2 haftalık evliyim eşimin annesi kaynanasını bize getirecek

Tabii ki 😂 Çok değişikti. Tabii ki istemezler. Gerçi onlara da yazık hevesleri kursaklarında kalıyor 😂
Erkekler istıyor ki ailelerine kul köle olalım. Evde yemek temızlık herseyı yapalım.Dırdır etmeyelım. Annemın bana verdıgı nasıhatleri duysanız🤣Pazar günleri yemeklerı eşim yapıyor dıye bana kızıyor annem🤣Erkekleri sırf bızden fazlalıkları var dıye neden önplanda tutuyorlar anlayamıyorum. Bunu yapanda kadınlar.

Nişanlıyken anlayamadım. Kendi ailesini önplanda istedigi kadar tutsun. Ben hayır dedigim sürece benim için konu kapanmıştır. Ben eşime sürekli diyorum. Bak ben böyleyim. Ben ne anne evini temizlerim ne canciger olurum. Memnun degilsen ailenin gönlünü hoş tutacak başka birini bul.O da memnunum der.Benim için aileler eşit konumda.Önplanda tutulması bana haksızlık gibi geliyor. Ben şimdiden hayır deyip gerekirse kavga ediyorum. İleride yoksa önünü alamam biliyorum. Onlarda benim böyle olmama alışacaklar.
Onlarda biliyorlar ama işte deniyorlar. 🤷🏼‍♀️

Erkekler istıyor ki ailelerine kul köle olalım. Evde yemek temızlık herseyı yapalım.Dırdır etmeyelım. Annemın bana verdıgı nasıhatleri duysanız🤣Pazar günleri yemeklerı eşim yapıyor dıye bana kızıyor annem🤣Erkekleri sırf bızden fazlalıkları var dıye neden önplanda tutuyorlar anlayamıyorum. Bunu yapanda kadınlar.
Ataerkillik 🤦‍♀️Başka bir açıklaması yok ama o da değişiyor yavaş yavaş.

Yazdığım gibi evlilik idare etme sanatı, idare edemeyen boşanıyor sizin yazdığınız gibi. Politik davranmak farklı ezilmek farklı kavramlar. Bana katılma gibi bir zorunluluğunuz yok zaten. Görüşünüzü bildirmek için beğenmedim butonunu kullanmak yerine üyeleri alıntılamaktan yorulmuyor musunuz?
Beğenmedim butonu sevmiyorum hiç kullanmadım kullanmayıda düşünmüyorum çünkü kimseyi idare etme gibi bir derdim yok ne hissediyorsam çat çat söyluyorum.

Kalır çünkü kadınların kafası değişmiyor değişmiyecek şurada yazan yorumların yüzde 90 nindan anlaşılıyor
Bence kalsa da şimdiki gibi sorunlar olmaz. İnsanlar artık bireyselliği seviyor. Y kuşagı da aynı şekilde. Ben şimdiki sorunların yaşanacağını pek sanmıyorum. Umarım haklı çıkarım. Gerçekten en güzel zamanlarımız böyle sorunlarla geçiyor.

Bence kalsa da şimdiki gibi sorunlar olmaz. İnsanlar artık bireyselliği seviyor. Y kuşagı da aynı şekilde. Ben şimdiki sorunların yaşanacağını pek sanmıyorum. Umarım haklı çıkarım. Gerçekten en güzel zamanlarımız böyle sorunlarla geçiyor.
Ben de sanmıyorum. Zaten artık herkes bireyselligi seviyor.

Benim annemde tam zitti.
Çocuğu sen taşıma ağır o taşısin😂
Sen cocuk bakarken o yemek yapsın
Sen çalışan kadınsın ev hanımı değilsin boşa mı okudun😂
Herkes alem.

Benim annemde tam zitti.
Çocuğu sen taşıma ağır o taşısin😂
Sen cocuk bakarken o yemek yapsın
Sen çalışan kadınsın ev hanımı değilsin boşa mı okudun😂
Herkes alem.
Ne güzel düşünüyor anneniz. Ben evdeyim, eşim çalışıyor ondan diyor. Gene de evin tüm sorumluluğunu üstlenmemek lazım. Sonra kötü alışıyorlar🤣

kızlar baska bir konudan ban yemişim :KK70:

son durum babanne gelmedi ama kaynana babanneyi kendi evine aldı bize dayattıgı tarıhte kendi almak zorunda kaldı :KK70:
Eşim annesini aradı misafir etmek istersek biz ne zaman istersek kendimiz karar verip alırız babanneyi dedi.
Kadın bana sosyal medyadan göndermeler yaptı sildim engelledim kv yi heryerden.
Kv esimin baba tarafı ile dedikodumu yapmaya calısmıs baba tarafı susturmus hepsi beni aradı biz seni cok seviyoruz senin ne kadar kaliteli bir insan oldugunu biliyoruz tarzı konustular :)
son durum ben kv yi silince kv de oğlunu sildi konusmuyor esimle. aralarındaki ilişkiye karısmam bana bulasmasın
babanneyi de haftasonu alacağım agırlamaya, benim ananem de gelecek ikisi takılsınlar sohbet muhabbet 2 gün agırlayacağım ikisini kendi isteğim ile

kızlar baska bir konudan ban yemişim :KK70:

son durum babanne gelmedi ama kaynana babanneyi kendi evine aldı bize dayattıgı tarıhte kendi almak zorunda kaldı :KK70:
Eşim annesini aradı misafir etmek istersek biz ne zaman istersek kendimiz karar verip alırız babanneyi dedi.
Kadın bana sosyal medyadan göndermeler yaptı sildim engelledim kv yi heryerden.
Kv esimin baba tarafı ile dedikodumu yapmaya calısmıs baba tarafı susturmus hepsi beni aradı biz seni cok seviyoruz senin ne kadar kaliteli bir insan oldugunu biliyoruz tarzı konustular :)
son durum ben kv yi silince kv de oğlunu sildi konusmuyor esimle. aralarındaki ilişkiye karısmam bana bulasmasın
babanneyi de haftasonu alacağım agırlamaya, benim ananem de gelecek ikisi takılsınlar sohbet muhabbet 2 gün agırlayacağım ikisini kendi isteğim ile
Güzel olmuş saygı duymayı öğrenecekler böyle böyle

X