 saatini bile ayıramaz mıydı?Kuzeninize gelince kendisini hiç iyi niyetli biri olarak göremedim.Hani başkalarına,başkalarının hayatlarına kafayı takan tipler olur ya,tüm derdi başkalarıdır kendisi sanırım o tiplerden.Bende kuzenlerimin çoğuyla bu sebepten görüşmüyorum sizi anlıyorum o yüzden.Muhtemelen her gün sizin profile girip bakıyor,öne çıkartılan hikayeleriniz varsa hikayenizi gizlediğiniz kişi o öne çıkartılanlarıda göremiyor,muhtemelen oradan anlayıp başka şekilde baktı.Sevgilinizle ilgili yorum yapamayacağım kendisinin tavrıda arkadaşınızınkiyle aynı bana göre.Telefon oynayıp TV izleyecekse tatile çıkmanım anlamı ne. 😑

Bezbebegin oyuncaklar dünyasını kurtarmasını heyecanla izleyen sevgili🤣ya ben de üniversitede biriyle tanismistim ve arabasına bindiğimde merhaba dedikten sonra cep telefonundan Kemal Sunal in filmini açıp izlemeye başlamıştı 🤣 Ben de çok severim Kemal Sunal filmlerini ama çocuk benle tek kelime konuşmadı yol boyunca film izlemişti aklıma getirdiniz akşam aksam🤣

Söyleseydin çekindin mi? Sabah sabah pide mi olur önce serpme kahvaltı yapalım yavaş yavaş muhabbet ede ede deseydin, ben yemek yemeye önem veriyorum deseydin. Sanki biraz herşeyi ondan beklemişsin gibi geldi senin ağzın dilin yok mu?
Ooofff nolur pide künefe filan demeyin yemek adı vermeyin noluuuur 😭😭 bunun bir üst versiyonu yemek/tatlı adı olan nickler 😭😭😭😭

Burcak ya sen boyle dıyınce ne geldı aklıma, eskiden smsın 2 kontor oldugu zamanlar. Sevgiliyle uzun uzadıya konusmak ne haddimize. Kontor zaten pahalı.
Bır sevgilim vardı balık kılcıgından hallice.
Bu boyle birbırımızı görüyoruz zaten, Kontor almak gereksiz derdi hep.. Ben de parası yok söyleyemiyora bağlıyorum.. Boyle bahane buluyor sanıyorum parasının yokluğuna. Habıre buna kontor yukluyorumajsjsjssjsj bide gururunu kırmamak ıcın kontor kartını elimle vermiyorum bayıde dırekt yukletıyorum.. Nasıl naıfım Allah ıslah etsin beni.
Sonra bigun tesadüfen, ona boyle hunharca yürüyen.. sozde bunun tıksındıgı kıza Kontor yukledıgını ogrendımshajajsjsbsbsbsshs
Acıklamasıda suydu, kız ogrencı ve habıre benı arayıp yaziyor benım yuzumden kontorlerı bitiyor. Ogrencıye yardım gıbı dusun..
Zjsjsjssjsksjssjsjsjs
Ben ne yangınlar gordum hıc bırı öldürmedi sjskskssksksk

Hahaha çok tatlısın ya , bayağı bayağı yanlış adama yatırım yapmışsın yerim seni 🥳 Beni de çok kandırdılar oluyor öyle 🤓 Bu arada iki kontör dedin anılarımı depreştirdin yaşıtız herhalde🥳 Bu Burcu kızımız da daha yeni pişiyor belli ki zamanla öğrenecek ama şimcik canı yanıyor

Yok artık. 7 yıllık evli biri olarak ortak zevkleriniz olmayan,uzun uzun sohbet etmediğiniz,elini tutunca içinin kıpır kıpır etmediği biri ile ne sevgili olun ne de evlenin

Ay gülesim geldi gerçekten ne tatilmiş arkadaş😃😃 ya sil gitsin üçünü de ne var sanki. Etrafında çürük elma gezdireceğini kaliteli ama az insanla görüş. Sevgilinden de ayrıl

Zaten söyledim o gün öyle yaptık ertesi günde gittiğimiz yerin güzel biyerine gidip serpme kahvaltı yaptık pide yemedim yani okadar da değil 😂

Ne şanslısınız. 2 günde çevrenizdeki insanların kalitesi ortaya çıkmış oldu. İnsanlar bir ömür fark edemiyor yanlarındaki insanlar dost mu düşman mı.

Haberi var işte daha önce çok konuştuk gelin gezeriz şöyle yaparız böyle yaparız diye ama ben gitmeden önce tam bi sogukluk oluştu ve ben o sırada bileti almış bulundum
Dilim kemiği yok tavır önemli. O soğukluk gelme demek. Neyse ki gidip herkesin gerçek yüzünü görmüşsün. Sil hepsini gitsin.
acil bir durum yokken salgın sebebiyle yolculuk etmek istemezdim sanırım o da cesaret.

Yani ben seviyorum sanıyodum ama onunla başka bi şehirde el el olmak bile bana o zevki vermedi yoksa ne yemek ne televizyon hiç bişey problem olmazdı 2 gün boyun onunla evli olsam ot gibi bi hayatım olcagını düşünüp annemi özledim
Yok artık. 7 yıllık evli biri olarak ortak zevkleriniz olmayan,uzun uzun sohbet etmediğiniz,elini tutunca içinin kıpır kıpır etmediği biri ile ne sevgili olun ne de evlenin

Zaten söyledim o gün öyle yaptık ertesi günde gittiğimiz yerin güzel biyerine gidip serpme kahvaltı yaptık pide yemedim yani okadar da değil 😂

Ben çekindiğim için aylarca kumpir yemiştim eşimle, bi gün dedim ki yeter ben kanat istiyorum eğer bana aşık olduysan elimle yiycem patates patates içim dışıma çıktı🥳 Sen ikinci günden halletmişsin işte

Bak bide selenanın ilk bölümü yayınlandıgı için bunu izlememiştim diyip sevindi o da var
Bezbebegin oyuncaklar dünyasını kurtarmasını heyecanla izleyen sevgili🤣ya ben de üniversitede biriyle tanismistim ve arabasına bindiğimde merhaba dedikten sonra cep telefonundan Kemal Sunal in filmini açıp izlemeye başlamıştı 🤣 Ben de çok severim Kemal Sunal filmlerini ama çocuk benle tek kelime konuşmadı yol boyunca film izlemişti aklıma getirdiniz akşam aksam🤣

Yemek hassas konum kahvaltıyı geç yapınca o gün iştahım kapanıyo ve mutsuz oluyorum 😂😂
Ben çekindiğim için aylarca kumpir yemiştim eşimle, bi gün dedim ki yeter ben kanat istiyorum eğer bana aşık olduysan elimle yiycem patates patates içim dışıma çıktı🥳 Sen ikinci günden halletmişsin işte

X