2.Kez sertleşme süresi

Değişir kişiden kişiye ama sağlık ve yedikleri önemli 3 4 oluyor bizim 2 3 saat içinde ve hepside uzun sürüyo

Bence eşinizde sertleşme problemi var.
Biz eşimle 3 kez art arda devam edebiliyoruz afedersiniz biraz açık tabir olacak ama daha içinden çıkmadan tekrar sertleşiyor.
Bence bir sıkıntı var eşinizde.
Ya da belki yaşla alakası vardır
İlk ilişkiniz ne kadar sürüyor acaba on sevismeyle birlikte bı sakıncası yoksa?

İlk ilişkiniz ne kadar sürüyor acaba on sevismeyle birlikte bı sakıncası yoksa?
Ben çok uzun önsevişme istemiyorum genelde. O yüzden tam zamanını diyemem. Ama ilk ilişki genelde 15-20 dk ikinci 30-35 dk sürüyor 3. daha uzun sürüyor

Ben çok uzun önsevişme istemiyorum genelde. O yüzden tam zamanını diyemem. Ama ilk ilişki genelde 15-20 dk ikinci 30-35 dk sürüyor 3. daha uzun sürüyor
Anladım biz onsevismeyi çok abartiyoruz galiba seviyoruz ikimiz de. İlkinden sonra takat kalmıyor 😅 işte her ilişkinin dinamiği farklı.

Geç boşalan bı partner varsa siz de tatmin oluyorsunuz bı kere de yeterli 🤗
Bı gün bana çok yakınım dediki biz 5 kere yapıyoruz. Aynı zamanlarda evlenmiştik. Biz de hep 1 kere yapardık 😂Aklıma takıldı eşime dedimki millet 5 kere yapıyormuş günde bizde mi sıkıntı var. Eşimin gamsizca cevabı hızlı giden atın b*ku seyrek düşer dedi. Gamsız işte adam 😂😂Verdiği cevaptan belli😅

Bı gün bana çok yakınım dediki biz 5 kere yapıyoruz. Aynı zamanlarda evlenmiştik. Biz de hep 1 kere yapardık 😂Aklıma takıldı eşime dedimki millet 5 kere yapıyormuş günde bizde mi sıkıntı var. Eşimin gamsizca cevabı hızlı giden atın b*ku seyrek düşer dedi. Gamsız işte adam 😂😂Verdiği cevaptan belli😅
Şeyine kılıf uydurmasın o da 🤣 ha bana yetmiyor beni de önemsemiyor isteklerime karsilik vermiyor diyosaniz problem orda sayıda değil ama 5 nedir yav ayrı bı mesai gerekir ona 🤣

Hanımlar Merhaba;

Eşim ile birlikte olduğumuz zaman ilk boşalmadan sonra malasef 2.sertleşme olmuyor ve birlikte olamıyoruz.

1,5 - 2 Saat sonra sertleşme olup tekrar ilişkiye girebiliyoruz. İnternetten araştırdım ama net bir süresi olmadığını söylüyor uzmanlar.

Sizlerde de öylemi yoksa eşimde fiziksel bir problemmi mevcut.

Zaten çocuklardan çok fırsat bulamadığımız için olmuşken gecede 2 yada 3 kez olsun istiyoruz.

Fikirleriniz için teşekkür ederim.
Farklı yöntemler deniyor musunuz

Ay aynı soruya aynı cevabı benim eşim de verdi 😂 çok kullanmayalım çok kullanınca bozulursa hep kullanalım diyo 😂

Genelleme dogru olmaz sanirim ama ilkten sonra max. 5-10 dk.da yeniden hazir hale geliyor. Bazen daha kisa suruyor. Ben mudahale edersem o kadar da surmuyor hatta. Siz 1,5 - 2 saat demissiniz. Yasi var sanirim.

Kız tadımlık herzaman daha güzel 😂 O beş kere yapan şimdi koca yüzü görmüyor 😂😂Adam belli ki yorulmus 😅
Kurur kurur. İnsanın içini kurur la. Yalan yanlış 50dkyı falan bulsa bizim bile içimiz kuruyo. Bunlar 5i nasıl yaparlar acep🤔 kayganlaştırıcı falan mı acaba 😂
Adamın mod: bığğhhtıımm yiieaa 😂😂

X